Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gdje kupiti karamelizirane kekse?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2011. 15:04 
Naslov:  Gdje kupiti karamelizirane kekse?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zna li netko gdje se u Osijeku i po kojoj cijeni mogu pronaći karamelizirani keksi, kao oni koji se dobiju uz kavu ili čaj u kafićima?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meduza_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Josipovac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2011. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Metrou

_________________
Bolje biti malo lud nego malo pametan...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2011. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meduza_ je napisao/la: ›
U Metrou

jel to onda veliko pakiranje onakvih kao iz kafova ili? Za Metro trebaš imati onu karticu da bi mogao kupovati, ako se dobro sjećam. Zanima me ima li takvih keksa u standarnom pakiranju (kutija, vrećica)?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2011. 16:30 
Naslov:  Re: Gdje kupiti karamelizirane kekse?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Mislim da su to Speculaas keksi. Ima ih u svakoj većoj trgovini, ja kupujem u Konzumu. Ima ih od različitih proizvođača ali se svi zovu Speculaas.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fermat86
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2011. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako su u pitanju Speculaas keksi (jedini suhi keksi koje volim), meni su najfiniji oni iz Mullera..
pakiranje od 200 g oko 9kn, u pomalo neuglednoj prozirnoj vrecici.. ima i verzija s bademima na dnu keksa.. puterastiji su od nasih obicnih speculaas.. Smile
ali ovi keksi iz kafica, aviona i slicno mislim da su klasicni speculaas ili neka verzija paprenjaka..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
okruglic
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.12.2011. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

identični takvi keksići koji se poslužuju u kafićima (npr. hotel osijek) mogu se naći u merkatoru. bilo je baš to pakiranje gdje je svaki umotan zasebno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.12.2011. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zahvaljujem svima na odgovorima. Wink
Fermat86 je napisao/la: ›
ako su u pitanju Speculaas keksi (jedini suhi keksi koje volim), meni su najfiniji oni iz Mullera..
pakiranje od 200 g oko 9kn, u pomalo neuglednoj prozirnoj vrecici.. ima i verzija s bademima na dnu keksa.. puterastiji su od nasih obicnih speculaas.. Smile
ali ovi keksi iz kafica, aviona i slicno mislim da su klasicni speculaas ili neka verzija paprenjaka..

Misliš na ove kekse?



Bila sam neki dan u Mülleru i kupila ih. Ukusni su, ali okus nije ni približno sličan onim keksima koje tražim. Pretpostavljam da je isti slučaj i sa Koestlinovim Speculaas keksima.

okruglic je napisao/la: ›
identični takvi keksići koji se poslužuju u kafićima (npr. hotel osijek) mogu se naći u merkatoru. bilo je baš to pakiranje gdje je svaki umotan zasebno.

Hvala, potražit ću ih tamo. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fermat86
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.12.2011. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, to su ti keksici iz mullera.. Smile
Znam da nisu kao ti iz kafica, ali bas su nekako posebni.. Smile
I u pravu si, ni Koestlinovi Speculaas nisu kao oni koje trazis.
Probaj naci onda te pojedinacno pakovane..
Nazalost, one kakve sam jela u avionu jednom nisam nigdje uspjela naci.. Sad Nisu Speculaas, nego su bas paprenjaci. Mislim da ih netko proizvodi posebno za Croatia Airlines i zato ih nema nigdje. Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: