Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glavaš izigrao Matkovića

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.11.2011. 17:44 
Naslov:  Glavaš izigrao Matkovića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cruz031
Offline
Ukupno postova: 244
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.11.2011. 18:22 
Naslov:  Re: Glavaš izigrao Matkovića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koalirajući sa HDSSB-om bio je na samrti. Prelaskom u HDSSB biva klinički mrtav. Danas su mu organizirane karmine Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.11.2011. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko pod drugim jamu kopa ...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.11.2011. 19:32 
Naslov:  Re: Glavaš izigrao Matkovića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jaguar je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.24sata.hr/izbori-2011/hdssb-se-rijesio-g-matkovica-nisu-ga-stavili-na-izbornu-listu-242698

Je li Matković nakon ovoga politički mrtav.
Hahahahaha pa ljudi su glasali za njega zato što je išao sa onom forom "Nova osiječka priča" I ljudi su stvarno očekivali nešto novo, koalicijom sa Glavonjom je sam sebe ubio, a Glavonja ko Glavonja i sam zna da ljudi ne glasaju za njega zbog Matkovića Very Happy
Kad bata želi na brzinu sve i svašta... ccc

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.11.2011. 21:04 
Naslov:  Re: Glavaš izigrao Matkovića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaki komentar je suvisan Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.11.2011. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dok je bio u HSP-u sam je vikao kako je Glavaš lopov, korumpiran i veliki potrošač ljudi. Umjesto da je slušao sam sebe spetljao se s vragom.

I što mu je sada ostalo? Političke budućnosti nema, HDSSB mu je preuzoe kontrolu nad njegovim vijećnicima i on je jednostavno - politički mrtvac...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.11.2011. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije baš da, nakon svega, Matkoviću nije ostalo ništa.

Ostao mu je ego.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.11.2011. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S obzirom na poziciju i trenutak, ne sumnjam ni da mu je dio od Vidinog transfera nesto cime bi trebao biti nezadovoljan, cak i pod cijenu politicke karijere.

Cekamo jos policiju i pravosudje da jednog dana blagoslovi sve te "koalicije".

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2011. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd ne piši gluposti..kakve veze ima Matković sa transferom Vide? ljudi stvarno na ovom forumu lupe i ostanu živi..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.11.2011. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: › ajd ne piši gluposti..kakve veze ima Matković sa transferom Vide? ljudi stvarno na ovom forumu lupe i ostanu živi..
No, stvarno, tko ovdje pise gluposti?! Jesi tu uopce shvatio sto sam ja htio reci? Shvacas li sto bi "dio od Vidinog transfera" trebalo predstavljati?

Vida je prodan za koliko ono, 17 milijuna kuna? Lova je sjela na racuna kluba. Matkovic je direktor kluba. Lova je "potrosena" (tako su rekli novinarima), ali nitko, osim njega i njemu bliskih ne zna na sto. Ako netko ima veze s lovom od prodaje Vide, onda je to upravo on.

Koji dio od ovoga ti nije bio jasan u prosloj poruci?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2011. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Nije baš da, nakon svega, Matkoviću nije ostalo ništa.

Ostao mu je ego.

I deblji novčanik vjerovatno Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2011. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: › ajd ne piši gluposti..kakve veze ima Matković sa transferom Vide? ljudi stvarno na ovom forumu lupe i ostanu živi..
No, stvarno, tko ovdje pise gluposti?! Jesi tu uopce shvatio sto sam ja htio reci? Shvacas li sto bi "dio od Vidinog transfera" trebalo predstavljati?

Vida je prodan za koliko ono, 17 milijuna kuna? Lova je sjela na racuna kluba. Matkovic je direktor kluba. Lova je "potrosena" (tako su rekli novinarima), ali nitko, osim njega i njemu bliskih ne zna na sto. Ako netko ima veze s lovom od prodaje Vide, onda je to upravo on.

Koji dio od ovoga ti nije bio jasan u prosloj poruci?


da lega, pišeš gluposti..kad su preuzeli klub (Špehar i Matković) ostala su 2,6 mil. kuna na računu..sve ostalo je potrošila stara Uprava i digla sidro kad su počistili račun..prvo se informiraj prije nego nešto lupiš na forumu a pogotovo kad optužuješ čovjeka imenom i prezimenom..

"Obećali smo transparentnost i zbog toga smo obavili inventuru revizije koja je predočena na Skupštini. Tada je rečeno da dugova prema igračima i dobavljačima nema, ali stvarno je stanje nešto drugačije, počeo je svoje izlaganje Robert Špehar, predsjednik NK Osijek, a onda je počeo s konkretnim brojkama:
Na klupskom računu smo zatekli 2,6 milijuna kuna. Ovih dana pustit ćemo plaću za cijeli klub, osim za mene i direktora jer nam plaća za kolovoz ne pripada, a za to ćemo izdvojiti 1,2 milijuna kuna i to ispada da nam do kraja godine ostaje samo 1,3 milijuna kuna kojima raspolažemo".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.11.2011. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To se zove transparentnost za naivce.

Da je transpaerntno, nalaz revizije, kao i financijski izvjestaj bi bili dani novinarima. To je transparentnost.

Situacija u kojoj su NO i Uprava u istoj ekipi i onda "transparentnost" dokazuju time sto uprava nalaz revizije pokazuje NO se naziva sprdacinom.

Matkovic, kao direktor kluba, sigurno zna gdje je potrosena lova od Vide. Ako ne zna, onda je neozbiljan ili se pravi lud.

Znas li ti gdje je ta lova?! Znas li kako je trosena?! Sto je tocno placeno i po kojoj cijeni?! 17 jebenih milijuna kuna! Nego, tko je bio u toj prosloj Upravi?

Generalno, bolio bi me njonjo za Matkovica i poslovanje NK Osijeka da se kojim slucajem ne otima iz Gradske blagajne i ne pretace u tu crnu vrecu bez dna. Dok god porezni obveznici daju i jednu kunu u taj klub, do tada imaju pravo znati kako se taj novac trosi, imaju pravo uvida u sve poslovne knjige.

Nazalost, zbog takvih kao sto si ti - ljudi koji slijepo vjeruju u sve sto im se kaze, bez zelje za uvidom u konkretne informacije i detalje - upravo zato nas i pljackaju, upravo zato je drzava u banani, a NK Osijek pored ulozenih milijuna na razini seoskog kluba.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2011. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad klasično forumaški bacaš grbu, praviš se lud i pišeš o sasvim nekim drugim stvarima..prvo si optužio Matkovića da je zamaglio dio love od prodaje Vide a sad kad sam ti dokazao da pišeš notorne gluposti jer su novce potrošili Dumančić i Bubalo a ne Matković onda okrećeš priču..stvarno jadno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.11.2011. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je, kriv sam sto sam pomislio da je Matkovic neposteno odigrao. Njemu su Glavas i Bubalo dali da bude direktor kluba jer su znali da je on veliki navijac Osijeka. NK Osijek je oduvijek bio leglo postenja i transparentnosti.

Sve je transparentno, to je najvazije!

A ja se, eto, grbim nad potrosenih 17 milijuna kuna zbog kojih su gradjani Osijeka ove godine do sada morali izdvojiti preko 4 milijuna kuna.

No, to je nista u usporedbi s novim stadionom o kojem sanjaju pravi zaljubljenici u Osijek. Kad bi ga napravili odmah bi stadion bio pun, a Osijek u Ligi prvaka.

Zakon mi je ovo sto si napisao "potrosili" ;-) Jos mi ne izlazi iz glave. Kako se to "potrosi" 17 milijuna kuna u mjesec dana?!

Znas li zapravo kako se to "potrosi", ne kad zivis u svijetu bajki i "transparentnosti" na NK_Osijek nacin?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: