Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Libiya

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2011. 17:04 
Naslov:  Libiya
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakvo misljenje imate o ovom ratu sto se odvija??? Ja mislim da je to namjestaljka americke banke i vlade... Obratite paznju koliko novine lazu i ocrnjuju postenog covjeka... Gadafi je trosio naftu kako bi pomogo Libiycima i njihova drzava je jedna od najrazvijenijih u tom podrucju... Libiya je drzava koja ima 100 puta vece rezerve nafte od amerike i pokrenuli su pokretanje nove valute koja ima pokrice u zlatu , tako bi srusili ovaj inflentni bankarski sistem koji opeljusuje narod...

neki linkovii koji potkrepljuju moje tvrdnje:

za valutu :


koliko narod voli gadafija:


Jos jedno pitanje gdje je UN u toj prici ??? Pa valjd se oni brinu o miru...

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heaven_can_wait
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2011. 19:35 
Naslov:  Re: Libiya
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Spore je napisao/la (Pogledaj post): › ovaj inflentni bankarski sistem


?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2011. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pohlepa je u srcima ,baš me interesira kad sve prirodne ljepote unište i stave pod kontrolu hoće onda jesti taj novac,zlato,naftu itd ......

_________________
"U zemlji gdje bundeve cvjetaju ,pametni samo proces ometaju"

https://www.dropbox.com/referrals/NTYwNDgyMjk
http://www.linuxzasve.com/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jeremy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 101
Lokacija: s druge strane ogledala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2011. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Jeremy spoke in class today
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.09.2011. 9:08 
Naslov:  Re: Libiya
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Spore je napisao/la (Pogledaj post): › Kakvo misljenje imate o ovom ratu sto se odvija??? Ja mislim da je to namjestaljka americke banke i vlade... Obratite paznju koliko novine lazu i ocrnjuju postenog covjeka... Gadafi je trosio naftu kako bi pomogo Libiycima i njihova drzava je jedna od najrazvijenijih u tom podrucju... Libiya je drzava koja ima 100 puta vece rezerve nafte od amerike i pokrenuli su pokretanje nove valute koja ima pokrice u zlatu , tako bi srusili ovaj inflentni bankarski sistem koji opeljusuje narod...

neki linkovii koji potkrepljuju moje tvrdnje:



A neki drugi linkovi potkrepljuju neke druge tvrdnje!

Slažem se jedino s tvojom tvrdnjom da je Libija prebogata rezervama nafte. Neke ostale tvoje tvrdnje su čudne! On pošten čovjek??! Trošio naftu da pomože svom narodu???!
o bankarima i agresivnom kapitalizmu neću ni početi, tko želi neka si pročita Naomi Klein "Doktrina šoka".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2011. 21:05 
Naslov:  Re: Libiya
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo sto kaze bankar


Skriveno: 
In the 1950's, Libya was the poorest country in the world. Before the NATO invasion, Libya had become the country with the best quality of life in all Africa thanks to Gaddafi. The people of Libya support Gaddafi, they love his leader, but the media machine of NATO makes us believe this is a revolution similar to Egypt. "We are fighting the bad guy" That is all you hear in mainstream news, but is far from being the truth. A few months before this invasion, Gaddafi announced he was implementing a new currency, alongside most African countries. This would mean Africa would stop selling resources in Dollars and Euros, and would also mean a new powerful currency would get into the market, allowing progress for 3rd world countries in Africa. This of course, is not convenient for the powerful millionaires of the west. AND MOST IMPORTANT. Libya is the country in all Africa with the highest OIL reserves, and the cost of producing a barrel of oil is 100 times more cheap than in the rest of the world. Gaddafi did not permit oil companies to mess with Libyan oil. The Libyan oil was for the Libyan people. He also did not allowed world banks into his country. All loans were issued by the Libyan government at 0% interest. The rebels have already made a deal with oil companies to let them loot Libyan resources, and also made deals to allow a central bank run by Rothschild Family to be implemented in the country. Rothschild Family is a group of bankers that own all western banks, and are estimated to own over half the worlds wealth.

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jeremy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 101
Lokacija: s druge strane ogledala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2011. 1:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

brate moj, ljude to ne zanima...
tako je kako dnevnik hrt-a kaže i to se ne dovodi u pitanje Sad
medijsko izdrkavanje = javno mijenje

_________________
Jeremy spoke in class today
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: