Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Restorani u Hrvatskoj, s osvrtom i na Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2007. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, fiš od soma bez kostiju u Dunavu u Iloku. Jelo vrijedno vožnje od sat vremena.

El Paso nisam spominjao, jer nisam jeo ništa osim pizze i tjestenine. Više ni ne znam da li je bilo dobro ili loše, a isto je kad me netko pita za bilo koju pizzeriu u gradu. Jednostavno nemam pojma gdje je pizza najbolja, jer ne naručujem baš često, a i te pizze su mi sve slične. Eto, ako netko baš želi preporučiti koju pizzeriju, u silnoj masi, bio bih zahvalan.

Kod Ruže - čudno kako sam to zaboravio, ali dojam je bio dobar (u dvorištu, malo sam se razočarao što unutra nisu preuredili Papa Joe). Hrana dobra, a cigane tko voli.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2007. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako vam je predaleko baranja ( citaj zelite pit a nitko nece vozit), preporucujem vam ruzu u tvrdji, hrana je super,uglavnom domaca slavonska, fis, perketi ,meso itd....super deserti i veliki izbor vina.cijene pristupacne, ali je vikendom velika guzva tako se mora ranije ugovorit.
old bridg pub isto ima super hranu, cijene, e pa sad za svakog po nesto, ja nisam veliki ljubitelj mesa ali imaju super tijestenine i preporucujem vam old bridge pub njoke...super su, isto je bila super hrana po jako povoljnim cijenama za dane irske kuhinje. svaki dan imate meni dana koji vam oni sloze, po povoljnijoj cijeni, meni je osobno petkom bio najbolji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2007. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e da i u ruzi vikendom sviraju cigani.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2007. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
old bridg pub isto ima super hranu, cijene, e pa sad za svakog po nesto, ja nisam veliki ljubitelj mesa ali imaju super tijestenine i preporucujem vam old bridge pub njoke...super su, isto je bila super hrana po jako povoljnim cijenama za dane irske kuhinje. svaki dan imate meni dana koji vam oni sloze, po povoljnijoj cijeni, meni je osobno petkom bio najbolji.

kod njih nisam jeo već neko vrijeme, ali prije je stvarno bilo za pohvaliti, od sendviča, ražnjića od rolane puretine, parenog povrća do bifteka. bio je dobar omjer kvalitete i cijene. od tada sam čuo da su cijene digli, a količinu i kvalitet hrane spustili. nisam provjeravao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2007. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima i jedan movi restoran u OS preko puta Ekrana u Štrosi.Bischof mislim da se zove. Vidim na tabli da imaju i morsku ribu između ostalog.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allegra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.12.2007. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

volim otići u karaku i tamo uvijek jedem onu puretinu s gljivama, tako da zbog toga i idem, bijelo-plavi, laguna,
kad je veće društvo za slavonska jela- javor; iako bi ga trebali renovirati.
zbog okoline u zg mi se sviđa okrugljak... a i nisam u puno njih bila u zg.

a kad bih birala naj restoran bio bi to jedan divan uz samo more u bolu na braču, ime ne znam.

_________________
Znaš da odavno slijede nas vuci
i njuše nam trag
u moje stihove ti se zavuci
tamo si sigurna...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grummer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 35
Lokacija: Baranjske močvare
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2007. 13:55 
Naslov:  Re: Restorani u Hrvatskoj, s osvrtom i na Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čudi me da nitko nije spomenuo Novi Saloon...doduše naglasak je na pizzeriji, ali i ostala jela su im za svaku pohvalu...a predložio bih i restoran prehrana...nije loš. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anjasS
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2011. 21:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakve su cijene u Dunavu u Iloku?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.10.2011. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anjasS je napisao/la: ›
Kakve su cijene u Dunavu u Iloku?

hm, nisam baš obraćao pažnju na cijene, ali mislim da je obični fiš oko 40, onaj bez kostiju 50 ili 55, palačinke punjene šunkom i sirom nekih 20-30 kn... ni prejeftini, ni preskupi, ali se isplati za ono što se dobije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anjasS
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2011. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala:) čula sam da imaju dobru klopu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: