Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Urban Fest Osijek uz Osječko - UFO 2011.: drugog dana letjeli i grudnjaci!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Jupi123
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2011. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prodajem dvije festivalske ulaznice , nažalost ne mogu biti za vikend tu ... CIJENA 130 kuna za obje u kompletu ... 70 za jednu kartu na broj 0992317438

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skeletor
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.07.2011. 9:18 
Naslov:  Mobitel
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle, sinoć mi je tijekom UFO-a ispao mobitel, Nokia xpress music, stara neke tri godine...ak je netko naišao na nju nek javi...crn mobitel, totalno old school i pohaban...svi kontakti su mi na kartici pa ono...pliz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.07.2011. 17:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Copy- Paste sa face-a

VAŽNO! VAŽNO! VAŽNO!
Razglasite svima!

Zbog iznenadnih komplikacija oko njihovog prijevoza The Decapitated će nastupiti 22.40-23.50.

Dotad je raspored isti, a nakon njih nastupaju Blankfile, E.N.D, te Mass Hypnosis.
Sve željne dobre zabave pozivamo da ostanu uz odlične bendove do kraja,naravno uz Osječko Wink

_________________
...Da te bar mogu probuditi
Kavu ti skuhati
U krevet donijeti
Pa te poljubiti
Al' toga nema i ne postoji...

http://www.last.fm/user/enyojthesilence
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-gossip.girl-
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.07.2011. 17:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se onda ispricavam, jer nakon tog saznanja prije koju godinu da bendovi placaju da sviraju a i grad financira, prestala sam dolazit...
naime za jukica sam par puta radila nesta i covjek je veliki govnar tako da ajd bar nesta pozitivno u tome da nema vise veze s tim

Ovaj komentar je za mene čista sramota,gledajte ja poštujem svačije mišljenje ali kada ljudi pljuju po poštenim ljudima (kojih je u ovo vrijeme vrlo malo u ovom gradu) to mislim da nije uredu.s dotičnim gospodinom sam radila brojne sjajne projekte i mislim da nikad nikog nije prevario jer svaki put kada je trebao isplatiti neke pare uvijek je isplaćivao na vrijeme i po dogovorenoj cifri i nikada nikog nije prevario i sebi pare strpao džep tako da vi što pričate,a neznate mogli bi se sramit osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
america
Offline
Ukupno postova: 96
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.07.2011. 17:39 
Naslov:  Re: Urban Fest Osijek uz Osječko - UFO 2011.: drugog dana letjeli i grudnjaci!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potpisujem obranu za gosp. Jukića. Moj brat je u više navrata preko studentskog radio za čovjeka i uvijek bio prezadovoljan. Ponekad je plaćanje malo kasnilo, ali nikada nije izostalo (za poslove za koje je trebalo dobrano podmetnuti leđa dobio je i extra lovu).U isto vrijeme, radio je za mnoge organizatore u Osijeku koji mu nikada nisu isplatili dogovoreno (iz pristojnosti neću imenovati, za razliku od mis xoxo).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2011. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jucer bilo predobro! Very Happy

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: