Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Neljubazna lijecnica i stomatolog u Domu zdravlja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
iness
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2012. 8:46 
Naslov:  Neljubazna lijecnica i stomatolog u Domu zdravlja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko je u Osijeku dezurni stomatolog subotom prijepodne....ako je moj stomatolog na godisnjem odmoru ,a njegova zamjena ne radi tu subotu kada je meni (nazalost )zatrebalo?U subotu prijepodne 21. sijecnja, dosla sam sa svojom dvogodisnjom kcerkicom u Dom zdravlja .Upalile su joj se desni,otekao joj je obrascic ,i oko joj se malo zatvorilo.Na vratima dezurnoga stomatologa pise da radi tek od 22 h,pa sam se uputila na dezurstvo pedijatrije po savjet .Med. sestri sam objasnila o cemu je rijec ,i ona nas je uputila natrag na stomatologiju ,jer ima dezurni stomatolog i tijekom dana,a ako tamo nista ne rijesimo da se vratimo kod nje natrag.Pokucala sam na vrata stomatologije,gospoda nam je otvorila i na lijep nacin nas je "otepla".Rekla mi je da moram traziti tko je zamjena mom stomatologu,i da nas nece primiti.Ja sam joj lijepo objasnila da je nas stomatolog na godisnjem ,zamjena ne radi ,ali ona mi je samo zatvorila vrata pred nosom.Vratila sam se natrag na pedijatriju na dezurstvo,i sestra uzima knjizicu ,ali mlada lijecnica kojoj nazalost nisam uspjela saznati ime ,sa druge strane ambulante je pocela bezobrazno,nekulturno i arogantno vikati .Rekla je da ne zeli moju kcerku pregledati jer ona nije zubar,da ne mozemo uci unutra i doslovce nas je otjerala.Imam dvoje djece ,i ovako nesto nisam u zivotu dozivjela, takav pristup, takvo ponasanje to je krajnje sramotno i neprofesionalno.Sa suzama u ocima sam sestru zamolila samo da ju pogleda ,da li je upala zbog desni ili necega drugoga i da nam da antibiotik ,pa cu s njom u ponedjeljak kod zubara, ali doticna lijecnica me nije htjela ni primiti u ambulantu, a kamoli saslusati.Otisla sam s djetetom na hitnu ,dobili smo uputnicu za MFK,lijecnik ju je pregledao ,dobila je Klavocin i bili smo gotovi za 10 min.Zahvaljujem se lijecnicima i sestri na hitnoj i MFK ,bili su jako ljubazni i susretljivi,ali ni oni kao ni ja nisu mogli vjerovati zasto nas nitko nije htio primiti u Domu zdravlja.Zelim samo napomenuti da u tome trenutku kada sam ja bila sa kcerkicom u Domu zdravlja uopce nije bila guzva,ispred ambulante je bila samo jos jedna gospoda s djetetom ,tako da se ne mogu opravdati na guzvu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2012. 9:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije ta liječnica kriva jer je bolesna. Takve liječnice bi trebalo prisilno odvesti u Popovaču na liječenje, ali nažalost ne postoji nadležna služba koja bi na osnovu pritužbi pacijenata to mogla učiniti.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.01.2012. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo sto si tu napisala ... posalji rudiki gmajnicu, udruzi za zastitu prava pacijenata, ministarstvu zdravstva, hzzou, glasu slavonije, jutarnjem listu, indexu.

dobit ces odgovor

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iness
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2012. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Molim Vas lijepo ako netko zna e-mail adresu ravnateljstva Doma zdravlja neka mi napise,hvala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2012. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
ovo sto si tu napisala ... posalji rudiki gmajnicu, udruzi za zastitu prava pacijenata, ministarstvu zdravstva, hzzou, glasu slavonije, jutarnjem listu, indexu.

dobit ces odgovor


Bravo

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2012. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A možeš i Bubalu poslati. Gmajnić ti zajedno sa Bubalom otvara gradilišta biciklističkih staza u gradu.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.01.2012. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije mi jasna jedna stvar u ovom dogadaju !
a to je , gdje su imena ? cemu sakrivanje imena liječnika ? slobodno reci javno, neka se zna kakav je tko

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sleepwalker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 350
Lokacija: A place between sleep and awake.
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2012. 14:08 
Naslov:  Re: Neljubazna lijecnica i stomatolog u Domu zdravlja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Iness, suosjećam s tobom, i sama imam odvratno iskustvo s jednom liječnicom.
Kreni odavde udruga za promicanje prava pacijenata iako, po mom iskustvu, tim se ne može ništa postići.

Ja sam se za krajnje neprofesionalan odnos liječnice koja na nešto što uopće nije nikakva posebna želja, već njen posao, koja odgovara sa ''idi u kurac i pička ti materina'', žalila i ravnatelju doma zdravlja i komori i hzzo-e i do danas nisam dobila odgovor. Medije sam preskočila, jer se nisam htjela razvlačiti po istima, iako, izgleda da se jedino oni i osvrću na ovako nešto.

Probaj u svakom slučaju. S obzirom da je još i dijete u pitanju, javi se i uredu pravobraniteljice za djecu.

_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2012. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › nije mi jasna jedna stvar u ovom dogadaju !
a to je , gdje su imena ? cemu sakrivanje imena liječnika ? slobodno reci javno, neka se zna kakav je tko


Vjerojatno se žena ni ne sjća imena..poslije ovakvog "tretmana " si jednostavno u šoku.
Al lako se to dozna, ako se hoće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomislav0111
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2012. 10:07 
Naslov:  Re: Neljubazna lijecnica i stomatolog u Domu zdravlja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

*, što reći... * umišljena, nije to samo problem kod zubara u domu zdravlja, ima takvih i u ambulantama opće prakse i u bolnici...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaga666
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2012. 12:14 
Naslov:  Re: Neljubazna lijecnica i stomatolog u Domu zdravlja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma MFK je zakon Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2012. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › nije mi jasna jedna stvar u ovom dogadaju !
a to je , gdje su imena ? cemu sakrivanje imena liječnika ? slobodno reci javno, neka se zna kakav je tko


Nisi li malo kontradiktoran sam sebi?!? Kada je bilo pitanje gdje je ime jednoga policajca koji je pijan skrivio prometnu nesreću sa smrtno stradalom osobom, onda ti nije smetalo što ime nije objavljeno?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iness
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2012. 16:09 
Naslov: Beark ! Re: Neljubazna lijecnica i stomatolog u Domu zdravlja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam ime ,nisam ga uspjela ni vidjeti jer na vratima ne pise ime lijecnika,a doticna nas nije pustila u ordinaciju.Mislim ,apsurdno je da moram zavrsiti cak na maksilofacijalnoj kirurgiji da bi dobila antibiotik.Nasrecu sve je dobro zavrsilo ,ali ne zelim nikome da se nade u situaciji u kojoj sam bila.Ali ,posto zivimo gdje zivimo bit ce jos takvih dogodovstina. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2012. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iness je napisao/la: ›
Ne znam ime ,nisam ga uspjela ni vidjeti jer na vratima ne pise ime lijecnika,a doticna nas nije pustila u ordinaciju.Mislim ,apsurdno je da moram zavrsiti cak na maksilofacijalnoj kirurgiji da bi dobila antibiotik.Nasrecu sve je dobro zavrsilo ,ali ne zelim nikome da se nade u situaciji u kojoj sam bila.Ali ,posto zivimo gdje zivimo bit ce jos takvih dogodovstina. Rolling Eyes

Pošalji mailove na nekoliko adresa, znat će se o kome je riječ, tj. tko je tada radio.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kitty_os
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2012. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda je i bolje da ti dijete nije primio dežurni zubar u domu zdravlja jer bi imalo traume od tog posjeta koliko su pažljivi i nježni a da ne spominjem da mi je, s oproštenjem, razj....la zub da se moj zubar kasnije krstio i nije mogao vjerovat šta su mi napravili

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: