Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Reiki

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2009. 5:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osobno iskustvo: bio sam prije 3 godine na par tretmana (kod bake), i mogu reći da ipak ima nečega u tome. Nisam imao nikakvih zdravsteveni problema niti išta sl. Išao sam čisto na, kako je rekla, "pročišćavanje organizma" i bilo mi je predivno tijekom tih seansi. Svaki puta drukčije, Npr, na prvom tretmanu sam jednostavno osjetio valove energije koja mi je bila potrebna da se osjećam jako odmorno, što je dosta dugo potrajalo. Onda npr, tijekom jednog tretmana sam viđao predivne boje koje ne mogu opisati i osjećao se tako DOBRO da sam doslovno osjetio skoro tekuće istjecanje energije u sebe... ma ugl, nije to mazanje očiju niti je išta ne znam šta posebno... to je samo jedna od 500000 tehnika običnog usmjeravanja prirodne ljudske energije... ali tehnike nisu potrebne... niti je potrebna nečija tuđa pomoć. Možemo to i sami. Sve je u glavi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.08.2009. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja mislim da je to obična autosugestija. No dobro, svatko nešto voli Wink

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PowerPuff
Offline
Avatar

Ukupno postova: 303
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.08.2009. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zodijak je napisao/la: ›
Onda npr, tijekom jednog tretmana sam viđao predivne boje koje ne mogu opisati i osjećao se tako DOBRO da sam doslovno osjetio skoro tekuće istjecanje energije u sebe...


A jel ti baka dala da prije tretmana popiješ neki čaj? osijek031.com smile

-> I ja mislim da je to obična autosugestija...

_________________
Beware of the Powerpuff
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2009. 22:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahaha, samo čašu vode =).
Ne vjerujem da je autosugestija (u mom slučaju) niti ikakva sugestija od njezine ili bilo čije strane, jer nisam skoro ništa ni znao o tome kada sam išao na tretman.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rizla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 149
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.09.2009. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Završila sam tečaj reikija prije desetak godina i vrlo sam zadovoljna kad ga prakticiram. Moj problem je u tome što sam neredovita, kad počnem drži me par mjeseci pa prestanem i tako stalno, Znam samo da mi pomaže psihički se opustiti i fizički se bolje osjećam, što je u mojim godinama bitno. Nije to nikakva vjera, sekta niti slično. <svatko sam određuje dokle će u nečemu ići, hoće li normalno prakticirati reiki, yogu ili nešto slično ili će otići u krajnost, pa svoj život pretvoriti u to što bi trebalo služiti životu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jeremy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 101
Lokacija: s druge strane ogledala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2011. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što se tiče energija i funkcionalnosti reikija, to sve stoji, a kako će tko upotrijebiti te energije, to je druga stvar
ali meni je zasmrdilo kad sam počeo čitati jednu knjigu o reikiju i maltene prvi podnaslov - zašto se reiki naplaćuje...
mislim, jbt
a dalje piše otprilike kako neće nikom ništa objašnjavat kako funkcionira tko nije član...
eto

_________________
Jeremy spoke in class today
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: