Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Anonymous: "Supertajni" priručnik za sigurnost

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2012. 15:55 
Naslov:  Anonymous: "Supertajni" priručnik za sigurnost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2012. 15:59 
Naslov:  Re: Anonymous: "Supertajni" priručnik za sigurnost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čudni su ti ljudi malo, kao i upotrijebljenje boje.

Malo me podsjeća na ovo:


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2012. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesu li krenuli?

Dvojici Kaštelana kaznena prijava zbog skidanja filmova i igrica!

Split, 06.03.2012., 11:44
Autor: Mi. Dr.
67 komentara

Dvojica Kaštelana 'zaradila' su kaznenu prijavu zbog neovlaštenog korištenja programa te skidanja filmova i igrica s interneta.
Podijeli56
Haker (Foto: AFP)

U sklopu uobičajenih policijskih aktivnosti dovršena je kriminalistička obrada nad 30-godišnjim i 39-godišnjim Kaštelanima, koja je krenula na dojavu Interpola. No, tu informaciju splitsko-dalmatinska policija nije željela potvrditi.

Oni su zbog neovlaštenog korištenja programa, skidanja filmova i igrica dobili kaznenu prijavu. Kako doznajemo, radi se o razmjerno maloj količini materijala koji, čini se, nisu namijenjeni ni distribuciji.

>> EU odgodio ratifikaciju ACTA-e!

Iz splitske policije naglašavaju kako se ne radi o neuobičajenoj akciji već o redovitom postupku te kako nema mjesta za paniku i senzaciju.

Zbog piratstva 'pao' i muškarac iz Poreča

I PU istarska je uhvatila u Poreču muškarca, koji je neovlašteno skidao i pohranjivao glazbu, filmove i igrice na CD-e i DVD-e.

Dovršenim kriminalističkim istraživanjem nad 36-godišnjakom iz Poreča, policijski službenici Odjela gospodarskog kriminaliteta Policijske uprave istarske, utvrdili su osnovanu sumnju da je u mjesecu studenom prošle godine počinio kazneno djelo nedozvoljene uporabe autorskog djela ili izvedbe umjetnika izvođača, izvijestila je PU istarska.

Temeljem naloga Županijskog suda u Puli, policijski službenici obavili su pretragu stana, kojeg u Pionirskoj ulici u Poreču koristi navedeni muškarac. Tijekom pretrage pronađeno je više DVD-a i CD-a s raznim sadržajima, a provedenim istraživanjem utvrđeno je kako je 36-godišnjak na prijenosne medije neovlašteno prenio više računalnih igara i servisni paket za obradu dokumenata.

Protiv 36-godišnjaka iz Poreča slijedi kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu u redovnom postupku.

http://dnevnik.hr/vijesti/crna-kronika/dvojici-kastelana-kaznena-prijava-zbog-skidanja-filmova-i-igrica.html

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2012. 20:52 
Naslov:  OMG
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ah, da... pitam se pitam.... Confused
smijem li uopće preuzeti i samo pogledati neki video prilog koji mi šalju na e mail, a da i mene jednog dana netko ne prijavi??? Confused
OMG... smiješ besplatno igrati igrice na netu, a dečke tuže jer su koju skinuli na cd ...
vjerojatno zato što nisu skinuli i one silne reklame kojima nas kljukaju na stranicama na kojima se igramo Rolling Eyes

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2012. 21:01 
Naslov:  Re: OMG
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › Ah, da... pitam se pitam.... Confused
smijem li uopće preuzeti i samo pogledati neki video prilog koji mi šalju na e mail, a da i mene jednog dana netko ne prijavi??? Confused
OMG... smiješ besplatno igrati igrice na netu, a dečke tuže jer su koju skinuli na cd ...
vjerojatno zato što nisu skinuli i one silne reklame kojima nas kljukaju na stranicama na kojima se igramo Rolling Eyes

Oprosti, ali internet služi samo za gledanje reklama, kao i gledanje javne televizije, te za video kupnju. Kad plaćaš TV pretplatu za javnu televiziju onda se ne buniš što te izluđuju s onim farmaceutskim reklamama i zastrašivanjem raznim epidemijama, a kad plaćaš pretplatu za internet onda misliš da to nije javna mreža kao javna televizija.
Oduvijek su se knjige spaljivale kako bi ljudi mogli vidjeti samo javne medije, zašto bi onda internet imao drugu funkciju osim javnog medija!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2012. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › Ah, da... pitam se pitam.... Confused
smijem li uopće preuzeti i samo pogledati neki video prilog koji mi šalju na e mail, a da i mene jednog dana netko ne prijavi??? Confused
OMG... smiješ besplatno igrati igrice na netu, a dečke tuže jer su koju skinuli na cd ...
vjerojatno zato što nisu skinuli i one silne reklame kojima nas kljukaju na stranicama na kojima se igramo Rolling Eyes

što jest,jest.... ali tu se slažem s tobom
Oprosti, ali internet služi samo za gledanje reklama, kao i gledanje javne televizije, te za video kupnju. Kad plaćaš TV pretplatu za javnu televiziju onda se ne buniš što te izluđuju s onim farmaceutskim reklamama i zastrašivanjem raznim epidemijama, a kad plaćaš pretplatu za internet onda misliš da to nije javna mreža kao javna televizija.
Oduvijek su se knjige spaljivale kako bi ljudi mogli vidjeti samo javne medije, zašto bi onda internet imao drugu funkciju osim javnog medija!? Wink

pogodio si .... naprosto sam luda za farmaceutskim reklamama kao i za forvardićima tipa "ako ne pošalješ na milion adresa - pojest će te dinosaurus u slijedećih 5 sekundi..."

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
 



 Skoči u forum: