Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sisljagic kod Stankovica [Nedjeljom u 2]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2011. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Zoran Milanović je iskontrirao Stankovića a Stipe Šuvar ga je učinio smiješnim..

Nisam gledao ... Sad

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.11.2011. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ono što je vidljivo iz gostovanja je licemjerno. Kada je Stanković pitao jeli Glavaš odgovoran za propast slavonske privrede dok je haračio u HDZ-u onda je Šišljagićev odgovor: ma nije vlada tu ništa mogla to je gradonačelnik Kramarić vodio. A vidi danas, danas nije gradonačelnik kriv nego je Vlada. Tada je Vlada imala veće ovlasti nego danas ali tada nije bila kriva, no danas je. Licemjerstvo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2011. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
Ono što je vidljivo iz gostovanja je licemjerno. Kada je Stanković pitao jeli Glavaš odgovoran za propast slavonske privrede dok je haračio u HDZ-u onda je Šišljagićev odgovor: ma nije vlada tu ništa mogla to je gradonačelnik Kramarić vodio. A vidi danas, danas nije gradonačelnik kriv nego je Vlada. Tada je Vlada imala veće ovlasti nego danas ali tada nije bila kriva, no danas je. Licemjerstvo...


Slažem se i potpisujem....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.11.2011. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Ono što je vidljivo iz gostovanja je licemjerno. Kada je Stanković pitao jeli Glavaš odgovoran za propast slavonske privrede dok je haračio u HDZ-u onda je Šišljagićev odgovor: ma nije vlada tu ništa mogla to je gradonačelnik Kramarić vodio. A vidi danas, danas nije gradonačelnik kriv nego je Vlada. Tada je Vlada imala veće ovlasti nego danas ali tada nije bila kriva, no danas je. Licemjerstvo...


to razumijes ti i jos troje pismenih ... ostali nemaju mentalne kapacitete povezati tih par stvari i shvatiti o cemu se tu zapravo radi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2011. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Ono što je vidljivo iz gostovanja je licemjerno. Kada je Stanković pitao jeli Glavaš odgovoran za propast slavonske privrede dok je haračio u HDZ-u onda je Šišljagićev odgovor: ma nije vlada tu ništa mogla to je gradonačelnik Kramarić vodio. A vidi danas, danas nije gradonačelnik kriv nego je Vlada. Tada je Vlada imala veće ovlasti nego danas ali tada nije bila kriva, no danas je. Licemjerstvo...

Pa velik dio njegovog nastupa je bio kontradiktoran. Kao npr. i ono da je pred kraj 2004. hvalio na sva usta Jadranku (iako se kao sada toga ne sjeća), kada je ista bila u utrci za Pantovčak, a sada izjavljuje da HDZ na čelu s Jadrankom treba zabranit.

Ali naravno, ima Ingo pravo. Jednako vrijedi moj, njegov ili tvoj glas kao i glas neke tamo babe koja je onomad gledala "jadnog" Branimira u bolničkoj postelji i koju i dan danas svakodnevno bombardiraju pomoću STV-a i Glasa Slavonije s HDSSB-om. Jednako vrijedi glas i nekog tamo djedice koji vidi kako ovi cirkusanti paradiraju s šokačkom nošnjom u Saboru te nasjedne na foru ili na kraju krajeva, jednako vrijedi nečiji glas kojeg kupiš s jednom kemijskom, kapom i/ili majicom (još ako na njoj piše "Inati se Slavonijo" di ćeš bolje!) Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.11.2011. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sat vremena mučenja čovjeka kojem se na licu vidjela neprospavana noć. Je li dežurao na kirurgiji ili ga je mučio nastup u ovoj emisiji, ili i jedno i drugo – ne znam, no ovo je bio sat čerečenja i javnog skidanja maski. Neugodno, do bola… A sramota, manje-više, tuđa… Na licu sve vrijeme grč:“Što li mi je ovo trebalo?!“.

Šišljagić, kao i svi njegovi stranački kolege&drugovi, pokazuje paniku kad god treba nešto reći izvan gebelsovskog propagandnog sustava u kojem je navikao biti zvijezda. Tamo je tako toplo, nježno, mekano; tako domaćinski… A vani tako mučno, pitaju svašta, čak i ružne stvari na koje ni mali mozak ne može razumno odgovoriti a da stvar ne ispadne onakva kakva doista je - odvratna… Netko od forumaša je prije par dana stavio nekakva blic-pitanja na koja su odgovarali Srb i Bubalo (kod Šprajca u Dnevniku, mislim), pa se još hvalio kako je Bubi bio sjajan – ali, iskreno, Bubi ne voli kamere izvana, ne voli pitanja koja nije unaprijed dogovorio, a vidi se po brzini kojom govori, panici u glasu i govoru tijela koje kaže: „Jedva čekam da ovo prođe! Pitaj, brzo! Imam ja tko će mene pitati! Da vidiš samo što su ti novinari!“. No, ovdje je ipak riječ o Šišljagiću, koji je jedini od ekipe imao šanse izdići se iz tog njihovog kmetskog autizma, budući da ima respektabilno zanimanje i ugled koji ono nosi. No, zašto bi HDSSB pustio da netko razvija ono što ni gazdi ni njihovom prosječnom biraču nije potrebno: intelektualnu širinu?!

Tako stvar i funkcionira u Slavoniji: ekipa napravi predstavu-skandal, zatim na STV-u i u Glasu objasni puku (koji, btw, i nije baš sklon dubinskim analizama proživljenog) što treba misliti o tome, malo mu podilazi u njegovom osjećaju regionalne zapostavljenosti (koju on još uvijek nije doveo u vezu s regionalnom vlašću!), objesi malo prljavog veša iz Zagreba da bi sakrio svoj – i opstaje prvo u provinciji, a polako pipke pušta i na urbane dijelove regije.

Do kad će ova uštimana medijsko-gebelsovska strategija funkcionirati – pitanje je, mislim, vremena i medijskog pluralizma, koji postaje dostupan i u zabitim seocima regije… Jednostavno rečeno: STV nije više jedina televizija na kojoj možeš vidjeti kad je pelcovanje pasa u selu…

Stanković se čak i nije trudio kao u najboljim danima, no popis tema o kojima se uopće moglo razgovarati vezan je isključivo za skandale. Da teme, same po sebi intrigantne, nisu dolazile jedna za drugom – bila bi ovo jedna od njegovih dosadnijih emisija. No, pa i nije Stanković kriv što se s ovim sugovornikom nije moglo ni o čemu osim o – skandalima. O čemu drugom bi i mogao s medijsko-propagandnom opsjenom i regionalnom političkom prijevarom bez suštine i sadržaja zvanom HDSSB?!

Sve u svemu – niti Stanković niti Šišljagić ne dadoše sve od sebe; zanimljivo je bilo onako, samo od sebe. I, taman kad pomislih: tri sata su, hvala Bogu kraj emisije – kad ono: još pet minuta produžetka, reče Stanković… Skoro da mi bijaše žao Šiška – di baš njemu da se zalome produžeci?! Bemti, što ti je život… Što bi, recimo, Darinko Kosor dao za produžetke, a ono baš Šišljagiću produžio mučenje… Da je još malo potrajalo, bojim se da ne bi znao više priča li o HDZ-u ili HDSSB-u. I jednog i drugog je bio zaslužni član, pa ne bih znala kojoj strani Šišljagića da vjerujem. Što reče Stanković: Mr.Jekyll-u ili Dr.Hyde-u?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aardvark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.11.2011. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
- Fiskalna decentralizacija prema jedinicama lokalne samouprave
- Osnivanje regionalnog fonda poravnanja, radi pomoći zaostalih regija RH

Zbunj, zbunj
mi hoćemo biti regija i fiskalno neovisni..inat..inat...inat
err.. ali prvo nam pomozite iz zajedničkog fonda.. Embarassed

OT - opći dojam: jadno koprcanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.11.2011. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Fiskalna decentralizacija" je najkompliciranija sintagma u Bubalovom političkom vokabularu; valjda mu zvuči jako učeno pa je mantra u rijetkim nastupima u medijima izvan STV-GS sustava, u kojem inače upražnjava retoriku za uveseljavanje društava po birtijama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DrugsBunny
Offline
Avatar

Ukupno postova: 91
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2011. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim, normalno da u svom programu žele dvodomni parlament kako bi gdje imali smjestiti još svojih stranačkih kolega. : )
Ali inače sam poprilično zadovoljan emisijom, držim da ga je Stanković poprilično "oprao" što je i zaslužio. Prvih desetak minuta je bilo poprilično dosadnjikavo, ali su tada krenula prava pitanja. Zapravo je nevjerojatno koliki je veliki broj pitanja Šiško ostavio bez konkretnog odgovora.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: