Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Krumpira, luka, lubenica!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2011. 11:56 
Naslov:  Krumpira, luka, lubenica!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Spavam ja jutros snom pravednika, kad ono dreka ispod prozora: "Skupljam staro željezo!". Pogledam na sat - ravno 8.00. Sjetim se da imam krasan komad starog željeza koji bi gospodinu idealno pasao po sred glave. Dok ovo pišem, pod prozorom čujem: "Lubenica, dinja..!". Dakle?!

Zanima me, do kada će Grad dozvoljavati ovakav primitivni pećinski oblik trgovine, koji je ujedno vrlo učinkovit način penetracije u zdrav mozak?

Vrlo malo znam o takvoj vrsti obrta (ne znam kako da ga nazovem), pa me zanima ima li netko koju informaciju za podijeliti. Postoje li nekakva ograničenja u tom poslu, kakve su dozvole potrebne, što treba da bi se tomu stalo na kraj?

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.07.2011. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo jedan pogled na tvoj avatar mi govori da si ti u stanju sama rjesiti ovaj problem. I to ne samo u svojoj ulici, nego u cijeloj zupaniji Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2011. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čekaj samo da počnu s meni omiljenim-kroooooooooooooooooompira,lukaaaaaaaaaaaaaaaaaa
meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeđimurski krumpir...............
e da te j..... i krumpir i luk.... Evil or Very Mad

znam za slučajeve da su se ljudi žalili,ali mislim da od toga žaljenja ništa nije bilo

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2011. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A idite u k****! Pa ljudi ekšli rade nešto, umjesto da se izgrbave na državnu sisu i dignu sve 4 u zrak. To kreveljenje i meni ide na jaja, ali su gotovi za 5 - 10 sekundi i opet mir božji. Neka ljudi rade...

Ne smeta vam pijana marva u pola noći? Čitav repertoar izvorne istočnjačke mu'zke, razvaljivanje hidranta i rina... To su milozvuci!?

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.07.2011. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Lubenice, lubenice. Med medeni, led ledeni." Very Happy
Svako godišnje doba (osim valjda zime) nosi nove parole i stvari za prodaju. Muka mi ih je i trebalo bi im zabraniti ovakav način prodaje i remećenja javnog reda i mira. To onda za sobom povlači i zabranu puštanja stranačkih pjesama iz kamiončića za vrijeme predizborne kampanje, a čemu smo isto bili svjedoci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.07.2011. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la: ›
Spavam ja jutros snom pravednika, kad ono dreka ispod prozora: "Skupljam staro željezo!". Pogledam na sat - ravno 8.00. Sjetim se da imam krasan komad starog željeza koji bi gospodinu idealno pasao po sred glave. Dok ovo pišem, pod prozorom čujem: "Lubenica, dinja..!". Dakle?!

Zanima me, do kada će Grad dozvoljavati ovakav primitivni pećinski oblik trgovine, koji je ujedno vrlo učinkovit način penetracije u zdrav mozak?

Vrlo malo znam o takvoj vrsti obrta (ne znam kako da ga nazovem), pa me zanima ima li netko koju informaciju za podijeliti. Postoje li nekakva ograničenja u tom poslu, kakve su dozvole potrebne, što treba da bi se tomu stalo na kraj?


a zašto bi ti nekome išla stat na kraj? zašto bi nekome uzimala njegov kruh iz usta? kako ti radiš svoj posao, ja svoj, tako i taj čovjek radi svoj, a znaš zašto? da bi zaradio neku jebenu kintu za život! I ti si sad sva jadna ogorčena jer je on tebe eto probudio, who cares, šta ti je on skrivio da ti ideš tražit neke mjere da se on sankcionira?! daj pusti ljude nek žive i rade... prođu ispred moje kuće xy puta u danu, razno razni kamion prodavači, čujem ih, ali ih ne doživim, a znaš zašto ih ne doživim? jer mi ne smetaju, i mogu se stavit u njihovu kožu pa shvatit razlog njihove galame.. vjerojatno prođu i kad spavam, ali ih ne čujem, vjerojatno jer sam umoran, pa zaspim ko dijete, iako shvaćam da ima ljudi i sa slabijim snom, koje i muha u letu probudi, pa si možda i ti takva, što je okej, ali daj pusti ljude nek žive i rade. i vjerujem da tih 28 sekundi koliko mu treba da ti izađe iz slušnog kruga, pa da ga više ne čuješ, vjerujem da želiš, da to ne bi ni primjetila, a svoju čangrizavost si mogla preusmjerit negdje dalje, jer ovo mi zvuči nikako drugačije nego kao jauk čangrizave babe, osim što vjerojatno nisi baba..nhf

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noname
Offline
Ukupno postova: 204
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2011. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › "Lubenice, lubenice. Med medeni, led ledeni." Very Happy


Usta hladi, guzu sladi Very Happy

hehe

Sto bi smetalo pobogu, ljudi rade svoj posao, trude se zaraditi za kruh. Tko smo mi da im to branimo?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2011. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali od čače je napisao/la (Pogledaj post): ›
josephine01 je napisao/la: ›
Spavam ja jutros snom pravednika, kad ono dreka ispod prozora: "Skupljam staro željezo!". Pogledam na sat - ravno 8.00. Sjetim se da imam krasan komad starog željeza koji bi gospodinu idealno pasao po sred glave. Dok ovo pišem, pod prozorom čujem: "Lubenica, dinja..!". Dakle?!

Zanima me, do kada će Grad dozvoljavati ovakav primitivni pećinski oblik trgovine, koji je ujedno vrlo učinkovit način penetracije u zdrav mozak?

Vrlo malo znam o takvoj vrsti obrta (ne znam kako da ga nazovem), pa me zanima ima li netko koju informaciju za podijeliti. Postoje li nekakva ograničenja u tom poslu, kakve su dozvole potrebne, što treba da bi se tomu stalo na kraj?


a zašto bi ti nekome išla stat na kraj? zašto bi nekome uzimala njegov kruh iz usta? kako ti radiš svoj posao, ja svoj, tako i taj čovjek radi svoj, a znaš zašto? da bi zaradio neku jebenu kintu za život! I ti si sad sva jadna ogorčena jer je on tebe eto probudio, who cares, šta ti je on skrivio da ti ideš tražit neke mjere da se on sankcionira?! daj pusti ljude nek žive i rade... prođu ispred moje kuće xy puta u danu, razno razni kamion prodavači, čujem ih, ali ih ne doživim, a znaš zašto ih ne doživim? jer mi ne smetaju, i mogu se stavit u njihovu kožu pa shvatit razlog njihove galame.. vjerojatno prođu i kad spavam, ali ih ne čujem, vjerojatno jer sam umoran, pa zaspim ko dijete, iako shvaćam da ima ljudi i sa slabijim snom, koje i muha u letu probudi, pa si možda i ti takva, što je okej, ali daj pusti ljude nek žive i rade. i vjerujem da tih 28 sekundi koliko mu treba da ti izađe iz slušnog kruga, pa da ga više ne čuješ, vjerujem da želiš, da to ne bi ni primjetila, a svoju čangrizavost si mogla preusmjerit negdje dalje, jer ovo mi zvuči nikako drugačije nego kao jauk čangrizave babe, osim što vjerojatno nisi baba..nhf


Hvala na lijepim riječima Smile Što mogu kad volim uzet ljudima kruh iz usta, pa taman mi to zadnje bilo. Wink

Ni po kojoj osnovi vikanje na megafon i vožnja po ulicama ne spada u urbanu sliku, koliko god ti i svi ostali gudili o zarađivanju kruha.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.07.2011. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ni po kojoj osnovi vikanje na megafon i vožnja po ulicama ne spada u urbanu sliku, koliko god ti i svi ostali gudili o zarađivanju kruha.


Mozda bi on mogao zaradjivati kruh tako da napasa ovce po gradskim parkovima. Pa onda na trgu prikolje jedno janje i okrene ga na raznju, pa prodaje i tako zaradjuje kruh. Gdje bi bila granica tolerancije ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2011. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Spavala si ti snom neradnika a ne pravednika.
Ako si ti pojam urbanog, bože spasi nas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2011. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ni po kojoj osnovi vikanje na megafon i vožnja po ulicama ne spada u urbanu sliku, koliko god ti i svi ostali gudili o zarađivanju kruha.


Vidim svi su te zajašili, a to nije cilj. Urbano je u ovom "gradu" rijetkost, vjeruj mi. A taj ili ti su zadnji na listi koji su tome pridonjeli. Wink

Selo veselo. Tko je koga, kada, s kim, zašto... A dizanjem ovog topica si se svrstala među iste takve. Jbg

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.07.2011. 14:23 
Naslov:  Re: Krumpira, luka, lubenica!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 




Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.07.2011. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde onda kad netko prodaje iphone neka ide i viče po Osijeku... jel plati on porez, plati P***u materinu a ne porez..nisam vidio da izdaje račun...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.07.2011. 17:59 
Naslov:  Re: Krumpira, luka, lubenica!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zuvvu....do jaja Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2011. 19:40 
Naslov:  Re: Krumpira, luka, lubenica!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vrlo malo znam o takvoj vrsti obrta (ne znam kako da ga nazovem), pa me zanima ima li netko koju informaciju za podijeliti. Postoje li nekakva ograničenja u tom poslu, kakve su dozvole potrebne, što treba da bi se tomu stalo na kraj?


Vidim, javili se svi da mi odgovore na pitanje. Hvala vam drugari Wink

Što bi tek bilo da sam vas pitala za mišljenje..

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: