Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Grčka vs Merkozy

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2011. 8:40 
Naslov:  Grčka vs Merkozy
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što zbog prijetnji da ćemo i mi zaglibiti u dugu koji nećemo moći vraćati, što zbog bure koja se podigla unutar same EU - evo još jedne teme za forumska ogovaranja...


http://www.vecernji.hr/vijesti/grcka-nece-dobiti-ni-centa-ako-ne-izglasa-ostanak-eurozoni-clanak-342512

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2011. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo šeron ja to gledam ovako:

posudi mi malo love, pa da si sredim kuću da izgleda približno kao tvoja. Naravno da ću ti vratiti s kamatama do Božića.
Na Božić: nisam pri lovi sve sam potrošila na poklone, de malo pričekaj. I ti čekaš jer znaš da ću ti vratiti, šta bi već moglo biti,krepnit nemogu a i kuća je baš cool sređena pa je možeš uvijek uzeti.
Onda dolazi proljeće: joj šeron evo ti vraćam 10% duga, ali ipak de mi još posudi idem na lifting pa da zadržim posao. Naravno ti posuđuješ i trljaš ruke......
I jednog dana ti skužiš da ja živim laganini i čak bolje od tebe koja stalno marljivo radiš i štediš, pa pomisliš ma nedam ja njoj više ni centa, a i ukučani ti već "popili krv" zbog tih posudbi.
E sad ja više nemam od koga posuditi, pa malo isfriziram i uljepšam knjigovodstvo i zadužim se kod nekog lihvara, a samo zato da i dalje mogu održavati isti standard na koji sam naviknula svoje ukućane.
I tako se ja toliko prezadužim da više nemogu nikom ništa vratiti, a ukućani mi baš i ne žele zasukati rukave ili nedajbože stegnuti remen. Naravno ona imovina koju imam nije više ni za kamate.
Što ćeš sad šeron učiniti? a da spasiš barem dio love koji si mi posudila?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.11.2011. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

te Grke treba sterat u 3 p***e materine jer su primjer Balkančina u izvornom obliku. Ovi se ubijaju tražeći rješenje za njihova sranja, burze padaju, dionice najvećih kompanija su postale smeće a to sve zbog toga što braća Grci hoće referendum o oprostu...
stoka

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2011. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrijedi procitati na sto su Grci trosili i trose novac. Nakon toga terba usporediti slicnosti s hrvatskim proracunom i privilegijama, odnosno brojem radno sposobnih koji zive na grbaci drugih.

Zasto je to bitno?! Zato nas pogadja ili ce nas uskoro zadesiti sudbina Grcke...

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,5523510,00.html

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2011. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Vrijedi procitati na sto su Grci trosili i trose novac. Nakon toga terba usporediti slicnosti s hrvatskim proracunom i privilegijama, odnosno brojem radno sposobnih koji zive na grbaci drugih.

Zasto je to bitno?! Zato nas pogadja ili ce nas uskoro zadesiti sudbina Grcke...

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,5523510,00.html


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2011. 6:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima jedan jako dobar film koji sam jučer gledao, a ime mu je In Time. Svakako pogledat jer totalno odražava današnje stanje u ekonomiji svijeta.

p.s. ovakvom ekonomskom sustavu dajem još maxx 5 godina... a poslije toga slijedi anarhija...

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.11.2011. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto, nazire se kako će završiti: pozvaše Oni s lovom Papandreu-a III (Unuka) na jedan prijateljski razgovor uz kavu i kekse, nakon kojeg više neće biti referenduma niti dinastije Papandreu. Demokraciju mogu upražnjavati oni koji imaju (svoje) love, a nikako oni koji žive na tuđu grbu. Za divno čudo, ovaj put mi se svidjelo ovo pravilo, nakon svega što se prepričava po Starom kontinentu o lagodnom državnom životu u Grčkoj... Ponekad ne znaš je li istina ili legenda.

Na primejr: naknada na plaći za redovit dolazak na posao. Lijepo li je biti Grk, pa još ako ti se posreći da si u nekoj državnoj službi (ili netko od tvojih predaka) - zamisli: ako neredovito dolaziš na posao dobiješ samo plaću, a ako se pojaviš svaki dan - dobiješ i nagradu... Pa, to je smiješno čak i nama (iako nije ni kod nas loše biti Hrvat zaposlen u državnoj službi, mada ne baš tako bajkovito), a mogu misliti Merkelici, koja treba objasniti svom vrijednom narodu za što treba lova...

@PEGY, bogami, lovu ti ne bih ni posudila... Čisto da me poslije ne boli glava...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: