Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDZ nas “daruje” Smile

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
valent
Offline
Ukupno postova: 172
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2006. 22:58 
Naslov: Bad ! HDZ nas “daruje” Smile
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Neki dan prijatelj mi je rekao kako je HDZ otkupio cijelo kino te da će, kao dio propagandne kampanje, dijeliti karte za četiri kino predstave. Ideja mi se svidjela, svaka im čast. Nije ni preskupo kao neke druge kampanje, kino koje propada dobije neku paru, a raja dobije “igara” iz onoga “kruha i igara”.

Samo sam zaboravio jednu stvar - ja ipak živim u Hrvatskoj i to u Osijeku koji je HDZ-u tako jako “bitan”, kao i sve ove godine.

Dođem ja tako ispred kina 20 minuta prije nego su trebali početi dijeliti karte za “Borata”, a ono već red do ulice, sigurno 20-30 ljudi ispred mene. Ne vidim nikoga poznatog da ubijem vrijeme spikom, stavljam slušalice u uši, a ruke u džepove jer je bilo dosta hladno.

Nakon pola sata smrzavanja otvore vrata, raja nahrupi, a ja se u procesu izborim za strateški bolje mjesto i čekam da mi udijele sirotinju. Brzo je nastala gužva, svi su nahrupili oko stola na kojem su jedna mlada hadezejovka i jedan mladi hadezejovac dijelili karte. “Svakome samo jedna karta” bio im je moto, iako su nekima dali 2-3.

Nakon ne više od 10-15 ljudi i 2 minute kasnije nestalo je karata !!! Na pitanje gdje su karte odgovaraju: “Pa nema više, kat i dio partnera se unaprijed podijelio.” Koji kurac?!?! Zašto je nas 50-ak stajalo vani i smrzavalo se pola sata (neki i sat)? Da bi nam HDZ udijelio jedno lijepo “Jebite se kada niste na posebnom popisu s kojeg smo već podijelili karte!” ?

Svaka čast - uspjeli su ugurati nepotizam čak i u tako banalnu stvar kao što je podjela karata za kino predstavu.

Hvala vam HDZ, ali niste trebali. Stvarno niste trebali.

blog post - hdz nas "daruje"

geek/linux/gadget blog:
/kernel_reloaded/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema džabe ni kod stare babe Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.12.2006. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sramota. Drago mi je da si se potrudio dočarat nam kako je to izgledalo.

Na kraju ispada da su radili budale od naroda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao i zadnjih 15 godina!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
Sramota. Drago mi je da si se potrudio dočarat nam kako je to izgledalo.

Na kraju ispada da su radili budale od naroda.


Izgledalo je vjerovatno kao sto izgleda bozicni/uskrsnji/ini vašar kad se djele crne kifle pa se babe potuku oko zadnje mrvice Wink

a cuj.. narod zasluzuje vlast koju bira... a ako dozvoljavas da neko pravi budalu od tebe.. ko ti kriv..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: