Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



(ne) kultura osječkog Ukopa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nevidljiva175
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2011. 13:02 
Naslov:  (ne) kultura osječkog Ukopa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nakon višegodišnjeg izbivanja iz Osijeka, neugodno sam iznenađena naljepnicom na grobu (retfalačko groblje)...Naime, stoji da nije plaćena grobarina za grobno mjesto i to će danas biti plaćeno....ALI pitam se jel uposlenik Ukopa naljepnicu tj. obavijest da se hitno javimo u upravu Ukopa mora zalijepiti BAŠ NA SLIKU POKOJNIKA???
Tolika nekultura...imaju moje podatke - adresu, mogli su naime poslati pismeno obavještenje o stanju duga, a ne OSKRNAVITI grobno mjesto, lijepeći obavijest na SLIKU POKOJNIKA...zaista, pitam se do koje granice ide NEKULTURA pojedinaca....ionako mlate lovu jer hoćeš - nećeš skupo platiš posljednji ispraćaj.....ali, gospodo iz UKOPA, malo više tolerancije ne bi vam bilo na odmet...SRAMITE SE!!!!!
OBAVIJEST NA SLICI POKOJNIKA?????????????????????????????????????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2011. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Neprimjereno je zalijepiti obavijest o neplaćenoj grobnoj naknadi na sliku pokojnika, no ne bih to nikako nazvao skrnavljenjem grobnog mjesta. Tako nalijepljenu obavijest ćeš zasigurno vidjeti, i odraditi svoju obvezu prema "Ukopu" koju nisi pravovremeno odradila, uslijed čega su i nalijepili obavijest. Da, i onaj poziv na toleranciju doista stoji. Svima nam treba više tolerancije i međusobnog uvažavanja. I meni, i tebi i djelatnicima "Ukopa"... Smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.10.2011. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nevidljiva175 je napisao/la: ›
imaju moje podatke - adresu, mogli su naime poslati pismeno obavještenje

ovako je sigurnije da ćeš to vidjeti.ne znam nakon koliko godina neplaćanja ti imaju pravo uzeti grobno mjesto te ga preprodati.u slučaju da te obavijeste poštom o tome onda im ta crna rabota propada.
glede ljepljenja - gdje god da zalijepe na vidno mjesto na spomeniku nije lijepo. možda je i utuživo,treba se raspitati

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.10.2011. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žalosno je koliko novaca uzimaju od jadnih ljudi. platiš grobno mjesto i onda još moraš plaćati svake godine održavanje, i nakon 10 godina od sahrane uplatiti iznos da pokojnika ne izbace u plaćenoj grobnici.
tu mi nema nikakve logike.
a po pitanju održavanja, centralno groblje su jednom pokosili ovog ljeta

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2011. 5:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › žalosno je koliko novaca uzimaju od jadnih ljudi. platiš grobno mjesto i onda još moraš plaćati svake godine održavanje, i nakon 10 godina od sahrane uplatiti iznos da pokojnika ne izbace u plaćenoj grobnici.
tu mi nema nikakve logike.
a po pitanju održavanja, centralno groblje su jednom pokosili ovog ljeta


i to održavanje ... je šta ... ne kontam, nikad nisam ni konto ... nit oni peru grobna mjesta ... šta rade ... pokose gdje ima trave i pometu ... to je to ... i ajmo za svako grobno mjesto po pinkica ... prčija

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: