Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



O gospodarstvu u Osijeku odlučuje pomoćnik mlinara koji je završio tek osnovnu školu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.05.2012. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rijetkost da će za neke nečasne radnje ...biti prozvan Slavonac neki Mata... Stipa... Đura... Nažalost uvijek u medijima gospodarski kriminal .... kriminalna privatizacija... naravno mito korupcija... vanredno diplomiranje ... visoke funkcije .. i puno toga odkud ta gospoda već iz kamenjara...Koliko smo vidjeli načitani ljudi vrijedni znaju kako treba zaraditi , i to sve u ime božije uz to veliki vjernici ... nažalost nekima je je ovaj domovinski rat bio kulturni događaj.................

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kurbla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2012. 1:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma samo da nije dipl. oec. Takvi samo propast donose Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krmak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 11.05.2012. 8:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

" Uf što volim ovaj režim,plata ide a ja ležim.... "

To je slogan stranke opasnih namjera iliti HDSSB-a !

_________________
"Došao sam do zaključka da je politika preozbiljna stvar da bi bila prepuštena političarima.".....Charles de Gaulle
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2012. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la (Pogledaj post): › Rijetkost da će za neke nečasne radnje ...biti prozvan Slavonac neki Mata... Stipa... Đura...

reci mi cim se ti pucas da probam i ja Laughing
pauziraj taj tamburaski cd i proviri malo iz kuce pa kad se otrijeznis javi se...
ovakve je govore drzao i hitler , zamjeni samo slavonce sa arijevcima i "ove s kamenjara" sa zidovima...
bolesno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2012. 21:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bolesno je upravo ovo vrijeme koje je snašlo Osijek i Slavoniju gubitak gospodarstva- pljačka poduzeća... besposlica raseljavanje mladih ...Narod pamti i dobro su poznati pridošlice koje su se obogatile na nečastan način. Domovina se ljubi domovina se ne pljačka upravo -Kumovi- koji su uradili ova nedjela nemaju domovinu stigli iz koje kakvi zabiti u Slavoniju obećana zemlja....... Jadno.... Inati se Slavonijo....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: