Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nokia 5130 exspres music

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
latino_lovericaa
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2011. 15:44 
Naslov:  Nokia 5130 exspres music
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel ima tko taj mobitel? kupila bi ga jer mi je dosadio onaj na dodir, pa me zanima gdje ga mogu naći u Osijeku ali da je Vip paket !!! kakva su vaša iskustva s tim mobitelom?? Laughing Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fila_dgo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 9
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2011. 15:45 
Naslov:  Re: Nokia 5130 exspres music
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koristio sam taj mob donedavno i mogu reć da sam zadovoljan s omjerom uloženo/ dobiveno. Baterija traje do 5 dana, ima dobar mp3 player i solidan zvučnik. Kamera je samo 2.0 Mpx, ali to mi nikad nije bilo bitno. Cijela ta Xpressmusic serija je zapravo za mladu urbanu publiku koju privlači glazba i multimedija općenito. Eto sad kad sam ga nahvalio, mogu dodat da ga prodajem rabljenog za 150kn sa full opremom Very Happy Nisam htio dodavat novu temu te se ispričavam ako kršim neka pravila foruma. Btw. link od oglasa na http://www.njuskalo.hr/nokia-ostali/nokia-5130-xpressmusic-oglas-3787164

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
latino_lovericaa
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.10.2011. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ejj, hvala na odg.,, mislim da ću ga kupit prvom prilikom,.. hvala na ponudi, ali ja ne volim baš kupovat rabljene mobitele ,.. jer kad se odlučim kupit neki mob, gledam da to bude novi ... svejedno hvala na ponudi.. možda će netko vidjeti i ovdje tvoj oglas pa ga kupiti, eto držim fige ,.. ja ga ne tražim zbog glazbe već zato jer mi jednostavno takva marka (nokia) odgovara, i imam jednu staru nokiu 2600 staru već 2,5g na njoj mjenjala samo jedanput tipke i prezadovoljna sam i dalje nebi ju mjenjala nizašto Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fila_dgo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 9
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.10.2011. 0:14 
Naslov:  Re: Nokia 5130 exspres music
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe ma i ja oduvijek imam klasične nokie sa tipkama al eto od ove godine sam prešo na smartphone čisto zbog promjene. Ne znam da li ima više ovaj mob u aktualnoj ponudi kod naših operatera, ali možeš ga naručit u ovlaštenom nokia storeu, a vidim da se prodaju i novi modeli na oglasniku (njuškalo.hr). Malo proguglaj i naći ćeš ga bez frke Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
latino_lovericaa
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.10.2011. 20:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma frendica mi je javila da ga je našla u Osijeku tako da ima ga još ( osim ako ga netko nije zgrabio prije mene heeehheh) a jel znaš možda gdje se u Osijeku otkupljuju polovni mobiteli?? moj je star godinu dana, na dodir, ima još dodatne 2 maske,.. radi isključivo s vip karticom,.. nije lupit niti izgreban,.. Wink)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: