Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Taxi Cammeo i Nova godina

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.01.2012. 16:09 
Naslov: Warning ! Taxi Cammeo i Nova godina
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi sretna vam Nova godina.
Majstori iz Taxi Camme-a su nam i ove godine prvi čestitali sa svojim bezobraznim cijenama prijevoza, a sve naravno bez računa!
Za identičnu udaljenost 3 puta su nam naplatili različitu cijenu u pola sata i to 2-3 puta skuplju.
Baš smo ovce i treba da nas šišaju - kao da nam prošle godine nije bilo dovoljno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.01.2012. 16:36 
Naslov:  Re: Taxi Cammeo i Nova godina
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na Novu godinu se jedno Cammeo vozilo dosta izrazbijalo u nesreci.

Taxi Cammeo - nesreca na Novu godinu

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.01.2012. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nažalost da, pijani vozač drugog automobila je oduzeo prednost taxi-u te je pri tome vozač taxi-a preminuo.
Da nije čovjek nastradao rekao bih eto cammeu milo za drago, a ovako iskrena sućut obitelji nastradalog!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.01.2012. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da nije nastradao, prometna bi ti bila bas super jelda?

boze, sidji pa vidi.

_________________
D3S!gn47!0N
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.01.2012. 17:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danas zvao, a brat bratu jedno sat vremena svakih 15 min taxi ... molimo nazovite za 15min ... super ... hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oggy031
Offline
Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.01.2012. 18:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svi su taxisti bili skuplji sinoć, neki malo više, neki puno više... najmanje u tomu svemu su krivi vozači, koji slušaju kako im kažu dispečeri... dosta putnika sam vozio sinoć koji su se žalili na cijenu cammea, pa sam samim time imao posla da nisam stigao sve voziti...

što se prometne nesreće tiče, glavni krivac (naravno) je vozač crnog audia, kojem bi se trebalo suditi kao ubojici s predumišljajem, jer samim sjedanjem u auto pijan je pokušaj ubojstva... ali treba tražiti krivce i dalje, jer mi nije jasno zašto taj semafor nije radio na novogodišnju noć... taj semafor mora raditi cijelu noć jer je to raskršće crna točka u osijeku... nakon zadnje tragedije od prije tri godine gdje je poginio vozač koji se zabio u mosor, semafor je radio danonoćno... do sinoć... i crna točka opet odnosi još jedan život...

obitelji preminulog kolege najiskreniju sućut izražuju djelatnici taxi munje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Buza_osk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 43
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.01.2012. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zao mi je sto je covijek poginuo, i najgore sto nije kriv..
ali kad se vec spominje cammeo,ovaj put je slucajnost da taxi nije kriv..i iz cammea nisu normalni kako voze..vise od pola bi im se trebala oduzet vozacka..to sto voze taxi neznaci da su drugaciji od nas ostalih i da imaju za pravo jurit,nedopusteno pretjecat itd..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.01.2012. 22:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni su naplatili 40 kn od bosutskog do trga , naravno bez racuna , zao mi sto sam mu uopce platio...

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2012. 9:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je dispečerka cammea rekla da će me vožnja (od otprilike nekih 4 km) koštati 50 kn + rezervacija taksija u određeno vrijeme još 50 kn = 100 kn, tako da sam zahvalio, spustio slušalicu i lagano krenio pol sata ranije pješke kuć.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iiivvaa
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2012. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bolje dati 100 kuna za taksi, nego se pijan vozati ..kazna je puno veća a ne do bog možeš nekog i ubiti takav mrtav pijan u skupom autu, cijena je najavljena na telefon, pa vi sada vidite u čemu je problem i na šta se žalite??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2012. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iiivvaa je napisao/la (Pogledaj post): › bolje dati 100 kuna za taksi, nego se pijan vozati ..kazna je puno veća a ne do bog možeš nekog i ubiti takav mrtav pijan u skupom autu, cijena je najavljena na telefon, pa vi sada vidite u čemu je problem i na šta se žalite??


Sramotan način poslovanja, ako se reklamiraju da imaju uvijek iste cijene vožnje, bilo na blagdane bilo danju bilo noću, onda bi trebali imati istu cijenu i za doček, a ne ići na to da oderu sve koje mogu tu večer, isti su kao i stari taksisti... Radije pješke nego sa lopovima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
majalena
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2012. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od Tvrđe do Darde naplatili 2X150 kuna, za dvije putnice 300 kuna i naravno bez računa. Zvala sam ih tri puta ali mi nitko ne daje odgovor u vezi tarife.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2012. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i vi ste svi budale..... on ti nemože naplatiti uslugu bez izdanog računa.... a sad vam samo preostaje kukanje jer ste Budale!

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2012. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

majalena je napisao/la (Pogledaj post): › Od Tvrđe do Darde naplatili 2X150 kuna, za dvije putnice 300 kuna i naravno bez računa. Zvala sam ih tri puta ali mi nitko ne daje odgovor u vezi tarife.


To je tarifa, oderi za doček, jer možeš Very Happy ne znam zašto ljudi ne traže račun, ako ne dobiješ račun ne moraš platiti, a poslije ih sa tim računom možeš tužiti ili se žaliti, a ovako ništa, jer nema dokaza. Stvar je jednostavna, nema računa nema toga tko bi me natjerao da platim, kakve rezervacije?!?! Ma to su gluposti, a ljudi naivni i sretni da su ih dovezli umjesto da je obrnuta situacija, da su oni sretni što koristite njihove usluge, ali eto... Sljedeće godine vjerojatno opet ista priča...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2012. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saba je napisao/la: ›
i vi ste svi budale..... on ti nemože naplatiti uslugu bez izdanog računa.... a sad vam samo preostaje kukanje jer ste Budale!


istina....i što je najžalosnije....prošle godine identicna prica...no ocito da nekima lakše ulazi u guzicu nego u glavu....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: