Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Promenada Klub - Kazaliste sjena

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2011. 1:26 
Naslov:  Promenada Klub - Kazaliste sjena
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Promenada Klub

Kazaliste sjena

Kako inace volim pogledati Supertalent jer stvarno bude predobrih ljudi, tako sam i danas pogledao, doduse, samo sazetke na netu.

Ovi ljudi su me fascinirali!!! Pojma nisam imao da se uopce netko u Hrvatskoj bavi time. Inace sam takve stvari gledao samo na youtubeu i uvijek me iznova fasciniralo. Tako me danas i ova skupina mladih ljudi iz Karlovca odusevila, u jednom dahu sam gledao izvedbu! Svaka cast!

Bas bih volio kad bi ih netko ugostio u Osijeku. Tesko da bi ih netko htio dovesti u HNK, ali posto sada imamo i trecu opciju u gradu sto se tice kazalista, Teatar 054, moglo bi se lako izvesti. Pa eto Petra ako pratis forum... Wink Smile
Naravno, nakon zavrsetka live emisija Supertalenta jer tesko da ovi ljudi nisu prosli u finale. Iako ipak u ovoj prciji od drzave nikad ne znas...

Vjerujem da je ovo jos veci gust pogledati uzivo, pravo uzivanje! A isto tako vjerujem i da bi bilo koje kazaliste ili dvorana bila puna...
Pa se eto iskreno nadam da cemo ove ljude moci uskoro vidjeti u Osijeku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: