Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sramota Slavonskog Broda!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.12.2011. 10:25 
Naslov:  Sramota Slavonskog Broda!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.sbplus.hr/slavonski_brod/zivot/udruge_gradana/tko_je_ovdje_zivotinja/default.aspx

Evo vam poveznice na jedan nemili slučaj koji se događao u Slavonskom Brodu...morao sam otvorit novu temu za ovo jer monstruoznost osobe koja je svezala..bolje reći objesila ovog jadnog psa prevazilazi sve granice monstruoznosti u nas Hrvata!! Navodno je pas bio tako zavezan danima..navodno su i školarci srednje škole prolazili pokraj te kuće i da se niti jedna ljudska jedinka iz te škole nije smilovala toj životinji!!?? osijek031.com smile
Udruga Victus iz Slavonskog Broda je preuzela brigu o tom psu...ali se navodno nezna hoće li to jadno biće preživjet i da li će ikad više biti zdrav!!
Ovo društvo je u totalnoj moralnoj bedari i apatiji..pa mi smo postali ZOMBIJI...društvo kojem je na pameti samo sex, politika, nogomet i kako se osigurat za tri generacije vlastite djece (pljačkom , lopovlukom, korupcijom...GRABEŽOM)..mi radimo korak unazad...ma šta korak..mi trčimo unazad... Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.12.2011. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovakve treba mučiti !!!!!!!!!!!!!!! FUJ!!!!!!!!!!!!!

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2011. 9:59 
Naslov:  Re: Sramota Slavonskog Broda!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.261151373945867.62613.100001530204292&type=1

Ja ne mogu vjerovat da ga je tako svezao..pa to je proračunato, zločinački proračunato vezanje...ne može stajat, ne može ležat!!
A volio bih ga ja vidit da ga ja zavežem tako...tog lika!! Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cruz031
Offline
Ukupno postova: 244
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2011. 10:51 
Naslov:  Re: Sramota Slavonskog Broda!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Teško da mogu napisati nešto pametno.... Jednostavno nemam riječi. Zombifikacija je dobar termin koji opisuje trenutno stanje svijesti, kako u Hrvata, tako i u drugih naroda. Nisu u pitanju samo životinje, takav nam je odnos i prema ljudima.Tijelo nam je možda bez okova, ali um definitivno nije. Gdje je nestala empatija ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.12.2011. 14:48 
Naslov:  Re: Sramota Slavonskog Broda!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cruz031 je napisao/la (Pogledaj post): › Teško da mogu napisati nešto pametno.... Jednostavno nemam riječi. Zombifikacija je dobar termin koji opisuje trenutno stanje svijesti, kako u Hrvata, tako i u drugih naroda. Nisu u pitanju samo životinje, takav nam je odnos i prema ljudima.Tijelo nam je možda bez okova, ali um definitivno nije. Gdje je nestala empatija ?

Istina, svijet je definitivno otišao u MP3
i što je najgore, nema nikakve naznake da će biti bolje....

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2011. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fear of the dark je napisao/la: ›
Cruz031 je napisao/la (Pogledaj post): › Teško da mogu napisati nešto pametno.... Jednostavno nemam riječi. Zombifikacija je dobar termin koji opisuje trenutno stanje svijesti, kako u Hrvata, tako i u drugih naroda. Nisu u pitanju samo životinje, takav nam je odnos i prema ljudima.Tijelo nam je možda bez okova, ali um definitivno nije. Gdje je nestala empatija ?

Istina, svijet je definitivno otišao u MP3
i što je najgore, nema nikakve naznake da će biti bolje....
Nažalost, u pravu si... sve je manje LJUDI a sve više zombija u ovom ludom svijetu...
Bože mili, kud li će im duša?? Sad

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: