Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Domoljublje - šta je to?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.09.2011. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa, što god ti ja odgovorila ti ćeš staviti kao predmet bljutavog i lošeg vica kojem se nitko ne smije, tako da ne vrijedi.

Sljedeća tema: odgovornost odlična je, pogotovo za zadrtog forumskog seksista/rasista/partizanskog unuka koji pendreči bez ikakve odgovornosti za svoje riječi.

No, čini mi se da nemam više jetrenih enzima za tipa kojem su i majčinstvo i patriotizam pisoari po kojima piški iz obijesti. To znači da sam u dilemi: da te stavim na "ignore" ili da odem na duži odmor od foruma koji postaje zamoran...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.09.2011. 17:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Pa, što god ti ja odgovorila ti ćeš staviti kao predmet bljutavog i lošeg vica kojem se nitko ne smije, tako da ne vrijedi.

Sljedeća tema: odgovornost odlična je, pogotovo za zadrtog forumskog seksista/rasista/partizanskog unuka koji pendreči bez ikakve odgovornosti za svoje riječi.

No, čini mi se da nemam više jetrenih enzima za tipa kojem su i majčinstvo i patriotizam pisoari po kojima piški iz obijesti. To znači da sam u dilemi: da te stavim na "ignore" ili da odem na duži odmor od foruma koji postaje zamoran...

Ajde nemoj nasjedat, vidiš da je tip ili neki totalno * egotriper koji nije čuo za drugo mišljenje, a po temi rasprave bih rekao da mu Hrvatska nije matica Very Happy
Ja ga več izbjegavam komentirat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.09.2011. 1:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Pa, što god ti ja odgovorila

uznosita haespeovko,

dosad, na ovom topicu, nisi odgovorila niti na jedno pitanje. a postavljeno ih je najmanje desetak, kristalno jasnih. hajde, pokusaj onda barem nekako opravdat svoje dragovoljno ucesce u diskusiji o domoljublju -> odgovori na ovo posljednje pitanje vezano za, ljudskim jezikom neobjasnjivu, mirnu koegzistenciju tvog majcinstva i tvog rodoljublja.

radjas da bi ih ubila?
 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CelticFrost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.09.2011. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ekipa, prvo bi trebali odvojiti pojam domoljubje od šovinističkog domoljubja aka nacionalizma. Stvarno česta riječ u Hrvatskoj (jesmo li mi ugroženi?) te u svakom slučaju zloupotrebljavana.

Biti domoljub nije neka jaka stvar pošto većina čovječanstva gaji neke osjećaje prema domovini, veseli se sportskim, ekonomskim i kulturološkim uspjesima te se ne srami pripadnosti. Da nema samoprozvanih šovinista koji samo sebi daju za pravo reći da su domoljubi (a to je većinski, bar po mom sudu, onaj nacionalistički opredijeljen dio populacije), ne bismo ni raspravljali o ovom pojmu. Probajte naći nekog (punoljetnog) Švicarca koji pita za značenje dotične riječi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2011. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.youtube.com/watch?v=f_wGmO0DG9Q

kad slusam ovu pjesmu, znam da ju volim, iako ne znam zasto:/

_________________
D3S!gn47!0N
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2011. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak@ imam nekih knjigica za tebe......cijena prava sitnica,... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cruz031
Offline
Ukupno postova: 244
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2011. 22:39 
Naslov:  Re: Domoljublje - šta je to?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!nnovation je napisao/la: ›
http://www.youtube.com/watch?v=f_wGmO0DG9Q

kad slusam ovu pjesmu, znam da ju volim, iako ne znam zasto:/


Znaš ( odnosno ne znaš ) da voliš pjesmu ili domovinu? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2011. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CelticFrost je napisao/la: ›
Biti domoljub nije neka jaka stvar pošto većina čovječanstva gaji neke osjećaje prema domovini, veseli se sportskim, ekonomskim i kulturološkim uspjesima te se ne srami pripadnosti.
I uspješnosti zemlje u drugim pogledima, a samim time proizlazi ponos na pripadnost zemlji. To si zaboravio pa ću te nadopunit.
CelticFrost je napisao/la: › Da nema samoprozvanih šovinista koji samo sebi daju za pravo reći da su domoljubi (a to je većinski, bar po mom sudu, onaj nacionalistički opredijeljen dio populacije), ne bismo ni raspravljali o ovom pojmu.
djelomično si u pravu. Također imamo osobe koje žive u nekoj državi kao što je i RH i ona im se naprosto gadi, ne zbog situacije, nego zbog toga što postoji! Oni nisu spremni raditi za boljitak te zemlje jer je jednostavno NEVOLE!
CelticFrost je napisao/la: › Probajte naći nekog (punoljetnog) Švicarca koji pita za značenje dotične riječi.
Prestanimo stalno gledati druge i radit nešto da bi drugima bili ljepši, ajmo radit, uređivat zemlju da bi nama bilo bolje. Pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.09.2011. 17:22 
Naslov:  Re: Domoljublje - šta je to?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cruz031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
!nnovation je napisao/la: ›
http://www.youtube.com/watch?v=f_wGmO0DG9Q

kad slusam ovu pjesmu, znam da ju volim, iako ne znam zasto:/


Znaš ( odnosno ne znaš ) da voliš pjesmu ili domovinu? Smile


ma znam zasto volim pjesmu Smile
a ovo drugo..a cuj,fetisizam, sto drugo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: