Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nu2: Darinko Kosor [HSLS] - komentari

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2011. 17:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja se nisam ni ubacio u priču, nego istaknuo kandidata koji se meni čini ispravnim. Ti si tog kandidata ocrnio, bez argumenata! Kada sam ti rekao da svoje navode potkrijepiš, opet ih nisi potkrijepio nego samo opet istaknuo svoje mišljenje o istome, bez relevantnog dokaza za tvrdnje o istom. Što navodi da dokaza nemaš, nego govoriš o svom vlastitom mišljenju za tog pojedinca, a ono meni ništa ne znači, jer svatko ima svoje mišljenje. Stoga, pričaš gluposti i zamaraš, blebećeš ( pjege? da i? kakve one imaju veze s ičim?? a i teza star=pohlepan ti isto ne pije vodu, jer je to dječje razmišljanje, pogotovo bez argumenata). Kad odlučiš pričati zdravim razumom i argumentima, tada možda i postaneš zamijećen, i uvažen. Ovako.. drž se mosta i tramvajskih pruga Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.10.2011. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali od čače je napisao/la: ›
http://www.youtube.com/watch?v=uEOMrkkt8FE

meni ovaj čovjek ima dobre zamisli, pametan je, koliko znam i pošten, i zadnja stavka, sposoban!


I meni se Ljubo uvijek sviđao. Odmjeren je i pametan. Djeluje sposobno.
darinko mi je odbojan i ne djeluje sposobno iako su mu neke teze i ideje za pohvalu. Jednostavno on mi ne uljeva povjerenje .
Neke su mu ideje i obećanja u sukobu jedna sa drugom pa mislim da on ovo prića jer zna da će u svojoj ejdinici tako dobiti 5-6 % i on će sebi rješit sabor a te ideje i obećanja neće morati odraditi.

Da nema HDSSB-a vjerovatno bi glas dao Ljubi Jurčiću.

Veseli me kad na ovakvoj usporednoj anketi gradonačelnik Osiejka pokaže kolko je normalniji i iskreniji od predsjednika HSP-a :


http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=134328&tx_ttnews%5BbackPid%5D=38&cHash=cd997ea2cd

10 u 15: Srb protiv Bubala

Daniel Srb - Krešimir Bubalo

HTV je odlučio sam provjeriti koliko su ključni politički igrači potencijalnim biračima spremni kratko i jasno odgovoriti na konkretna pitanja. U akciji "10 u 15" na 10 pitanja u 15 sekundi ovaj put odgovarali su predsjednik HSP-a Daniel Srb, a iz HDSSB-a osječki gradonačelnik Krešimir Bubalo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2011. 19:36 
Naslov:  Re: Nu2: Darinko Kosor [HSLS] - komentari
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako ne spavam tijekom Nu2, onda je gost dobar, tj. ima nešto. Jučer nisam zaspao. Lik je, što bi žene rekle, naočit, što je jako bitno za politiku. Ne može neki keljavac biti jednako uspješan kao maneken. Primjeri su Pahor, Tadić, pa i Sanader, ali to mi nemojte uzeti za zlo...Opet, prezime Kosor može biti otegotna okolnost. Nije valjda da nitko drugi nije pametan u ovom društvu( osim Darinka). Genetika može biti pokazatelj da ga puca žestoka ambicija.
Kao čovjek iz "biznisa" čak može u politici uzeti amortizaciju, pa ponuditi ono što ljudi očekuju, duže vrijeme, da bi došao na svoje, poslije. Razumljivo je njegovo odbijanje ulaska u Vladu nakon izbora, pa to bi napravio svaki normalan čovjek u vlastitoj kući, a ne kao vođa stranke. Potrebno je vrijeme dokazivanja, samo bi bilo dobro da čovjek dobije ozbiljniju priliku to i dokazati.
Problem može biti njegov biznis. Ako je biznis prava stvar, koja mu ide, što je izašao? Ne vjerujem ljudima koji napuštaju posao zbog politike, jednostavno jer im to ne treba ako su uspješni, a ako nisu, onda im treba da pokriju svoju neuspješnost. Zaradio je milijun, '90-tih.(nije poslovao s državom, već s velikim igračima!?) U marketingu. Oprostite mi na tradicionalističkom pogledu, ali to nije posao, to je sranje. Iako se vrte najveći novci, ne može takav čovjek razumjeti proizvodnju, on samo reklamira. Sad, ako i govno dobro zapakiraš...
Slijedeća zamjerka ide na račun liberalizma. Oprostite, ne smije predsjednik takve stranke spominjati socijalnu državu i pravednost. Toga u pravim liberanim strankama nema, tako da mislim da se radi o populističkoj laži, a i promijenio je ton glasa, malo je zahriptao...
Na kraju, pravo kažu oni koji žele vidjeti liste. Nije isto imati Kosora i nekog lokalnog promašenog i istrošenog lika. Zato bi bilo jako poželjno promijeniti izborni zakon, neka kandidat zbraja svoje glasove, a ne skrivati se iza nositelja. Glasači često poistovijećuju stranku i vođu s listom. To je karakteristika neobrazovane populacije, gdje npr HDZ prolazi iz tradicije...
Nemamo dovoljno kvalitetnih ljudi, i to isto jest istina!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.10.2011. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gledao sam Nedjeljom u 2, fascinirao me ovaj čovjek, jedan profinjeni, pravi, čini se pošteni biznismen, takav treba voditi ovu državu, a još više sam se pozitivno iznenadio kad sam čuo da se i gosp. Rohatinski htjeo učlaniti u njegovu stranku.

Zbog ovog čovjeka HDZ je izgubio moj glas.

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2011. 20:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali od čače je napisao/la (Pogledaj post): › Ja se nisam ni ubacio u priču, nego istaknuo kandidata koji se meni čini ispravnim. Ti si tog kandidata ocrnio, bez argumenata! Kada sam ti rekao da svoje navode potkrijepiš, opet ih nisi potkrijepio nego samo opet istaknuo svoje mišljenje o istome, bez relevantnog dokaza za tvrdnje o istom. Što navodi da dokaza nemaš, nego govoriš o svom vlastitom mišljenju za tog pojedinca, a ono meni ništa ne znači, jer svatko ima svoje mišljenje. Stoga, pričaš gluposti i zamaraš, blebećeš ( pjege? da i? kakve one imaju veze s ičim?? a i teza star=pohlepan ti isto ne pije vodu, jer je to dječje razmišljanje, pogotovo bez argumenata). Kad odlučiš pričati zdravim razumom i argumentima, tada možda i postaneš zamijećen, i uvažen. Ovako.. drž se mosta i tramvajskih pruga Wink

Kolega tebi se Jurčić čini ispravan, a meni totalno neispravan i muljator. Valjda imam pravo reći svoje mišljenje koje je suprotno tvome.
Svi kandidati za izbore pričaju samo lijepe stvari i ne razlikuju se po ničemu, osim po izgledu i rječitosti. Glasači uvijek biraju one koji im se fizički sviđaju ili imaju izraziti dar govora, a to nema nikakve veze sa moralom i sposobnošću za rješavanje problema. Takav je i ovaj Kosor!

Pogledaj se u ogledalo pa ćeš vidjeti da bi i za sebe mogao glasati jer misliš da znaš kako rješiti krizu u kojoj se nalazimo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.10.2011. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali od čače je napisao/la: ›
http://www.youtube.com/watch?v=uEOMrkkt8FE

meni ovaj čovjek ima dobre zamisli, pametan je, koliko znam i pošten, i zadnja stavka, sposoban!


I meni se Ljubo uvijek sviđao. Odmjeren je i pametan. Djeluje sposobno.
darinko mi je odbojan i ne djeluje sposobno iako su mu neke teze i ideje za pohvalu. Jednostavno on mi ne uljeva povjerenje .
Neke su mu ideje i obećanja u sukobu jedna sa drugom pa mislim da on ovo prića jer zna da će u svojoj ejdinici tako dobiti 5-6 % i on će sebi rješit sabor a te ideje i obećanja neće morati odraditi.

Da nema HDSSB-a vjerovatno bi glas dao Ljubi Jurčiću.

Veseli me kad na ovakvoj usporednoj anketi gradonačelnik Osiejka pokaže kolko je normalniji i iskreniji od predsjednika HSP-a :


http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=134328&tx_ttnews%5BbackPid%5D=38&cHash=cd997ea2cd

10 u 15: Srb protiv Bubala

Daniel Srb - Krešimir Bubalo

HTV je odlučio sam provjeriti koliko su ključni politički igrači potencijalnim biračima spremni kratko i jasno odgovoriti na konkretna pitanja. U akciji "10 u 15" na 10 pitanja u 15 sekundi ovaj put odgovarali su predsjednik HSP-a Daniel Srb, a iz HDSSB-a osječki gradonačelnik Krešimir Bubalo.


Kad HDSSB-ovac piše o iskrenosti i normalnosti dođe mi da povraćam. Jeli normalno iamti u stranci osobu koja je osuđena zbog prijetnji smržu ljudima usred bijela dana i u strogom centru grada? Jeli normalno imati u stranci osobu koja je osuđena zbog muljaža sa putnim nalozima? Jeli normalno imati u stranci osobu koja je osumnjičena zbog podmićivanja sudaca ? Ako je to pojam normlanosti, onda je meni izuzetno drago što NISAM normalan Smile

Iskrenost ? Pa samo ću se dotaknuti onog o smanjenju uprave. Koliko je povećan broj službenika u OBŽ-u u zadnje dvije godine ? Mrky prijatelju ako te ne plaćaju onda te iskreno molim da malo otvoriš oči. Ne valja ti biti sljepac u ovim teškim vremenima. Ako te plaćaju onda si preduboko ušao i nema ti spasa Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.10.2011. 23:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moš ti pisat šta oš ali predsjednik ti je sa ovim odgovorima pokazao da ste stranka zaostala u 18. stoljeću.
Bubalo je pokazao da je 300 godina ispred.
Sve ostalo je nebitno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.10.2011. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile - dobar si... Jednog dana ćeš shvatiti... Nadam se samo da za tebe neće biti prekasno Smile Uživaj i laku noć Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2011. 8:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve je lijepo pričao dok se u jednom trenutku nije pros..o na pitanje o poticajima u poljoprivredi Kosor odgovara da su tu velike muljaže(što je vjerujem istina), da on zna barem 10 ljudi koji muljaju sa poticajima!!!!!..i na tome je pao k'o zrela kruška..pametni Stanković nije se sjetio pitati"a zašto onda ne prijavite te ljude koji čine kaznena djela, varaju državu (čitaj, sve nas)tu je izgubio svaki kredibilitet sa tom izjavom..on zna bar 10 ljudi koji muljaju sa poticajima i šuti, pravi se blesav?i to je kao političar kojem bi trebali vjerovati? da, svakako...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2011. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la: ›
mali od čače je napisao/la: ›
http://www.youtube.com/watch?v=uEOMrkkt8FE

meni ovaj čovjek ima dobre zamisli, pametan je, koliko znam i pošten, i zadnja stavka, sposoban!


I meni se Ljubo uvijek sviđao. Odmjeren je i pametan. Djeluje sposobno.
darinko mi je odbojan i ne djeluje sposobno iako su mu neke teze i ideje za pohvalu. Jednostavno on mi ne uljeva povjerenje .
Neke su mu ideje i obećanja u sukobu jedna sa drugom pa mislim da on ovo prića jer zna da će u svojoj ejdinici tako dobiti 5-6 % i on će sebi rješit sabor a te ideje i obećanja neće morati odraditi.

Da nema HDSSB-a vjerovatno bi glas dao Ljubi Jurčiću.

Veseli me kad na ovakvoj usporednoj anketi gradonačelnik Osiejka pokaže kolko je normalniji i iskreniji od predsjednika HSP-a :


http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=134328&tx_ttnews%5BbackPid%5D=38&cHash=cd997ea2cd

10 u 15: Srb protiv Bubala

Daniel Srb - Krešimir Bubalo

HTV je odlučio sam provjeriti koliko su ključni politički igrači potencijalnim biračima spremni kratko i jasno odgovoriti na konkretna pitanja. U akciji "10 u 15" na 10 pitanja u 15 sekundi ovaj put odgovarali su predsjednik HSP-a Daniel Srb, a iz HDSSB-a osječki gradonačelnik Krešimir Bubalo.


Ovaj post je sukus političkog marketinga HDSSB-a:

1.odvratiti pažnju od interesantnog lika o kojem je ovdje riječ,

2. zatim tvrditi kako bi glas dao bezopasnom političkom marginalcu daleko od svoje političke opcije (Jurčiću, no sva sreća nebeska pa postoji HDSSB kao utjelovljenje svih biračkih želja),

3. zatim izreklamirati nešto za što vjeruje da je uspjeh jer se na stranačkim sastancima ušupkivaju Bubalu kako ima genijalne javne nastupe, pa misle da je to stvarno tako. Kao da ne vidjesmo nedavno onaj namješteni natječaj za 15 novih vježbenika u Županiji - sve sama svojta zaslužnika (čula sam da nema love pa da ne znaju što bi sad s njima...), a on laže javno o smanjenju zaposlenih u javnoj upravi, kao, uostalom, i o svemu drugom.

No, ovdje je riječ o Darinku Kosoru. Na prvu loptu - čudan splet okolnosti: Kosor vs. Kosor; rodbina na različitim stranama barikada - kao nekoć braća Granić. To prvo privuče pozornost, moram priznati.
Kad je preuzeo vodeću poziciju u stranci nije me se dojmio nešto baš previše - činio mi se samo previše nadobudan. No, već prvim potezima dao je tema za razmišljanje: riješio se korumpiranog društva koje je u dobro plaćenim foteljama pustilo korijenje, što se pokazalo ispravno. Dobio je na vjerodostojnosti.
Ne znam je li uspio srediti stranku iznutra, no ovaj sat javnog pojavljivanja u najgledanijem terminu sasvim je dobro iskoristio. Kakva god bila rješenja koja nudi - konkretnost koju je pokazao respektabilna je i govori o jednom: doista ima nekakvu viziju i relativno razrađenu strategiju kako je ostvariti. Ako ništa - barem se dobro pripremio. No, njegov problem biti će političko neiskustvo. Ova ogoljena iskrenost djeluje kao pokus; šok-terapija, pa kud puklo da puklo. Vidjet ćemo što će od toga biti. Vidim da veći igrači s njegovog krila ne idu baš tako šakom od stol, no oni imaju više za izgubiti nego on. Mudriji su, naučili su da su glasači i mnogobrojni zaposlenici u javnom, nerealno-imaginarnom sektoru... No, iskreno: zašto bi Kosor na njih računao?! Uglavnom, Darinko s prezimenom Kosor pokazuje kako nekog vraga ipak radi sve ovo vrijeme... Nemam razloga reći da mu nastup u nedjelju nije bio - dobar.

Što se tiče lokalne scene HSLS-a u Osijeku, nadam se kako će Kosor uočiti ljudski kapital kojim raspolaže, a on se zove: ugled profesora Vrbošića. Koliko god Bajto iritira javnost, prof.Vrbošić ulijeva respekt svakome tko želi biti iskren. Osim, naravno, Bubalu, koji je uvjeren u svoju superiornost nad svakim, pa i nad uglednim sveučilišnim profesorom - sjetite se samo onog neuljudnog mahanja ručerdama i iritantno neukog objašnjavanja nečega Vrbošiću u jednom sučeljavanju kandidata za gradonačelnika).
Jedino što je mana prof.Vrbošića u političkom zvjerinjaku je njegova sklonost diplomaciji. Nema dozu političke agresivnosti koja je potrebna u tom poslu. Dakle: što je vrlina u privatnom životu, u političkoj areni je mana...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2011. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od toliko centara za poticanje poduzetnišva i ekonomista i tečajeva, seminara i ostaloga koji ubiru državnu lovu pod izlikom da su vrhunski stručnjaci i da trebaju građane naučiti poduzetništvu, nitko od tih Osječana nije se prijavio na nezavisnu listu jer nemaju muda (ni oni koji imaju ni oni koji nemaju), a Vrbošić je isti takav i samo ga guraju na listu jer kao da gospodin kojeg boli palac za građane može raditi u njihovu korist.

Ovakva situacija odgovara i HDSSB-u i vrhunskim ekonomskim stručnjacima koji sada šute kao zaliveni (odnosno zaliveni jer su na seminarima zaradili brdo love) jer znaju da će kada HDSSB pobijedi na izborima da će opet sisati lovu iz proračuna prodavajući pamet građanima kao muda pod bubrege.

Gdje ste Osječki ekonomski stručnjaci? Lijepo vam je i ovako pa se ne kandidirate na nezavisnoj listi jer vas nije briga za građane.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2011. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › sve je lijepo pričao dok se u jednom trenutku nije pros..o na pitanje o poticajima u poljoprivredi Kosor odgovara da su tu velike muljaže(što je vjerujem istina), da on zna barem 10 ljudi koji muljaju sa poticajima!!!!!..i na tome je pao k'o zrela kruška..pametni Stanković nije se sjetio pitati"a zašto onda ne prijavite te ljude koji čine kaznena djela, varaju državu (čitaj, sve nas)tu je izgubio svaki kredibilitet sa tom izjavom..on zna bar 10 ljudi koji muljaju sa poticajima i šuti, pravi se blesav?i to je kao političar kojem bi trebali vjerovati? da, svakako...

Upravo je i meni ta izjava zapištala u ušima. Ali pošto smo bili nebrojeno puta svjedoci da neki forumaši istu/sličnu mantru forsiraju i na ovom forumu, to uopće onda ne čudi da upravo takvi političari imaju naklonost takvih forumaša/ljudi...
On zna tucet ljudi koji kradu i varaju, ovaj zna sijaset lažnih branitelja, lažnih ptsp-ovaca, onaj treći pak zna nekoliko njih koji su se preko veze, preko namještenog natječaja pozapošljavali na teret svih nas, ovaj ovo, onaj ono... a najveći domet im je anonimno sračkati preko foruma... ili još bolje, u udarnoj televizijskoj emisiji se ovako posrati osijek031.com smile Rolling Eyes Daj uozbiljite se.
Jebate, on je to tako nonšalantno izjavio, ko dobar dan, da zaista ta njegova izjava treba potkopati sve ostale koje su eventualno bile na mjestu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2011. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Jebate, on je to tako nonšalantno izjavio, ko dobar dan, da zaista ta njegova izjava treba potkopati sve ostale koje su eventualno bile na mjestu.


To su standardi koje evo zastupaju naši lokalni Đapićevci, odnosno nepriznati hadezeovci. Jedna je izjava, vidite, pokopala čovjeka i sve što je rekao (kakav god taj Kosor bio). Nevjerojatno, dođe mi odmah da glasam za magistra kleptomana Đapića kojeg je oslobodio neki dan uhapšen sudac ili Kosoraču, sve zbog te jedne izjave, jel. Zaboravite milijarde pokradene, zaboravite sav primitivizam i divljaštvo, analizirajte vi dobro izjave drugih kandidata, i shvatit ćete, Hdz i derivati (Hdssb i Hsp), još uvijek su najbolji. Bravo Ciglo, ne prestaješ me oduševljavati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2011. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ajd ti reci o čemu on priča, zašto bi mu itko povjerovao u te njegove priče ako ničim izazvan lupi kako poznaje bar deset ljudi koji muljaju sa poticajima i nikom ništa..i sad bi mu netko trebao povjerovatiu te njegove priče kako bi on sredio ovo ili ono..ma daj, molim te...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2011. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›

To su standardi koje evo zastupaju naši lokalni Đapićevci, odnosno nepriznati hadezeovci. Jedna je izjava, vidite, pokopala čovjeka i sve što je rekao (kakav god taj Kosor bio). Nevjerojatno, dođe mi odmah da glasam za magistra kleptomana Đapića kojeg je oslobodio neki dan uhapšen sudac ili Kosoraču, sve zbog te jedne izjave, jel. Zaboravite milijarde pokradene, zaboravite sav primitivizam i divljaštvo, analizirajte vi dobro izjave drugih kandidata, i shvatit ćete, Hdz i derivati (Hdssb i Hsp), još uvijek su najbolji. Bravo Ciglo, ne prestaješ me oduševljavati.

Sad sam se sjetio da je on u tih 50min imao još jednu izjavu koja mi je ostala u uhu: o Tuđmanovoj ideji o 200 obitelji. Koliko znam, taj mit smo davnih dana riješili. To Tuđman nikad nije rekao. Dakle, to što se Kosor s takvim izjavama želi dodvoriti dijelu biračkog tijela u koje i ti pripadaš, mene baš odbija od pomisli da svoj glas dam HSLS-u.
Dakle, eto imamo dvije njegove sporne izjave Very Happy U 50min. Da ne pričam da je u Otvorenom, par dana prije, kategorički tvrdio da neće u postizbornu koaliciju s nikim, a u Nu2, evo već se potiho nudi kukurikavcima.
Ja ne vidim u tom čovjeku i toj stranci taj toliko veliki iskorak od ostalih pa da bi baš njima trebao dati glas. Sad ti tu misliš da sam se ja uhvatio za te dvije izjave, ali u biti i nisam nešto previše upoznat s likom i djelom tog Kosora, tako da bi se podrobnijom analizom moglo naći još pitaj boga koliko takvih, potkopavajućih izjava.

Uglavnom, da ne filozofiram previše, HSLS-u predviđam uvrh glave jednog saborskog zastupnika. upravo tog Jadranka, ovaj Darinka Kosora.
Prije ću glasovati za nekarizmatičnog Ljubu Jurčića, nego za ovog.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: