Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bonus pizzeria

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
luka_os
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.08.2011. 10:36 
Naslov:  Bonus pizzeria
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jučer smo imali feštu u Bonusu, pa ih moram malo pohvaliti. Naručili smo smo hranu iz jelovnika i konobar se vratio za 5min obavjestivši nas da nemaju sira i da moramo promijeniti narudžbu. Tri dečka su uzela pljeskavicu u somunu. Serviranje im je veličanstveno. Dobije se pljeskavica u dva tanjura. Ako želite jesti luk, onda morate dignuti prvi tanjur jer se on nalazi na luku sa salvetom Razz A somun se dobije iskidan u jednoj zajedničkoj zdjelici, iako su dečki sjedili na različitim mjestima. Ali po onoj zdravoj seljačkoj digneš se par puta tjekom večere ili zamoliš nekog da ti doda i nije problem Laughing Konobari sve zapisuju na blokić, ali ih od silnog posla totalno dere amnezija. Ne znam čemu onda uopće to zapisivanje. I naravno pozdravljaju sa bok Very Happy Optrilike im je takav i ugled restorana

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Miss K
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2011. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iz Bonusa hranu jedem samo kad ju netko drugi naruči i donese jer ja više u životu ne želim vidjeti te konobare i svjedočiti njihovoj nekulturi i neprofesionalnosti.

_________________
I'll rise, but I refuse to shine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2011. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prčija

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.08.2011. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ćevapi nepečeni, lepinja neslana i tvrda. Konobar bezobrazan i neuslužan. Iz nekog razloga misli da se na goste treba gledat "s visoka".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2011. 22:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bum tras šamar patos= riješenje za takve..
inače, koliko im je kvalitetna hrana je dokaz taj što djelatnici sebi hranu naručuju iz obližnje pizzerie Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.08.2011. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali od čače je napisao/la: ›
Bum tras šamar patos= riješenje za takve..
inače, koliko im je kvalitetna hrana je dokaz taj što djelatnici sebi hranu naručuju iz obližnje pizzerie Wink


osijek031.com smile ne vjerujem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2011. 23:17 
Naslov:  Re: Bonus pizzeria
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bijah prošle godine nekoliko puta tamo i uvijek bilo ok. Jesu se to u posljednje vrijeme pokvarili ili sam samo imao srećeVery Happy (možda je tih dana kad sam ja bio dolazila inspekcija:D)...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CelticFrost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.09.2011. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U "K TOPU" najbolja pizza u gradu. Smile U Bonus idem samo kad sve dijele besplatno (nikad).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.11.2011. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lingvist je napisao/la: ›
Bijah prošle godine nekoliko puta tamo i uvijek bilo ok. Jesu se to u posljednje vrijeme pokvarili ili sam samo imao srećeVery Happy (možda je tih dana kad sam ja bio dolazila inspekcija:D)...


I ja isto tako.. uvijek bilo sve oke kad got sam došla .. osijek031.com smile

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.11.2011. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila tamo prije koju godinu kad su počeli s tim sarajevskim ćevapima, nas 7, 1 pizza i 6 porcija ćevapa. Pizza došla za pola sata, a ćevape smo čekali sat vremena. Nekoliko ljudi došlo i pola sata poslije nas i dobili ćevape prije nas. Imali smo i rezervirano.
Konobar donosi beštek i ne donese 1 nož i kad mu je to napomenuto, mrtav ladan pita jesmo li ukrali nož. Nije bio nasmiješen već nadrkan jer smo ga pitali kada će nam biti gotovo jelo jer smo čekali 45 minuta.
I onda kad sam vidjela da je 20 kuna naplaćeno vrhnje veličine manje od one jedne plastične čaše i da to ne ulazi u cijenu, svega mi bilo dosta.
Nitko od ekipe se više nije tamo vratio.
Prije tjedan dana frendovi iz Zagreba ošli kod njih prigrist i rekli da u životu nisu lošije ćevape jeli.
Pametnom dosta.

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mučki provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Lokacija: soba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2011. 14:46 
Naslov:  Re: Bonus pizzeria
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U početku su ćevapi bili ok i znao sam tu i tamo navratiti s prijateljima ili nazvat telefonom pa pokupiti. Koliko god da sam puta bio konobar je bio nadrkan, to je jednostavno takav lik, izuzetno je neljubazan. Ako to gazdi štima neka mu, ja tamo više ne ulazim. Ali nema tu pomoći kada je i gazda notorna seljačina a vjerojatno ne živi od restorana i boli ga ona stvar...


Zadnja promjena: mučki provokator; 09.11.2011. 16:36; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2011. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja to ne kužim!

Svaki puta kada sam tamo bila uvijek su bili ljubazni, a čevapi ko čevapi su ok.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.11.2011. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ko da govorite o drugom bonusi. samo od tamo narucujem cevape, uvijek su prefini. a sto se konobara tice, hmmm nemam prituzbi za sad. stovise kad sam cekao jednom cevape, dosao mi je do auta i pokucao i donjeo gotovoe cevape

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2011. 7:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja nedavno bio tamo, konobar okej, čevapi odlični, čekao možda nekih 15 minuta da ih dofuraju a skoro svi stolovi bili zauzeti....

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
R3nchi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Plavi 9 BiTcH !!
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.01.2012. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mučki provokator je napisao/la: ›
U početku su ćevapi bili ok i znao sam tu i tamo navratiti s prijateljima ili nazvat telefonom pa pokupiti. Koliko god da sam puta bio konobar je bio nadrkan, to je jednostavno takav lik, izuzetno je neljubazan. Ako to gazdi štima neka mu, ja tamo više ne ulazim. Ali nema tu pomoći kada je i gazda notorna seljačina a vjerojatno ne živi od restorana i boli ga ona stvar...


kolko sam ja cuo tamo se place dobiju na nikad a i nisu neke bas.. E sad uzmite uz to sve da vjerovatno je bila guzva pa je zato je konobar bio drkenzi.. NE radim tamo ,a recimo ja znam po sebi kad mi je plivacina i kad ronim, ni ja nisam nasmjesen(nisam ni drkenzi , samo sam ozbiljan), tesko je bit nasmijan kad te sabijaju od posla sva koncetracija ti je da pohvatas di ti je ko sjeo i gdje sta moras nosit/ko je sta narucio.. Tako da imajte uvjek razumjevanja malo i za druge poslove koje ljudi rade a ne samo one kojima se vi bavite..

_________________
I want my money,fuck u pay me..This is what i do...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: