Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Davor Šuker slavi Dinamovu duplu krunu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2012. 17:07 
Naslov:  Davor Šuker slavi Dinamovu duplu krunu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Upravo na RTLu emitirani kako Davor Šuker organizira "Dane Dinama" kao proslavu eventualne Dinamove duple krune.

Dakle, njegov matični klub Osijek, i dalje je u igri za jedan od ta dva trofeja, no Šuker ga je već otpisao i priprema slavlje za svoj Dinamo. Pa ima li taj čovjek obraza?!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2012. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne dijelim zanimanje za taj nogoloptački sport, pogotovo u hrvatskom izdanju. No, simptomatično je kako Osijek baš nikada ne odabere ispravno, nikada nije na pravoj strani, nikada nema karakter niti morala. Pa na čijoj će strani biti Hdssb-ovci nego na strani Mamića, Markovića, Šukera i ostalih kriminalaca? Svaka ptica svome jatu leti.

Osječko-baranjski nogometni savez podržao Šukera
Skriveno: 
SUZA - Jučer je u baranjskoj Suzi održana izvanredna sjednica skupštine Županijskog osječko-baranjskog nogometnog saveza kojoj je bilo nazočno 33 od 36 članova te su donesene odluke pravovaljane. Najvažnija je da osječko-baranjski skupštinari konsenzusom traže izvanrednu izbornu skupštinu Hrvatskog nogometnog saveza. Gost je skupa bio Davor Šuker, kojem će predstavnici županijskog Saveza dati potporu ako bi se kandidirao za čelnog čovjeka HNS-a što je, zapravo, svojom nazočnošću to jasno dao do znanja!(D.L.)
http://www.glas-slavonije.hr/166068/6/Osjecko-baranjski-nogometni-savez-podrzao-Sukera



I onda taj neki Šuker već dan poslije zataji svoj rođeni grad i matični klub, kao šamar svim budalama koje još uvijek taj mafijaški milje u nogometu prate, i daju mu novce kupujući karte za nogometne utakmice.

Glavaš i kompanija zagrebačke su prostitutke, tobože se svađaju, ali se podaju za sitne novce čim se ukaže prilika. Onda se čude što ih ignorira ostatak svijeta, pa i HRT sa izravnim prijenosom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2012. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se!

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.05.2012. 8:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....pa ja ne znam tko ga je onda izabrao za počasnog građanina......mislim, osobno mi se gadi njegov stav, iako ne pratim nogomet....u pitanju je samo njegov karakter i moral.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.05.2012. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Davor Šupak...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: