Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Obnova Trga slobode bit će završena do 2. prosinca?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65853
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.03.2012. 17:06 
Naslov:  Obnova Trga slobode bit će završena do 2. prosinca?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Radovi na Trgu slobode bit će završeni, kako je i planirano, do Dana grada, 2. prosinca. Istaknuli su to tijekom obilaska gradilišta Gradonačelnik Krešimir Bubalo, direktor Vodovoda-Osijek Ljubomir Novoselić i projektant Predrag Rechner.

Na sjevernom dijelu Trga, u blizini Kapucinskog samostana Bubalo je pregleda gumenu podlogu u bojama kojom će biti popločano buduće dječje igralište, a predstavljeno mu je i rješenje za podrumske svjetlarnike koji će se nalaziti ispred ulaza u trgovine.

- Obavio sam razgovor sa vlasnicima Supermarketa. I oni će se uključiti u obnovu traga na način da će obnoviti robnu kuću i za to namjeravaju potrošiti pet milijuna kuna. Nadam se da će to učiniti i ostali vlasnici objekata na Trgu slobode - rekao je Bubalo.

Prema riječima Ljubomira Novoselića radnici Vodovoda na gradilištu će se zadržati ne dulje od mjesec dana kada bi njihov dio posla trebao biti završen.

Berislav Šmit, direktor glavnog izvođača radova – tvrtke Gradnja naglasio je da očekuju nastavak radova planiranom dinamikom.

Tekst: R.K./Osijek031.com
Foto: Ana Mišin/Foto-arhiv 031


Pročitajte i...
Trg slobode opet pun radnika i strojeva
Rekonstrukcija Trga slobode: Podzemni kontejneri
Kreće obnova Trga Slobode [Vijesti Osječke]
Obilazak radova na Trgu Slobode [Vijesti Osječke]
Počinje obnova Trga slobode

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2012. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

điz do 2.prosinca? ma bravo...popizz sam danas jer sam se provlačila kroz neku žicu nisam znala da je skroz zatvoreno a nisam imala vremena za vraćanje okolo...ugl, sve mi to zvuči presporo, u vinkovcima su popločavali kockicama-i to mozaik površinu poput ove, i kopali ajme, do kineza i mj sve instalacije i naravno j-bali se sa arheolozima jer je tamo sve colonia aurelia cibalae ostatci iliti rimljani...pa nije toliko trajalo....ne kužim u čemu je ovdje toliki problem, izvoditelj nema para pa svi trebamo ispaštati? ili?

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
negue
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.03.2012. 22:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo je pitanje kojeg 02. prosinca. 2012....2013. ili neke druge godine. poznata priča o Božiću u Baranji..

_________________
Veni, vidi, VIČI.!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.03.2012. 1:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Planirana dinamika?

Tako sam i ja mogao predložiti dinamiku radova i završetak 02. prosinca 2015. godine, pa se hvaliti na sva zvona kada završim godinu prije tog roka Laughing

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alnea
Offline
Ukupno postova: 108
Lokacija: susjedstvo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.03.2012. 1:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nicoll je napisao/la: ›
điz do 2.prosinca? ma bravo...popizz sam danas jer sam se provlačila kroz neku žicu nisam znala da je skroz zatvoreno a nisam imala vremena za vraćanje okolo...ugl, sve mi to zvuči presporo, u vinkovcima su popločavali kockicama-i to mozaik površinu poput ove, i kopali ajme, do kineza i mj sve instalacije i naravno j-bali se sa arheolozima jer je tamo sve colonia aurelia cibalae ostatci iliti rimljani...pa nije toliko trajalo....ne kužim u čemu je ovdje toliki problem, izvoditelj nema para pa svi trebamo ispaštati? ili?

o vjeruj trajalo je ono u Vk, trajalo.... ovo mi se cini da ce cak i prije zavrsit, ako se to moze uopce dogodit kod nas da se nesto zavrsi (na vrijeme?)

_________________
U mojoj glavi sve izgleda bolje, tamo je sve sto pozelim moje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cavino
Offline
Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.03.2012. 2:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moš mislit kad Šmit...poštenjačina...obeća nešto..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.03.2012. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prolazim ja tamo kroz tu žicu, lega mora u zabu, ma ok idem ja samo na brzaka do supera...i jbte nisam se uspjela probiti do supera, mislila sam pored slavonske ali ne! sve je pregrađeno! Meni je iskreno žao tih ljudi koji tamo imaju neke trgovine,poslove i sl. neznam hoće li preživjeti do završetka tih radova.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.03.2012. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bitno je da Novoselić koristio najmoderniju tehnologiju tzv. čarapa. Very Happy

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2012. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad su već u tolikom poslu , bilo bi poželjno da tu pregradu ili kako već mladi to nazivaju radijatorima uklone , i konačno taj blok centar bude otvoren i pregledan da se vidi njegova ljepota. Spomenik zaslužuje ljepše mijesto gdje će doći do izražaja, na postojećem mijestu je skrit i tko je samo bio pametan za tu lokaciju . Neznam dali postoji u gradu Osijeku grupa građana , da se donese odluka ljudi koji žive u gradu .Ova samovolja je očajna pregraditi jedan trg pa zaista je veliki umijetnik za ovo nedjelo ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
moonshiner
Offline
Avatar

Ukupno postova: 101
Lokacija: Third Mall from the Sun
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2012. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la (Pogledaj post): › Kad su već u tolikom poslu , bilo bi poželjno da tu pregradu ili kako već mladi to nazivaju radijatorima uklone , i konačno taj blok centar bude otvoren i pregledan da se vidi njegova ljepota. Spomenik zaslužuje ljepše mijesto gdje će doći do izražaja, na postojećem mijestu je skrit i tko je samo bio pametan za tu lokaciju . Neznam dali postoji u gradu Osijeku grupa građana , da se donese odluka ljudi koji žive u gradu .Ova samovolja je očajna pregraditi jedan trg pa zaista je veliki umijetnik za ovo nedjelo ...


Kada su stavljali taj 'rđavi plot, među razlozima odabira baš tog mjesta naveli su kako stupovi predstavljaju vrata, a pazi sad kakva: ulica je Ulica Hrvatske Republike, dok je trg Trg slobode i 'radijatori' simboliziraju vrata koja dovode slobodu u Republiku Hrvatsku odnosno Republici Hrvatskoj otvaraju vrata slobode.

Ako Trgu slobode promijene ime, pošteno bi bilo da maknu radijatore jer su izgubili svoju simboliku Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2012. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nek to prodaju u staro željezo i kupe inkubatore za bebe u bolnici ili tako nešto humano!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.03.2012. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Valjda će doći vrijeme da se jave građani za uklanjanje pregrade - spomenika, pa ima mijesta za tako obilježje. Zaista je tuga pogledati na taj trg zanimljivo je baš kako se netko dosjetio baš na to mijesto postaviti . Sada ima divno mijesto za te ploče i savršeno će se uklapati u okoliš -dvorište Euro-dom-a ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: