Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nox Lounge-Bar: Studio 54

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65827
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.08.2011. 15:17 
Naslov:  Nox Lounge-Bar: Studio 54
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nox Lounge-Bar Vas poziva na Studio 54! U petak, 02. rujna 2011., s početkom u 22:00h!

Vratit ćemo se u prošlo vrijeme, vrijeme sjajnih disco-kugli i svjetlećih podija!

ABBA, Bee Gees, Boney M, Village People, Chic, Sister Sledge samo su neka od imena koja će vas svojim bezvremenskim hitovima podsjetiti na te sjajne dane kada je glazba imala smisao i značenje koje se u kasnijim godinama polako izgubilo.

Ogromnu popularnost ta glazbena kultura je stekla podjednako kod starije i mlađe populacije, tako da se svatko može pronaći u nekom od hitova iz toga vremena...

Naše marljive djelatnice Silvia, Mirna, Tena, Maja, Anamari, Matea ...dat će sve od sebe da ovaj event poprate s odgovarajućim staylingom!

NOX će se potruditi da Vam ta noć ostane u sjećanju, i dati novo značenje imenu "Studio 54" !!!

Vaš pilot u glazbenom vremeplovu: DJ Ivan VK

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2011. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanimljivo, valjalo bi doći. iako nisam bio, čuo sam jednu stvar koja me malo zasmetala. jel istina da u ponudi nema velikog piva? da ne bi ispalo da sam došao srati, kritike koje sam čuo od ljudi koji su bili su u velikoj većini pozitivne. jedina je zamjerka bila na to pivo i uličnu fasadu.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2011. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da to nije kritika, to je samo obzervacija da se poboljšaju, dajte nam velkog piva Smile

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.08.2011. 0:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima veliko tomislav crno, ni ne treba mi bolje Wink -13kn je

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2011. 0:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatalni_cevap je napisao/la (Pogledaj post): › ima veliko tomislav crno, ni ne treba mi bolje Wink -13kn je
hvala na informaciji osijek031.com smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: