Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vozni red pojedine autobusne/tramvajske stanice

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2011. 15:18 
Naslov: Question Vozni red pojedine autobusne/tramvajske stanice
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako na stranicama GPP-a, ali ni u njihovom call centru nisam uspio doći do potrebne informacije, bio bih zahvalan dobroj duši koja je spremna pomoći. Naime, zanima me vrijeme polazaka u oba smjera autobusa sa stanice u Vukovarskoj ulici kod Bendeka.

Druga stvar koja me zanima je koji sve autobusi prometuju na toj liniji. Znam da postoji autobus koji vozi za MIO, ali na stranici GPP-a nema nikakvih podataka o redu vožnje na toj liniji. Navodno se može sjesti i na autobuse za Bijelo Brdo i Sarvaš, ali ne znam mogu li se voziti samo do te stanice na Vukovarskoj s butrom za prvu zonu.

Unaprijed zahvaljujem na pomoći!

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2011. 16:31 
Naslov:  Re: Vozni red pojedine autobusne/tramvajske stanice
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Unutar grada se možeš voziti bilo kojom linijom. MIO spada u Osijek tj. u 1. zonu.
Mislim da ti svi busevi idu pored Bendeka, a ovdje imaš vozni red za Bijelo Brdo, Sarvaš i Nemetin. Prikazano ti je vrijeme u oba pravca, ali si moraš izračunati kad će biti kod Bendeka jer polazi sa Đakovštine. Znači na Đakovštinu dodaš 10-15 minuta i znaš kad će biti kod Bendeka, a ionako moraš doć 15 minuta ranije tako da ne možeš zakasniti. Na istom linku imaš i broj prometnog ureda, pa ako ti i dalje nije jasno ponovo nazovi možda budeš imao više sreće drugi put, a ako ne onda treća sreća. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2011. 19:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma znam, proučavao sam taj vozni red, ali nemam dojam koliko recimo treba autobusu od bijelog brda ili sarvaša da dođe do te stanice. a treba mi točno vrijeme zbog dolaska i odlaska s posla. ako prozujim taj bus moglo bi mi se vrlo lako dogoditi da u pol 11 navečer pješačim od tamo do centra ili da hvatam neki tramvaj na divaltovoj ili gupčevoj.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2011. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa prvih par dana čekaš i saznaš vozni red. Ako nema busa sat vremena imaš 20 minuta ugodne večernje šetnje do tramvaja. A možda je tramvaj i bolje rješenje, jer ja isto poludim kad čekam bus kao i uvijek se bojim da neće doći, dok sa tramvajem uopće nemam taj osječaj.

A što se tiče busa iz Bijelog brda, pa trebap bi biti nakon 20-25 minuta u Osijeku. Iz Sarvaša i Nemetina 10-15 min.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: