Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Autobusom iz Osijeka u Đakovo?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Altamira
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2011. 17:54 
Naslov:  Autobusom iz Osijeka u Đakovo?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možda sam fulao podforum, slobodno me premjestite na pravo mjesto ako jesam. Embarassed

trebam jednu pomoc. moze li mi tko reci kojim sve danima u tjednu i u kojim terminima ima autobus iz osijeka za djakovo? koliko kosta taj prijevoz? kolika je (okvirno) udaljenost od te autobusne stanice u djakovu do ulice petra preradovica? kako je najbrze doci od stanice do te ulice (pjeske, neki odredjeni autobus ili tramvaj...)?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2011. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Majko sveta, aj da ideš u Namibiju pa bi razumio ovaj post, ti ideš u Đakovo!!!! Otvori stranicu Panturista, odi na vozni red, pogledaj polaske, pogledaj cijenu karte i sve će ti bit jasno, i to da bus vozi svaki dan, i to u više termina, a piše ti i zamisli šta, cijena! Gdje je ulica P.Preradovića i kako doći do nje, pitaj prvog prolaznika, taxistu, prodavačicu na kiosku, baku koja mete lišće, ljude u prvoj birtiji,snađi se čovječe, malo razmišljanja ne škodi, uostalom, kamenom prebaciš cijelo Đakovo koliko je veliko, kakav bus ili TRAMVAJ!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.12.2011. 18:28 
Naslov:  Re: Autobusom iz Osijeka u Đakovo?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2011. 20:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Altamira je napisao/la: ›
možda sam fulao podforum, slobodno me premjestite na pravo mjesto ako jesam. Embarassed

trebam jednu pomoc. moze li mi tko reci kojim sve danima u tjednu i u kojim terminima ima autobus iz osijeka za djakovo? koliko kosta taj prijevoz? kolika je (okvirno) udaljenost od te autobusne stanice u djakovu do ulice petra preradovica? kako je najbrze doci od stanice do te ulice (pjeske, neki odredjeni autobus ili tramvaj...)?


što se tice voznog reda, cijene karte pogledaj link što je postavila @josephine01
josephine01 je napisao/la: ›
klik


e sad što se tice udaljenosti kolodvora od ulice P. Preradovica....po mojoj procjeni je nekih 600 m, samo treba imati na umu da je ulica P.Preradovica dugacka jedno 2 ako ne i više km pa sad ne znam koliko tocno imaš do svog odredišta....
no ako ideš autobusom...onda moraš znati da svi autobusi koji nastavljaju put prema npr. Zagrebu, Sl. Brodu...i dalje....prolaze cijelom dužinom te ulice.... pa ako lijepo zamoliš....vjerujm da ce ti vozac stati tamo gdje trebaš izaci....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Altamira
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2011. 21:06 
Naslov:  Re: Autobusom iz Osijeka u Đakovo?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala vam lijepa svima osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Altamira
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2011. 21:47 
Naslov:  Re: Autobusom iz Osijeka u Đakovo?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ali ipak još jedno pitanje: ako meni na toj stranici izbaci ovo:



ja unio osijek i djakovo, on mi pokazuje osijek-zagreb liniju, jel to znaci da taj bus osijek-zagreb staje u djakovu?

nadalje, jel tu kartu treba unaprijed rezervirati ili ju mogu kupiti odmah na autobusnom kolodvoru?

nemojte mi se smijati zbog ignorancije, nisam se dosad sluzio ovakvom vrstom javnog prijevoza na vlastitu ruku Embarassed uglavnom su mi to drugi organizirali, sada prvi put to sam radim...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2011. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kartu kupiš na kolodvoru,prije polaska.
Mislim da svaki bus koji ide kroz Đakovo,staje u Đakovu, a gdje tebi treba stati dogovori s vozačem pa ćeš vidjeti dali može ili možda i nemože.

Odakle ti u stvari putuješ? Baš iz Osijeka ili u Osijeku presjedaš?
vidim da po forumima postavljaš to pitanje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Altamira
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2011. 23:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš iz Osijeka. Hvala na informacijama. Nego, gdje si osim na ovom forumu vidjela da postavljam to pitanje?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2011. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na slično pitanje sam naletjela na forum.hr pa sam pomislila da je to ista osoba, što naravno nemora biti točno. Zbog toga sam ti i odgovorila ovdje, jer sam pomislila da presjedaš u Osijeku. Uglavnom, nadam se da ćeš se snaći u Đakovu Very Happy

http://www.forum.hr/showthread.php?p=37202668#post37202668

i još nešto, tamo na tom forumu na temi Osijek ima jedna osoba s istim avatarom kao ja, e to nisam ja, čak sam bila i šokirana kada sam vidjela taj avatar jer znam kako sam ga napravila pa ne kužim odakle toj osobi isti takav!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2011. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › Na slično pitanje sam naletjela na forum.hr pa sam pomislila da je to ista osoba, što naravno nemora biti točno. Zbog toga sam ti i odgovorila ovdje, jer sam pomislila da presjedaš u Osijeku. Uglavnom, nadam se da ćeš se snaći u Đakovu Very Happy

http://www.forum.hr/showthread.php?p=37202668#post37202668

i još nešto, tamo na tom forumu na temi Osijek ima jedna osoba s istim avatarom kao ja, e to nisam ja, čak sam bila i šokirana kada sam vidjela taj avatar jer znam kako sam ga napravila pa ne kužim odakle toj osobi isti takav!


osijek031.com smile hahaha fairy dea......
zakaj se ti nama opravdavaš...

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: