Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ne znam kako mu je ime, ali mislim da se zove LOPOV!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Jel znate kako se zove ili i vi mislite da se zove lopov?

Da, zove se lopov
69%
 69%  [ 9 ]
Ne, Isus bi to htio za njega
30%
 30%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 13


Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.10.2011. 13:08 
Naslov: Gniark ! Ne znam kako mu je ime, ali mislim da se zove LOPOV!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.10.2011. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

parket je bolji:D

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2011. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sirotinja šta ćeš

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.10.2011. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve me stegne oko srca kad ga vidim u onim dronjcima... neka Sv. Petar sve bilježi, ali ne kredom...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2011. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sramota!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.10.2011. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ili još bolje u A6 koji ima opreme da možeš kupit još jedan... al uvijek je crni pa babe misle da ima isti već 200 godina

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2011. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao sto sam o tome vec pisao - i mi cemo imati pravo ici u te prostori, jer smo IH MI PLATILI!

Dragi prijatelji, nema razloga za ljutnju, kao suinvestitori imamo svoj dio prava nad tom gradjevinom. Nije im valjda Bubalo dao novce kao da su njegovi, ne trazei zauzvrat nista?!


Bit ce Bubalo opet siroke ruke. Ove godine su izbori, treba zagrijati oltarske motore i upregnuti ih u propagandne svrhe.

Prisjetimo se kako je Zupan Bubalo pola milijuna kuna poreznih obveznika "poklonio" za gradnbju velebnog zdanja vikarijata u Osijeku, dok su po osjeckim skolama padali stropovi, ucenici imali tjelesni u ucionicama, a profesori bili demotivirani za rad s naprednom djecom zbog nedostatka novca za dodatne sate. Pardon, darovano je 500 000 kuna u dva navrata. Dakle, milijun kuna su obnovu platili porezni obveznici u Zupaniji, iako su svoj dio poreza za Crkvu vec dali.

Obnova zgrade ce kostati 25 milijuna kuna 50 milijuna kuna. Koliko je to kubika plina za zagrijavanje sakralnih prostora?

Za one koji ne znaju, 23. veljace 2009. je datum nesto sitno prije izbora za gradonacelnika. Moze li se ovo smatrati kupovinom glasova novcem poreznih obveznika?


Ponedjeljak, 23. veljače 2009.

Za obnovu zgrade i dogradnju novih prostora za sjedište Biskupskog vikarijata danas je za obilaska gradilišta osječko-baranjski župan Krešimir Bubalo u ime Županije vlč. Petru Ćorluki, voditelju tih radova, predao darovnicu s 500.000 kuna, koliko je za tu namjenu darovano i prošle godine.

Ostatak teksta:
Skriveno: 
Riječ je o zgradi bivše Plućne bolnice koju je odlukom Vlade Republike Hrvatske Klinička bolnica u Osijeku 1992. vratila tadašnjoj Biskupiji đakovačko i srijemskoj, a njezina je obnova počela prošle godine nakon izrade projektne dokumentacije.

Zgrada je izgrađena u 19. stoljeću i obnova je vrlo zahtjevna, kazao je danas vlč. Petar Ćorluka koji je u ime Đakovačko i osječke nadbiskupije primio darovnicu. Osim obnove u tijeku je i dogradnja novih prostora uza sadašnju zgradu, a kad, po planu, završi za tri godine, Biskupijski vikarijat će raspolagati s nekoliko tisuća četvornih metara prostora, među ostalim, za vjeronauk, za pastoralni rad, posebno s mladima, te za veliku dvoranu sa 350 mjesta.

Obnova i dogradnja stajat će oko 25 milijuna kuna, a zgrada je u samu središtu Osijeka.

Osječko-baranjska županija od početka ove godine u obnovu sakralnih objekata uložila je 1,2 milijuna, a u protekle tri godine 16 milijuna kuna.


Bubalo dao 500 000 kuna poreznih obveznika biskupiji

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2011. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš me zanima hoće li se dežurni "moralist" Glasa Slavonije Ivica Šola oglasiti po ovom pitanju bahatosti i bezobrazluka crkvenih krugova...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2011. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Za one koji ne znaju, 23. veljace 2009. je datum nesto sitno prije izbora za gradonacelnika. Moze li se ovo smatrati kupovinom glasova novcem poreznih obveznika?

Ne samo to, i pruga kroz Višnjevac umjesto kroz poslovne zone u samom gradu.

Ali bit će da je ipak samo budala koja ne razlikuje bitno od nebitnog, pa bi se moglo desiti da izgubi izbore unatoč izgradnji pruge kroz Višnjevac kao što je i Đapić izgubio.

Ali neće opet biti na gubitku jer svi će opet biti gdje su bili samo što od izbora do izbora se mijenjaju pozicije na ljestvama dok se krade.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.10.2011. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije to bahatost. pa ne će valjda Sraćko pod mostom sjedit.. haloo! On je gospodin čovjek. PUJ sex prije braka, PUJ drkanje... DA pedofilijo, DA jebavanje po selima, DA S&M popovima

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2011. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidi se da nemaju ukusa,šta je je, one tapete su ružne, a hodnik je užasno deprimirajući, onaj kao skupi parket ima neku delirijsku mustru.....Ružno i gotovo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2011. 15:07 
Naslov:  Re: Ne znam kako mu je ime, ali mislim da se zove LOPOV!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cijeli zivot sam odgajan u katolickom duhu, idem u crkvu, vjerujem u Bogu...
ali kad vidim te "poglavare" katolicke crkve gade mi se. pocevsi od pape u prada cipelama (jedini papa je bio papa Ivan Pavao II., ovo sve ostalo je i biti ce sljam lopovski), preko Bozanica sa onix (ili kako se vec zvao taj materijal) zgradom pa sada do Srakica sa ovom palacom.
mater im jebem bahatu bezobraznu!!! nabijem i njih i njihove luksuzne zgradurine.
ljudi koji se idu moliti Bogu, pomolit ce se u kolibi koja je radena od drveta, nisu im potrebni mahagonij, klima, grijanje,... ona crkva na divaltovoj je savrsena bas ovakva kakva jest! imas krov nad glavom da ti ne pada kisa i snijeg, imas na cemu sjediti. briga me da li je to plasticna stolica iz peveca ili klupa za 10 tisuca kuna.

da bi se pomolio Bogu, uopce mi nije potreban ni papa ni bozanic ni srakic niti njihove palace...

fuj dubrad!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.10.2011. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja zagovaram molitvu pod vedrim nebom..ali ako Sraćko vidi 10 i više ljudi na istom mjestu napravit će crkbu s pripadajućim dvorom za 40 milijuna.da ima čovjek gdje biti

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2011. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u banske dvore nije ulupano novaca ko u ovo sranje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2011. 15:34 
Naslov:  Re: Ne znam kako mu je ime, ali mislim da se zove LOPOV!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino8090 je napisao/la (Pogledaj post): › jedini papa je bio papa Ivan Pavao II.

Slažem se, rjetko kada pravi čovjek dođe na pravo mjesto. Al tko zna, možda se i ovom Papi Bog obrati pa ga počne slušat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: