Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Reciklaža u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2011. 13:16 
Naslov:  Reciklaža u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nedavno sam otkrila da se u DM-u kod Supera mogu ostaviti vrećice koje oni (barem se nadam, tako su mi rekli) koriste za reciklažu.
Oduševilo me jer se uvijek trudim uzimati pri kupnji što manje vrećica, koristiti ih više puta i na kraju iskoristiti za smeće, ali ih svejedno uvijek imam puno previše. A žao mi je praznu vrećicu samo baciti u smeće, tako da mi je ovo odlična opcija.
Žao mi je što u Osijeku nema više mogućnosti za sortiranje smeća i reciklažu. Rješavam odvojeno plastične boce, staklo, papir i stare baterije, ali mi je uvijek žao što toliko plastike i npr. biorazgradivog otpada "udžuture" odlazi u smeće.
Ako znate kako se još u Osijeku može sortirati, reciklirati ili na bilo koji način smanjiti količinu smeća koja odlazi na klasični otpad, napišite, možda nisam jedina koja smatra takve informacije korisnima..
Učite svoju djecu da čuvaju grad u kojem žive i njegovu okolicu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65638
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.12.2011. 13:44 
Naslov:  Re: Reciklaža u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pronađite potrebne informacije u vijesti Od sljedeće godine Zeleni otok Jug 2 počinje s radom!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2011. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odličan mi je tajming Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: