Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Josipa Lisac u Osijeku [Galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65430
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2011. 13:39 
Naslov:  Josipa Lisac u Osijeku [Galerija 031]
11.07.2011. 20:30
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[05.07.2011.] Veliki gala koncert u Osijeku dio ljetne turneje Josipe Lisac

Galerija 031: Josipa Lisac u Osijeku
[Foto: Mario Šućur][11.07.2011.]

Večeras, 5. srpnja, Josipa Lisac održat će veliki gala koncert u Šibeniku, na Trgu Republike Hrvatske (ispred Katedrale), a zapanjujuć je podatak da će to biti njezin prvi veliki koncert u Šibeniku nakon 1990. godine! Dakle, punih 21 godinu Šibenčani su čekali na ponovni susret s Josipom, koji će se večeras i dogoditi kao dio serije Josipinih ljetnih koncerata.

Iduća destinacija je Osijek i dvorište Vege gdje Josipa ima zakazan koncert za ponedjeljak, 11. srpnja, što je novi termin odgođenog koncerta od 30. lipnja (loši vremenski uvjeti). Sudeći po trenutnoj dugoročnoj prognozi za početak idućeg tjedna prognoza je sjajna, pa bi Osječani i njihovi gosti konačno trebali uživati u sjajnom nastupu Josipe i pratećeg glazbenog sastava. Ulaznice za ovaj koncert u prodaji su u CD shopu Dancing bear (pothodnik), uredima Turističke zajednice grada Osijeka te u sustavu Eventima.

Do kraja ljeta Josipa ima već dogovorene termine koncerata u Subotici 31. srpnja i u Jelsi na otoku Hvaru 25. kolovoza, a uskoro će biti objavljeni i datumi koncerata u Dubrovniku i na Korčuli.


[29.06.2011.] Veliki koncert Josipe Lisac i pratećeg banda, najavljen za četvrtak 30. lipnja, premješta se na ponedjeljak 11. srpnja, zbog izrazito loše prognoze vremena za sutra navečer za područje Slavonije i Baranje. Odluka Josipe i organizatora je da ovakav jedan koncert je najbolje prezentirati u intimnoj sjedećoj atmosferi dvorišta Vege, te ga nisu htjeli organizirati u neadekvatnim prostorima sportskih dvorana. S obzirom na ogroman interes za ovaj koncert i činjenicu da je isti gotovo rasprodan, Josipa i organizatori žale zbog pomicanja termina, no žele ga odraditi u originalno zamišljenom ambijentu. Ulaznice kupljene za ovaj termin vrijede naravno i za ponedjeljak 11. srpnja, a svi oni koji iz nekog razloga imaju ulaznicu, ali im ne odgovara novi termin, istu mogu vratiti na mjestu gdje je kupljena.

Nakon dugog niza godina Josipa Lisac vraća se u Osijek, u dvorište Vege, na veliki gala koncert isključivo sjedećih mjesta, čiji je novi termin ponedjeljak 11. srpnja od 20,30h.

Ulaznice u pretprodaji po 80 kn mogu se nabaviti u CD shopu Dancing Bear (pothodnik), uredima Turističke zajednice Grada Osijeka (Županijska 2 i Trg Sv. Trojstva 5, Tvrđa) i na svim Eventimovim prodajnim mjestima, kao i na www.eventim.hr. Na dan koncerta, ukoliko ostane ulaznica, cijena je 100 kn.


Veliki gala koncert u dvorištu Vege održat će Josipa Lisac. Nakon dužeg niza godina, Mars koncerti i Noktua agencija dovode Josipu u Osijek u četvrtak 30. lipnja 2011. ponedjeljak 11. srpnja 2011. Dvorište Vege za ovu će prigodu biti preuređeno u prostor s isključivo sjedećim mjestima, maksimalnog kapaciteta 800 sjedalica.

Prostor će biti uređen tako da se maksimalno prilagodi atmosferi i ugođaju intimnih koncerata Josipe i fantastičnog pratećeg banda, sastavljenog od vrhunskih glazbenika i redom dobitnika najprestižnijih strukovnih nagrada.

Nakon hvaljenog albuma "Živim po svome" Josipa je nastupala u svim većim gradovima regije, rasprodala sve dvorane gdje je održala koncerte, a za spomenuti album stigla se okititi i s nekoliko Porina na prošlogodišnjim dodjelama. Njezina posljednja dva velika koncerta, na splitskim Gripama u veljači i Pulskom kazalištu u travnju, pohodilo je ukupno više od 2.000 Josipinih obožavatelja.

Koncert u Osijeku bit će limitiranog broja ulaznica, s obzirom na postavljeni kapacitet prostora, a u prodaju kreću od petka 17. lipnja 2011. na svim Eventimovim prodajnim mjestima, kao i u Dancing bear music shopu. Cijena ulaznica u pretprodaji je 80 kn, dok će na dan koncerta iznositi 100 kn. Početak koncerta planiran je za 20,30 h.

Nagradna igra

Osijek031.com poklanja 2x1 ulaznicu za koncert Josipe Lisac, a sve što trebate napraviti je ispuniti obrazac ispod i kliknuti na "Like" ispod naslova ove najave:

Nagradna igra je završena, a sretni dobitnici su:
Ivana Muha
Monika Samardžić


Dobitnici će u roku 24 sata na e-mail adresu navedenu prilikom prijave primiti obavijest/upute o preuzimanju ulaznice. U slučaju nedobivanja e-maila s obavijesti, molimo Vas da nam se obratite na e-mail redakcije!

Dobitnicima želimo odličan provod, a ostalima više sreće u nekoj od sljedećih nagradnih igara na portalu Osijek031.com!


Zadnja promjena: Redakcija 031; 11.07.2011. 9:47; ukupno mijenjano 6 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MegaSmrT
Offline
Avatar

Ukupno postova: 680
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.06.2011. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

konačno nešto kvalitetno.

_________________
Tata mudantino, sestra drakula.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2011. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Buahaha kako se slatko nasmijem kad se sjetim da sam prije 17 - 18 godina na gradskom vrtu pretrčao pola travnjaka da ju presretnem na putu do bine, nebih li užicao autogram. Dođem pred nju i shvatim da nemam olovku. Prajsles. Smile

Veselim se koncertu.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2011. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro nam došla ta neobična diva hrvatske glazbe; nakon Rozge bit će to prava terapija za naše napaćene uši!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.06.2011. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
Dobro nam došla ta neobična diva hrvatske glazbe; nakon Rozge bit će to prava terapija za naše napaćene uši!


pa zašto si išla na Rozgu??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
b0o
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2011. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la: ›
Dobro nam došla ta neobična diva hrvatske glazbe; nakon Rozge bit će to prava terapija za naše napaćene uši!


pa zašto si išla na Rozgu??

to si sada rekao kao da se rozga nije čula izvan tih glupih zidina kod vege gdje je pjevala. fuj!

_________________
Bio je to još jedan od onih dana kad ti baš ne ide... No, da njih nije, kad bi se i setio da postoje i dobri dani? Zbunj, zbunj
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2011. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

b0o je napisao/la: ›
Mrky007 je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la: ›
Dobro nam došla ta neobična diva hrvatske glazbe; nakon Rozge bit će to prava terapija za naše napaćene uši!


pa zašto si išla na Rozgu??

to si sada rekao kao da se rozga nije čula izvan tih glupih zidina kod vege gdje je pjevala. fuj!

He, he - na Rozgetinu ne moraš ić da bi je čuo, jer trešti na sve strane i iz svih mogućih vrsta medija! Čuje se daleko previše za svoje očajne glasovne kapacitete!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2011. 17:43 
Naslov:  Re: Josipa Lisac u Osijeku [Nagradna igra je završena]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ona meni nije diva, već manijakuša. osijek031.com smile Ako je TO kvalitetna glazba, onda... Shocked Shocked

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2011. 18:17 
Naslov:  Re: Josipa Lisac u Osijeku [Nagradna igra je završena]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › Ona meni nije diva, već manijakuša. osijek031.com smile Ako je TO kvalitetna glazba, onda... Shocked Shocked


Samo se drži Rozge i "kvalitetne glazbe", pusti nas čudne da slušamo manijakuše Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2011. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rozga ili Josipa Lisac?

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2011. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chaknoris je napisao/la: ›
Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › Ona meni nije diva, već manijakuša. osijek031.com smile Ako je TO kvalitetna glazba, onda... Shocked Shocked


Samo se drži Rozge i "kvalitetne glazbe", pusti nas čudne da slušamo manijakuše Rolling Eyes

Slobodno... Smile Nek svatko sluša što voli, ali meni nikad nisu Josipine pjesme dobro sjedale, premanijakalne su Laughing Jedina koja mi je slušljiva je ona: "Danas sam luuuda, ne znam što hoću...tralalalalala..."

Shocked Shocked



_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2011. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaki put me iznenadiš, neugodno.
Naravno da ti je slušljiva samo ta jer je u njenom opusu ta najvjerojatnije, najplića pjesma.

http://www.youtube.com/watch?v=CihfyQVi6BE

Vjerojatno jedna od najljepših pjesama od kada je hrvatske glazbe. Za vikend si vjerojatno otkidala na Lady Gagu, a Josipa Lisac je "manijakuša". Btw što je to manijakuša? Uglavnom, idem dostojanstveno do toaleta udariti si šamarčinu jer sam vidno oslabio pročitavši tvoja zadnja dva posta.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2011. 18:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: ›
Svaki put me iznenadiš, neugodno.
Naravno da ti je slušljiva samo ta jer je u njenom opusu ta najvjerojatnije, najplića pjesma.

http://www.youtube.com/watch?v=CihfyQVi6BE

Vjerojatno jedna od najljepših pjesama od kada je hrvatske glazbe. Za vikend si vjerojatno otkidala na Lady Gagu, a Josipa Lisac je "manijakuša". Btw što je to manijakuša? Uglavnom, idem dostojanstveno do toaleta udariti si šamarčinu jer sam vidno oslabio pročitavši tvoja zadnja dva posta.

Kako lice? Jesi ostao čitav? osijek031.com smile

Meni se jednostavno ne sviđa ni ona (pogle na što liči), a ni njezina glazba. I?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
moonsorrow
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2011. 16:39 
Naslov:  Josipa 30.6.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovako ljudi, trebam malu pomoć, naime idem na koncert Josipe Lisac 30.6. u Osijek (prvi puta sam u vašem gradu) i bila bih vam jaaako zahvalna kad bi se našla kakva dobra duša koja bi mi pojasnila kako od željezničke postaje Osijek doći do Tvrđe, tj. Dvorišta kluba Vega; i dali postoji autobus, tramvaj koji vozi do tamo, ili trebam pješice, i koliko mi vrtemenski treba od stanice do Tvrđe.
Eto, unaprijed hvala.
Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
moonsorrow
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2011. 16:50 
Naslov:  Re: Josipa Lisac u Osijeku [Nagradna igra je završena]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Help. Iz Zagreba sam, i putujem prvi puta u Osijek na koncert Josipe.
Trebam neku dobru dušu da mi pojasni kako od željezničke postaje Osijek doći do Tvrđe, tj. Dvorišta ex grupe vega..
Hvala ako netko odgovori :srce:

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: