Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Free ginekolog?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
art
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2011. 13:31 
Naslov:  Free ginekolog?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znam da je ova tema bila.. ali ja i dalje ne mogu naći ginekologa koji prima pacijente u Osijeku. Pa Vas molim za pomoć, ako znate da mi javite Smile
Naravno, tražim dobrog ginekologa Smile muško ili žensko - svejedno Smile

hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jaz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 142
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2011. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jasminka Leko ti je ok. A sad, prima li pacijente, to ćeš morati provjeriti kod nje. Park kralja Petra Krešimira IV.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sleepwalker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 350
Lokacija: A place between sleep and awake.
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2011. 2:58 
Naslov:  Re: Free ginekolog?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...pa, ako znaš da je bila ta tema, onda znaš i da postoje samo 2 ginekologa koji primaju pacijente.
Jedan je neki Stanić, drugi je neki u Čepinu, ne znam kako se zove.
Možeš navodno nazvati HZZO (ne znam broj, nađi na internetu), pa pitati kako se točno zove taj drugi, a i općenito provjeriti prima li itko pacijente, iako...poprilično je poznato da ne.
..a i pitanje je zašto su baš ta dvojica slobodna već godinama, a žene stalno u potrazi za ginekolozima. Ne mora bit da su loši, al da sam skeptična, jesam.

Imaš i ovdje neke komentare http://www.forum.hr/showthread.php?t=499024

_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.04.2011. 7:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jaz je napisao/la: ›
Jasminka Leko ti je ok. A sad, prima li pacijente, to ćeš morati provjeriti kod nje. Park kralja Petra Krešimira IV.


Mda, ok...


I mislim da ne prima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gala_pia
Offline
Ukupno postova: 138
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.11.2011. 23:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: ›
Jaz je napisao/la: ›
Jasminka Leko ti je ok. A sad, prima li pacijente, to ćeš morati provjeriti kod nje. Park kralja Petra Krešimira IV.


Mda, ok...


I mislim da ne prima.


nemoj nikad ici kod lekinice, ni pod zivu glavu!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jaz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 142
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2011. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gala_pia je napisao/la: ›
-nella- je napisao/la: ›
Jaz je napisao/la: ›
Jasminka Leko ti je ok. A sad, prima li pacijente, to ćeš morati provjeriti kod nje. Park kralja Petra Krešimira IV.


Mda, ok...


I mislim da ne prima.


nemoj nikad ici kod lekinice, ni pod zivu glavu!!!


why? imaš neke traume, ili...? Rolling Eyes
moja jedina zamjerka na nju je još otprije par godina, što su me ona i ona njena sestra tjerale da pijem one retardirane Yaz tablete i to 3 mjeseca, koja su mi bila najodvratnija u životu. Shocked Mislim, jasno mi je da one nekom savršeno odgovaraju. Ali nisam joj mogla dokazati da meni nikako ne...Kakva je trudnicama, to me baš zanima?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gala_pia
Offline
Ukupno postova: 138
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.11.2011. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neznam kakva je s trudnicama, al ja u zivotu goreg doktora ili doktoricu nisam upoznala. tolka nestrucnost u radu, da je to za poludit!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jaz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 142
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2011. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gala_pia je napisao/la: ›
neznam kakva je s trudnicama, al ja u zivotu goreg doktora ili doktoricu nisam upoznala. tolka nestrucnost u radu, da je to za poludit!!

Evo, ja sam uvijek išla kod nje zbog nekih infekcija, gljivica i sl. i nisam primijetila nekakve nepravilnosti u radu..Svidjelo mi se to što ona to uvijek još pogleda pod mikroskop kako bi bila sigurna o čem se radi, propiše terapiju i sve ok. S ostalim (osim već navedenog Yaz-a) nisam imala iskustva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gala_pia
Offline
Ukupno postova: 138
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.11.2011. 16:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ja pricam o njezinim komukacijskim vjestinama i eticnosti pri radu!!! pozli mi kad pomislim da moram ici kod nje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.11.2011. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gala_pia je napisao/la: ›
neznam kakva je s trudnicama, al ja u zivotu goreg doktora ili doktoricu nisam upoznala. tolka nestrucnost u radu, da je to za poludit!!

Potpisujem! bila sam kod nje prije 3-4 godine, kad skoro nisam umrla. Moja ginekologinja tad nije radila i morala sam kod ove jer je bilo jako hitno, da bi mi gospodična TOTALNO promašila dijagnozu i bilo mi je svakim danom sve gore i gore. Kad sam otišla kod svoje ginekologinje i čula da je ova totalno fulala dijagnozu, došlo mi je da nekoga našamaram! Da se tako ide igrati ljudskim zdravljem i životom zbog svoje nestručnosti, ja ne mogu vjerovati!

Sramota je kakvi sve kvazi doktori rade u hrvatskom zdravstvu!

Trebala sam ju tad tužiti, samo mi nije palo na pamet - bilo mi je najvažnije da izvučem živu glavu i da se oporavim!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jaz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 142
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2011. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gala_pia je napisao/la: ›
ma ja pricam o njezinim komukacijskim vjestinama i eticnosti pri radu!!! pozli mi kad pomislim da moram ici kod nje!


eh, da...nije baš od pričljivijih ljudi koje sam upoznala...ali nadam se da neću i ja imati sličnih situacija, kao Stella1989..Bože pomozi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.11.2011. 7:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jasna Hauzer Smile Jest da je malo izvan Osijeka, ali je toliko nježna i divna da mi uopće nije bed ići na pregled Smile

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crnka1981
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.11.2011. 8:26 
Naslov:  Re: Free ginekolog?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Help da li znate na koji broj u Hzzo trebam nazvati u vezi slobodnog ginekologa?!

Hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anjica
Offline
Ukupno postova: 36
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.11.2011. 15:26 
Naslov:  Re: Free ginekolog?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crnka1981 je napisao/la (Pogledaj post): › Help da li znate na koji broj u Hzzo trebam nazvati u vezi slobodnog ginekologa?!
Hvala



Nazoveš 220 800 i pitaš ima li koji ginekolog/ginekologinja da prima pacijente u području gdje živiš, pretpostavljam u Osijeku ili okolici i onda te spoje s nekim drugim operaterom i opet pitaš ovo navedeno i onda ti napokon kažu;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: