Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Briga za Slavoniju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.10.2011. 12:32 
Naslov:  Briga za Slavoniju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo zaslužuje poseban topic, iako ga vidjeh kao link na jednom drugom:

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/07/14/0083006.html

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.10.2011. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to ti je stara vijest, mislim da je tu već i iskomentirana

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.10.2011. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
to ti je stara vijest, mislim da je tu već i iskomentirana


He, he - u dnu članka je datum od prošle godine, no budući da su se zaredale godine jedna za drugom - činilo se opet aktualno...

No, ispričavam se direktoru Bagariću. Nije u redu biti ovako neaktualan - moglo bi mu naštetiti ugledu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.10.2011. 13:26 
Naslov:  Re: Briga za Slavoniju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako se ne varam Cesting je privatna firma... dakle direktoru je uprava dala slobodu... a sve ovo vise govori o politicarima i kadrovima drzavnih tvrtki koje je cascavao... a jos vise govori o tome kako nase drustvo funkcionira na svim razinama.

Slicno je nesto bilo i prije godinu dana...svi su se iscudjavali, a g. Bagaric samo nastavio...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.10.2011. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cesting je pola pola. Pola privatno, pola županijsko, ali direktora imenuje politika. Nisam 100% siguran ali mislim da kada je ovaj članak pisan bilo je svu u vlasništvu županije. No i sada dok je pola pola, a vrijeme je grozne krize ovakvo ponašanje je za ostavku. Bilo bi i da nije krize...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2011. 19:33 
Naslov:  Re: Briga za Slavoniju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Ovo zaslužuje poseban topic, iako ga vidjeh kao link na jednom drugom:

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/07/14/0083006.html

A i ti otvoriš temu za slučaj od prije godinu dana i koji je k tome već i prokomentiran. Bolje da si otvorila "najnoviju" novost da će Glavaš bit nositelj lista u 4. i 5. izbornoj jedinici. Ja se zaista nadam da će ovo HDSSB-u biti takva autogolčina da će nestati s političke karte Hrvatske.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.10.2011. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa, lijepo sam se ispričala zbog krive procjene glede&u svezi aktualnosti članka, kao i zbog eventualne štete po ugled osobe o kojoj je ovdje riječ. Jer,ova poslovna godina još nije završila, a ako se pokaže točnim da dotična osoba nije potrošila 2 milijuna nego 3 ili samo 1 - to će biti čak i matematički nekorektno.

A što se tiče liste HDSSB - pa njihova je unutarnja stvar koga će staviti kao nositelja. Što se mene tiče - mogu staviti i Zakumi-ja. Osim toga, STV taj dan uopće nije kao udarnu vijest stavio ovo, pa sam se rukovodila tim slijedom važnosti.
No, drago mi je zbog jedne stvari: Gordan Matković je u trenutku svečane objave imao tako presretan izraz lica i tako euforično pljeskao, da sam pomislila: hvala Bogu, sretan je! Ovo je lista kakvu je on priželjkivao; ovo je, konačno, sistem odlučivanja kojim je on zadovoljan! Eto, ipak se snovi ispunjavaju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: