Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jeste li za ulazak u EU?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Jeste li za ulazak Hrvatske u EU?

Da
31%
 31%  [ 24 ]
Ne
64%
 64%  [ 49 ]
Svejedno mi je
3%
 3%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 76


Autor Poruka
alanford
Offline
Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.07.2011. 1:49 
Naslov:  Jeste li za ulazak u EU?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za nekoliko mjeseci će biti glasanje o ulasku Hrvatske u EU, pa da vidimo kako bi glasali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meduza_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Josipovac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.07.2011. 8:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NE

_________________
Bolje biti malo lud nego malo pametan...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.07.2011. 8:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ipak DA..nekako mi se čini da je to manje zlo od ovog trenutno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.07.2011. 8:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zadnjih 50 godina hrvati idu u baustelu u austriju, njemacku, francusku ... malo sretnika ima cak i u svicarskoj ... i sad kad imamo priliku pridruziti se tom drustvu, otvoriti granice, omoguciti rad, skolovanje, trgovinu s tim zemljama ... mi filozofiramo i necemo ???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.07.2011. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la: ›
Ipak DA..nekako mi se čini da je to manje zlo od ovog trenutno...

slažem se. iako sam i sam prije više naginjao neulasku, s obzirom na trenutnu situaciju kod nas gdje svakog dana dotičemo novo dno, spreman sam pokušati nešto drugo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.07.2011. 9:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne... Tamo nas čeka ništa drugo nego grčki scenarij. Zemlje koje su gosdpodarske velesile u odnosu na nas se u EU pate. Španjolska, Portugal, Poljska...

No najviše strahujem od sljedećeg. Ako uđemo, mi ćemo htjeti, naravno, brže bolje van Hrvatske i negdje dalje raditi. Problem je u tome što države EU-a već sada zagovaraju povratak granica i zaštitu domicilne radne snage. Kad Hrvati dođu, spremni smo raditi u zemljama EU za manje novca nego oni, ali to manje je opet više nego kod nas. S druge strane nas će preplaviti Rumunji i Bugari koji su spremni raditi u RH za manje novca od nas, a opet više nego što oni imaju kod sebe. EU zemlje, pogotovo one osnivačice, će znati zaštititi svoju radnu snagu. Jel ima ikoga ovdje tko misli da isto to zna i hrvatska vlada? Nevažno koja...

Nadalje, Hrvatski poljoprivrednici će u toj EU snositi posljedice nesposobne i neorganizirane hrvatske vlasti. U EU ako ti čestice u milimetar ne odgovaraju zemljišnim knjigama, kazna se naplaćuje vlasniku čestice. Koje su to kod nas zemljišne knjige sređene?

Mogu o razlozima zašto NE do sutra...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.07.2011. 9:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I od EU ima gore, a to je Hrvatska.

Svejedno mi je hoćemo li ući ili ne jer ćemo mi ipak ostati Hrvatska ista kakva smo bili do sada i nećemo se promijeniti ulaskom u EU.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.07.2011. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iako sam prije bio protiv, na referendumu ću glasati ZA, nadam se da gore od ovog ne može biti... a i da može, sa ili bez EU bi nam bilo gore, tak da nam je u biti isti kurac ušli mi ili ne... al barem ćemo ulaskom u EU moći uvoziti stvari izvana bez carine i ostalih graničnih sranja...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beziljy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.07.2011. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sale car je napisao/la: ›
nadam se da gore od ovog ne može biti...


Može, samo se nadam da taj scenarije neću gledati!

sale car je napisao/la: ›
... al barem ćemo ulaskom u EU moći uvoziti stvari izvana bez carine i ostalih graničnih sranja...


Ovakvo razmišljanje je najveći zajeb, i moglo bi prevagnit kod glasanja.
Nismo li isto ono srušili komunizam zbog sličnih stvari?!

_________________
Ignorance is bliss!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.07.2011. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ući ili ne ući u EU? Pitanje je sad! osijek031.com smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
becar666
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.07.2011. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da NE!

Malo sam citao neke postove, da sad ne citiram ove gluposti oko carine ce valjati samo ako budes imao novaca. Svaki stranac ce moci kupovati i zemljista i sve ostalo bez naknada, a mi cemo samo gledati kako sve ode u ruke stranaca jer mi nemamo prebite kune koje ce nam jos vise nestajati kad udjemo u EU, Necemo jesti kruh za 5 kn nego za 5€ a placu ces dobiti kao sad u HR

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.07.2011. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

becar666 je napisao/la: ›
Malo sam citao neke postove, da sad ne citiram ove gluposti oko carine ce valjati samo ako budes imao novaca. Svaki stranac ce moci kupovati i zemljista i sve ostalo bez naknada, a mi cemo samo gledati kako sve ode u ruke stranaca jer mi nemamo prebite kune koje ce nam jos vise nestajati kad udjemo u EU, Necemo jesti kruh za 5 kn nego za 5€ a placu ces dobiti kao sad u HR

pa baš i neće...
a "stranci" već i sad kupuju...
no kao što mnogi napominju, sličnog sam i ja stava, radije bi da pristupamo na drukčiji način, no mislim da je očito da s ovim ljudima na vlasti nećemo moći drukčije, još barem 10g...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.07.2011. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja odo u EU, s vama ili bez vas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.07.2011. 13:45 
Naslov:  Re: Jeste li za ulazak u EU?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo građani 2 zemlje članice zadovoljni su sa EU i žive bolje nego prije ulaska svojih zemalja u tu zajednicu.
pametnom dosta.
nažalost, ljudi su toliko napaćeni našim političarima i ovom zemljom pa u EU vide nekakav spas, priliku, zapravo jedini izlaz.
Biti će upravo suprotno.
Članstvo u EU će biti posljednji čavao u ljesu ove nakaradne države, naravno ako prije toga EU ne propadne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.07.2011. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://razotkrivanje.net/2011/06/23/indoktrinacijska-kampanja-za-ulazak-u-umirucu-federaciju/

zanimljiv clanak, takodjer je i zanimljivo to sto forumski zbor narikaca ne place o potrosenim novcima za reklame o ulasku u EU (12-15 milijuna kuna) gdje se na sve moguce nacine pokusavaju zamaskirati i uljepsati neki od problema koji nas cekaju u EU

tako prema tim reklamama, hrvatskim politicarima, udrugama financiranim od strane drzave i EU nema apsolutno niti jednoga problema u EU, da nepricam o tome da nema nikakvih javnih debata gdje bi i jedna i druga strana iznjela zasto DA ili zasto NE...

zavaravate se ako mislite da ce EU rjesiti nase probleme, pogotovo ove birokratske, nebi HDZ (a bogami i SDP) tako svesrdno zagovarao EU da im ulazak u nju nece jos vise ucvrstiti njihove kandze nad ovom drzavom, i ne samo da cemo financirati kradju nasih politicara vec ce nas krasti i kojekakve europske verzije nasih dicnih stranaka...


al kako bilo da bilo, referendum ce proci, nemam nikakve sumnje da ce reklame gdje veseli i dovitljivi tamburasi trabunjaju o rakiji isprati mozak ovima koji jos nisu odlucili o njihovom glasu na referendumu, a da nepricam o ovima kojima ce ta jednostrana i dosadna promidzba promjeniti misljenje...

a ako nekim cudom neprodje, jednostavno ce ga ponavljati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: