Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek-Novalja-Makarska- Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2011. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u opel astru stanete bez beda. nas pet muških smo bez većih problema odvezli se s cliom do rovinja

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.06.2011. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivan1602 je napisao/la: ›
opel astra h, nije gtc Smile
ivan1602 je napisao/la: ›
opel astra h, nije gtc Smile


onda lagano u astricu vas 5 i pali na more

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan1602
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2011. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a morat ćemo probat prvo tu u osijeku krug pa na kopiku za probu Very Happy kao jel da se pretvaramo da idemo na more Very Happy

_________________
ne volim ljude koji uzimaju drogu, a pogotovo carinike!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2011. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najbolje da se potovarite, odfurate se do mora i nazad za probu, vidite kako vam je, pa onda kad se vratite u Osijek, odlučite oćete ići autom, ili ipak ne...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.06.2011. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

brate koja nauka.. kolko ja znam astra je reg za 5 osoba.. nije da ce vam biti udobno kao u a8, s klasi itd. ali ne idete za Moskvu+ netko je vec napisao... malo zabave, odmora, cuga, klopa i bit ce sve ok.. ne znam kolko je cura u igri ( neracionalne po pitanju prtljage:) ) ali s vama dečkima bi trebalo biti ok... ako idete 10 dana dosta su ti jedne gaće i traperice.aahahahaha... iovak si veći dio dana u vodi.D

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan1602
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2011. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jbg Very Happy bolje pitati, uvijek ima onih koji su takvo nešto prošli i doživjeli Smile

_________________
ne volim ljude koji uzimaju drogu, a pogotovo carinike!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2011. 19:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali od čače je napisao/la: ›
bez uvrede ali ne idete u Rusiju pa da će vam biti tako težak i nepremostiv problem izdržat tih 6-7 sati vožnje...em što si sam svoj gazda, možeš stati pišat, pit kavu, jest, kad god te volja, pa tako i ako se ukočite i usmrdite možete stat svakih pol sata se proluftat..i uostalom,ako si taj put okreneš u zajebanciju, jer i taj dan kad se krene na more, po mojem razmišljanju mi je već more, tako da ne vozim ko Hakkinen bez stajanja, tipa kad cu prije stići, nego se šprda, zeki-peki se, stane se na klopu, cugu, razbaci se mini nogoš na odmorištu među šleperima itd..išao sam i ja prije sa legosima na more, furali smo svoj auto, auto srednje klase, normalne veličine, stale su sve torbe,kad se lijepo složi, stane..a da napomenem nisam nosio stvari u najlon vrečici, nego sam nosio stvari, kako ja, tako i frendovi..tako da ako već imate auto na raspolaganju, potovarite se, okrenite sve na zajebanciju, pravac preko Bosne,da ne dereš cestarine u hr, udri na Bosnu, stani na čevape, pa na mlado janje, i za 500-600 kn goriva ste dolje, isto tako i nazad,kad se sve zbroji i oduzme, izadje vas povrat 200-300 kn po osobi, što je jeftinije od svakog drugog oblika prijevoza, a ne ovisiš o nikakvom busu, presjedanju itd..živio!


Čak vam se više ovako isplati ići sa dva auta, ali ne vidim zašto ne bi išli i sa jednim. Stavi sve na papir pa vidi što vam se više isplati, ali ovo sa autom čak i jednim bi vam bilo neprocjenjivo iskustvo i manja gnjavaža od bilo čega drugoga Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
braco-Nemetin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8
Lokacija: OSIJEK - NEPOKORENI GRAD
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.06.2011. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivan1602 je napisao/la (Pogledaj post): › Imaš pravo Provokator, najjeftinije je ići autom, ali kažem ide nas 5, svi smo veći i bilo bi dosta nezgodno gužvat se 6-7-8 sati u autu do tamo osijek031.com smile iako najisplativije Very Happy jedino neki monovolumen al kad nitko od nas nema takvo vozilo osijek031.com smile a i prtljaga je tu onda isto problem Very Happy gdje sve utovariti Smile
a i razmišljali smo rentat neko vozilo ali to je previše skupo, preko 600 kn za dan, tako da je ta solucija otpala,
a solucije alternativnim prijevozom su vlak pa malo busa pa opet malo busa i još malo busa i nazad vlakom uz naravno sva čuda presjedanja i koje čekanja i tako što ide uz taj prijevoz Very Happy
i da, opet put svakog po glavi izađe minimalno cca. 550 kn osijek031.com smile
no sigurno ćemo nešto smislit Very Happy


Ivane ne isplati se to, previse vas je za tako dug put poludit cete u tom autu hehehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2011. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imal tamo kaki kurava

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan1602
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.06.2011. 1:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to braco - Nemetin, a ništa se ne isplati pa ipak sve radimo Very Happy

to Monstrum a neznam, možda ima a možda i ne, vidit ćemo pa kad se vratim javim Very Happy

_________________
ne volim ljude koji uzimaju drogu, a pogotovo carinike!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: