Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nestali tinejdžeri nakon tri dana javili se roditeljima: Želimo se vratiti!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.04.2012. 0:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljubav je trajala dok je bilo novaca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.04.2012. 8:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mi ne znamo kakve probleme imaju ti ljudi, odnosno ta djeca..
I sto ih je nagnalo da odu od kuce..
U godinama su kad se reagira burno i na najmanji problem..U svakom slucaju, zivi su i zdravi i to je u ovoj prici najvaznije..Nije ih nitko oteo, prodao, nisu muceni i zlostavljani..
Doma su, pa nek sami rjesavaju svoje obiteljske ili koje vec probleme..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.04.2012. 9:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kada roditelji u potragu uključe i druge ljude, znane i neznane, onda to više nije samo njihova stvar.
Kada netko od 18 i 16 godina ode od kuće na 3 dana, bez da se roditeljima javi i isključi mobitel - to je obični bezobrazluk i neodgojenost. Oni nisu one djevojčice od desetak godina, u njihovim godinama se ipak podrazumijeva da im je mozak razvijeniji.

U tim sam godinama i ja mislila da su moji "problemi" ne znam koliko ogromni i nerješivi, ali mi nikada nije palo napamet otići bez da se javim roditeljima i pustiti policiju i naciju da me traži 3 dana i nitko ne može reći da nisu bili svjesni te potrage.
Plus da je moje dijete (ako je istina) prodalo laptop i PS koji sam mu ja kupila, išao bi kopati/čistiti negdje skroz dok ne bi ponovno zaradio i kupio te iste stvari.
Ja nisam bila cvijeće u tim godinama, ali granice su postojale, toliko respekta prema roditeljima sam ipak imala. Najgore je kada roditelji žele djeci biti prijatelji. Djeca sama biraju prijatelje (kakve god), ali roditelji su samo jedni i trebaju naučit djecu da ih se treba poštivati kao i sve starije. Pravila ponašanja moraju postojati.

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
lana1983
Offline
Ukupno postova: 13
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.04.2012. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
Kada roditelji u potragu uključe i druge ljude, znane i neznane, onda to više nije samo njihova stvar.
Kada netko od 18 i 16 godina ode od kuće na 3 dana, bez da se roditeljima javi i isključi mobitel - to je obični bezobrazluk i neodgojenost. Oni nisu one djevojčice od desetak godina, u njihovim godinama se ipak podrazumijeva da im je mozak razvijeniji.
U potpunosti se slažem s tobom!

U tim sam godinama i ja mislila da su moji "problemi" ne znam koliko ogromni i nerješivi, ali mi nikada nije palo napamet otići bez da se javim roditeljima i pustiti policiju i naciju da me traži 3 dana i nitko ne može reći da nisu bili svjesni te potrage.
Plus da je moje dijete (ako je istina) prodalo laptop i PS koji sam mu ja kupila, išao bi kopati/čistiti negdje skroz dok ne bi ponovno zaradio i kupio te iste stvari.
Ja nisam bila cvijeće u tim godinama, ali granice su postojale, toliko respekta prema roditeljima sam ipak imala. Najgore je kada roditelji žele djeci biti prijatelji. Djeca sama biraju prijatelje (kakve god), ali roditelji su samo jedni i trebaju naučit djecu da ih se treba poštivati kao i sve starije. Pravila ponašanja moraju postojati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.04.2012. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osobno mi je draze ako netko ima obiteljske probleme, i da se oni ovako rjesavaju, da netko ode od kuce, ohladi glavu, smiri se, promjeni sredinu, malo dodje sebi, nego kad citamo crnu kroniku gdje nitko nije cuo niti vidio da im susjedi, rodjaci, prijatelji imaju probleme sve dok ne osvane, majka ubila dijete, muz zeni odrubio glavu, sin napao oca i sl..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.04.2012. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kamo srece da smo ovakvu vijest mogli citati i za Antoniju Bilic i svu onu mladez koju nikad nisu pronasli, a koja se vjerojatno izrabljuje po Bosni ili gdje vec po javnim kucama i raznim smutljivim lokalima za iskoristavanje..ili leze negdje u nekoj jami uz cestu..
Trgovina ljudima je ozbiljan problem i sreca je da ovo dvoje mladih nisu dio te price..
Briga me koji imaju problem, bitno je da je to njihov problem, nas bi bio problem da se radi o nerazjasnjenim nestancima, gde se moze raditi o trgovini ljudima, ubojstvu, otmici, a kriminal je drustveni tj nas problem..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.04.2012. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la: ›
Kamo srece da smo ovakvu vijest mogli citati i za Antoniju Bilic i svu onu mladez koju nikad nisu pronasli, a koja se vjerojatno izrabljuje po Bosni ili gdje vec po javnim kucama i raznim smutljivim lokalima za iskoristavanje..ili leze negdje u nekoj jami uz cestu..
Trgovina ljudima je ozbiljan problem i sreca je da ovo dvoje mladih nisu dio te price..
Briga me koji imaju problem, bitno je da je to njihov problem, nas bi bio problem da se radi o nerazjasnjenim nestancima, gde se moze raditi o trgovini ljudima, ubojstvu, otmici, a kriminal je drustveni tj nas problem..



_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.04.2012. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jebiga, poslat im račun pa nek odrađuju taj svoj bijeg slijedeće 3-4 godine, mislim da onda više neće biježati

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: