Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Veterinar za afričkog tvora

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rori 1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: sasvim blizu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.07.2011. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O da da itekako ima veze .Imaš baš na ovm forumu još tema o veterinarima u Osijeku .Pa malo pročitaj kakvi su veterinari u Vetamu, osim što su meni skoro ubili mačka jer nisu znali prepoznati najobičniju mačju bolest pa su ga danima liječili pogrešno i naravno uzimali lovu dok nisam otišla sva očajna kod Škulca koji je spasio mačku od sigurne smrti.Ovo je samo moj primjer a primjera ostalih forumaša ima još.Zbog toga sam ih usporedila sa šinterima .Ne razlikuju se puno bez obzira što imaju fakultet i bijelu kutu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
afennell
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2011. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo uopće nije tema prepucavanja o osječkim veterinarima...."meni su skoro ubili mačku"...e, pa meni nisu skoro ubili nijednu životinju i to već godinama, a imaju "posla" sa mačkama, psima, ovcama, kozama, konjima....zato samo curi i rekla da sam u ambulanti viđala tvorove, ali da ne znam tko je baš, baš stručnjak za tvorove...i na kraju krajeva možda cura već odustala od nabavke tvora, a ti bi se tu samnom prepucavala oko jedne mačke...
vjerovatno imaš i puno vremena kad odeš kod škulca ili te zabavljaju njegova laprdanja....hahaha ovo je bila šala, nemoj mi sad ušiljit ono mačje "frrrr..." ak je čovjek dobar veterinar, hvala bogu...i da ih je više takvih u našem gradu!!!
PEACE!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
afennell
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2011. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I, btw. ne moram čitat po forumima kakvi se veterinari ovi ili oni...forumi znaju bit više usranog nego edukativnog karaktera, ako nisi primijetila dosada...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: