Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Znate neki stan za jednu osobu?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Renata1103
Offline
Ukupno postova: 8
Lokacija: Vinkovci
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.10.2011. 12:08 
Naslov: Gniark ! Znate neki stan za jednu osobu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto.. Ako znate neki jednosoban stan ili garsonijeru, da nije jako daleko od centra, molim napisite, jer sam pregledala sve oglase i ne mogu naci nista. Uvjet je da zivim sama, tj. da necu cimere i da je stan u stambenoj zgradi, jer nemam dobrih iskustava sa dvorisnim ni stanovima u kuci. POzeljno bi bilo gradsko grijanje, al ono.. Bit ce da bas i ne mogu toliko cjepidlacit, ali ugl. da je cijena do 1500 kn s rezijama. Bilo bi super da ima negdje neki na Vijencu I.M. il Sijenjaku. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Renata1103
Offline
Ukupno postova: 8
Lokacija: Vinkovci
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.10.2011. 12:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moze i na Jugu, samo da nije na Retfali il tamo negdje..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.10.2011. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Renata1103 je napisao/la: ›
Moze i na Jugu, samo da nije na Retfali il tamo negdje..

Moj lega ima lijepo uređen stan u zgradi, naselje iza "pokojne" Kožare.... odgovara li ti to?

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.10.2011. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

renči pogledaj malo po njuškalu tamo ima svega

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.10.2011. 18:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Renata1103 je napisao/la: ›
Eto.. Ako znate neki jednosoban stan ili garsonijeru, da nije jako daleko od centra, molim napisite, jer sam pregledala sve oglase i ne mogu naci nista. Uvjet je da zivim sama, tj. da necu cimere i da je stan u stambenoj zgradi, jer nemam dobrih iskustava sa dvorisnim ni stanovima u kuci. POzeljno bi bilo gradsko grijanje, al ono.. Bit ce da bas i ne mogu toliko cjepidlacit, ali ugl. da je cijena do 1500 kn s rezijama. Bilo bi super da ima negdje neki na Vijencu I.M. il Sijenjaku. Wink

za 1500kn(uracunato rezije) imas i dvosobnih stanova u strogom centru. ako nema na njuskalu kupi burzu ili oglasnik.

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Renata1103
Offline
Ukupno postova: 8
Lokacija: Vinkovci
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.10.2011. 22:07 
Naslov:  Re: Znate neki stan za jednu osobu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gdje je to, ta knjizara?? Pratim Njuskalo, nema nista. Sve sto je ok, je u necijoj kuci ili dvoristu, a to ne bi. Stan mi je najbolji, da imam svoj mir. Wink Zadnji stan je bio u podrumu kod nekih marotaca, pa su mi kad bi isla kuci stalno njuskali, i kad im je dosadno dolazili da ih se ne mozes rijesit + nisam smjela dovodit nikog u stan. A jucer sam kupila burzu, zvala sve oglase kad sam dosla kuci, i nis nisam nasla, osim jednog savrsenog na vijencu I.M. ali je 1200-rezije, sto mi je too much.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Renata1103
Offline
Ukupno postova: 8
Lokacija: Vinkovci
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.10.2011. 22:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ahahahah, joooj.. Sad sam skuzila sta sam napisala.. Di ja gleeedam.. Razz KOŽARA di je.. Cijeli dan mi knjizare u glavi pa krivo citam, ahahhaha...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.10.2011. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Renata1103 je napisao/la: ›
Ahahahah, joooj.. Sad sam skuzila sta sam napisala.. Di ja gleeedam.. Razz KOŽARA di je.. Cijeli dan mi knjizare u glavi pa krivo citam, ahahhaha...

Bivša Kožara je u Donjem gradu kod Drave, blizu restorana Javor, malo istočnije od Bolnice.
Javi nekako broj moba ili telefona pa će ti se lega javiti. Iskreno, ne znam kolika je cijena, ali dogovori se s njim.
Ne brini - puna sloboda zajamčena Smile

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Renata1103
Offline
Ukupno postova: 8
Lokacija: Vinkovci
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.10.2011. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): ›
Renata1103 je napisao/la: ›
Ahahahah, joooj.. Sad sam skuzila sta sam napisala.. Di ja gleeedam.. Razz KOŽARA di je.. Cijeli dan mi knjizare u glavi pa krivo citam, ahahhaha...

Bivša Kožara je u Donjem gradu kod Drave, blizu restorana Javor, malo istočnije od Bolnice.
Javi nekako broj moba ili telefona pa će ti se lega javiti. Iskreno, ne znam kolika je cijena, ali dogovori se s njim.
Ne brini - puna sloboda zajamčena Smile



Kul, ajde super. Wink) Samo sto prije, jer sam vec trebala bit u Osijeku. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.10.2011. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.facebook.com/pages/Hotel-Mursa/113273362060664

razmisli o ovome. garsonijera u koju je uključeno doslovno SVE osim hrane, a stuc ti je preko puta...

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Renata1103
Offline
Ukupno postova: 8
Lokacija: Vinkovci
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.10.2011. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To mi je opcija ako ne nadjem nista. Samo cula sam da nema net, i da je jako bucno. Razz a po meni za sobu od 20 kvadrata, bez kuhinje, dat 1600 mjesecno je previse.. Da barem ima kuhinju il nes, isla bi odmah tamo.. Si ti bio il znas nekog tko je? Jer znam samo jednu curu koja bas i nije zadovoljna. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.10.2011. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima vajrles u predvorju, kabelska, fiksni telefon, netko ti daje čiste ručnike, posteljinu i odnosi smeće svaki dan....
ja sam malo lijen pa ne kuham i kuhinja mi malo znači kada imam stuc preko puta. kada mi treba neka čaša, tanjur ili bilo što drugo odem u restoran i posudim što mi treba. Very Happy

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Renata1103
Offline
Ukupno postova: 8
Lokacija: Vinkovci
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.10.2011. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kull. Wink Ne cini se onda lose. Wink A de mi reci.. Gosti?? IL tipa kad mi frendica dodje, smije prenocit?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.10.2011. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Renata1103 je napisao/la: ›
Kull. Wink Ne cini se onda lose. Wink A de mi reci.. Gosti?? IL tipa kad mi frendica dodje, smije prenocit?

razmisli malo bolje, dat preko 200 eura za to je apsurd Very Happy za te novce imas dvosobne stanove po cijelom gradu, ne znam kako nisi nasla vec, ja sam vidio barem 100 oglasa, a trazio sam samo na njuskalu i oglasniku.

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Renata1103
Offline
Ukupno postova: 8
Lokacija: Vinkovci
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.10.2011. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatalni_cevap je napisao/la (Pogledaj post): ›
Renata1103 je napisao/la: ›
Kull. Wink Ne cini se onda lose. Wink A de mi reci.. Gosti?? IL tipa kad mi frendica dodje, smije prenocit?

razmisli malo bolje, dat preko 200 eura za to je apsurd Very Happy za te novce imas dvosobne stanove po cijelom gradu, ne znam kako nisi nasla vec, ja sam vidio barem 100 oglasa, a trazio sam samo na njuskalu i oglasniku.


Ma daj mi jedan posalji.. U Osijeku? Da je s rezijama do 1500 kn i da nije u necijoj kuci il dvoristu? Nema nijedan takav..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: