Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek-Novalja-Makarska- Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ivan1602
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.06.2011. 15:52 
Naslov:  Osijek-Novalja-Makarska- Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da li je itko od forumaša putovao tom relacijom i koja bi bila najpovoljnija? nas 5 planiramo ić na ljetovanje, svi smo studenti pa nas zanima najjeftinija solucija, i da, išli bi oko 22. 7. pa ako tko ima kakvih savjeta bio bih vrlo zahvalan Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.06.2011. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najjeftinija solucija je ne ići u Novalju. Very Happy

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.06.2011. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Najjeftinija solucija je ne ići u Novalju. Very Happy

hehe Smile
istina!

što se relacija tiče... ako ne idete autom, najisplativije je čazmatransom (uz studentski popust) do rijeke, pa katamaranom za novalju.

nakon toga opet katamaran za rijeku, raspitate se za bus prema makarskoj, a onda opet bus za osijek.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.06.2011. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
cane je napisao/la: ›
Najjeftinija solucija je ne ići u Novalju. Very Happy

hehe Smile
istina!

što se relacija tiče... ako ne idete autom, najisplativije je čazmatransom (uz studentski popust) ...

S tim da treba provjeriti daju li popust za taj bus kojim se ide, jer preko ljeta nemaš za sve buseve studentski popust.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.06.2011. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivan1602 je napisao/la: ›
da li je itko od forumaša putovao tom relacijom i koja bi bila najpovoljnija? nas 5 planiramo ić na ljetovanje, svi smo studenti pa nas zanima najjeftinija solucija, i da, išli bi oko 22. 7. pa ako tko ima kakvih savjeta bio bih vrlo zahvalan Smile


definitivno najpovoljnije za 5 ljudi je auto, jer trošak djelite na 5..al sad ovisi kakav auto imaš, nemoš Golfom ić vas 5, previše vas je i bilo bi gužva... al pitao si za najjeftiniju soluciju, ugl. to ti je ta Laughing

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan1602
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2011. 0:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imaš pravo Provokator, najjeftinije je ići autom, ali kažem ide nas 5, svi smo veći i bilo bi dosta nezgodno gužvat se 6-7-8 sati u autu do tamo osijek031.com smile iako najisplativije Very Happy jedino neki monovolumen al kad nitko od nas nema takvo vozilo osijek031.com smile a i prtljaga je tu onda isto problem Very Happy gdje sve utovariti Smile
a i razmišljali smo rentat neko vozilo ali to je previše skupo, preko 600 kn za dan, tako da je ta solucija otpala,
a solucije alternativnim prijevozom su vlak pa malo busa pa opet malo busa i još malo busa i nazad vlakom uz naravno sva čuda presjedanja i koje čekanja i tako što ide uz taj prijevoz Very Happy
i da, opet put svakog po glavi izađe minimalno cca. 550 kn osijek031.com smile
no sigurno ćemo nešto smislit Very Happy

_________________
ne volim ljude koji uzimaju drogu, a pogotovo carinike!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nekvinda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Lokacija: Istočno od šanka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2011. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najjeftinije ti je stopom, a sad... Smile

_________________


Kroz moj život prolaze mnoge budale. Samo ja ostajem!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nekvinda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Lokacija: Istočno od šanka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2011. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://putujmozajedno.hr/

vidis ovdje ako netko ide u tom pravcu, mozda dio puta... jedino sto je vas 5, ali eto...

_________________


Kroz moj život prolaze mnoge budale. Samo ja ostajem!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2011. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivan1602 je napisao/la: ›
Imaš pravo Provokator, najjeftinije je ići autom, ali kažem ide nas 5, svi smo veći i bilo bi dosta nezgodno gužvat se 6-7-8 sati u autu do tamo osijek031.com smile iako najisplativije Very Happy jedino neki monovolumen al kad nitko od nas nema takvo vozilo osijek031.com smile a i prtljaga je tu onda isto problem Very Happy gdje sve utovariti Smile
a i razmišljali smo rentat neko vozilo ali to je previše skupo, preko 600 kn za dan, tako da je ta solucija otpala,
a solucije alternativnim prijevozom su vlak pa malo busa pa opet malo busa i još malo busa i nazad vlakom uz naravno sva čuda presjedanja i koje čekanja i tako što ide uz taj prijevoz Very Happy
i da, opet put svakog po glavi izađe minimalno cca. 550 kn osijek031.com smile
no sigurno ćemo nešto smislit Very Happy

namjerno nisam spominjao vlak, jer je to više presjedanja, s obzirom na željene lokacije, a nije ništa jeftinije, pogotovo ako dobijete studentski popust za bus (čazma obično daje, zato sam njih i naveo)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2011. 20:48 
Naslov:  Re: Osijek-Novalja-Makarska- Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam sad u rijeci, povratna karta (bez ikakvih popusta) app-om faking 420 kuna osijek031.com smile
i još bus staje u đakovu i brodu pa se voziš 6 sati i 10 minuta. i zato je auto majka, pogotovo ako ima više ljudi. probaj otići na kolodvor, nekako mi zvoni da ima direktna linija osijek - novalja, što bi po nekoj logici trebalo biti najjeftine.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan1602
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2011. 1:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

je da Mladjo mislim da imaš pravo, a najbolje je otići i pitati Very Happy jer tko pita taj ne skita Very Happy a je auto je uvijek najbolja solucija, uvijek možeš ići di hoćeš i kad hoćeš i ne ovisiš o drugome ali kad jbg, nemamo VELIKI auto nažalost osijek031.com smile

_________________
ne volim ljude koji uzimaju drogu, a pogotovo carinike!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2011. 1:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bez uvrede ali ne idete u Rusiju pa da će vam biti tako težak i nepremostiv problem izdržat tih 6-7 sati vožnje...em što si sam svoj gazda, možeš stati pišat, pit kavu, jest, kad god te volja, pa tako i ako se ukočite i usmrdite možete stat svakih pol sata se proluftat..i uostalom,ako si taj put okreneš u zajebanciju, jer i taj dan kad se krene na more, po mojem razmišljanju mi je već more, tako da ne vozim ko Hakkinen bez stajanja, tipa kad cu prije stići, nego se šprda, zeki-peki se, stane se na klopu, cugu, razbaci se mini nogoš na odmorištu među šleperima itd..išao sam i ja prije sa legosima na more, furali smo svoj auto, auto srednje klase, normalne veličine, stale su sve torbe,kad se lijepo složi, stane..a da napomenem nisam nosio stvari u najlon vrečici, nego sam nosio stvari, kako ja, tako i frendovi..tako da ako već imate auto na raspolaganju, potovarite se, okrenite sve na zajebanciju, pravac preko Bosne,da ne dereš cestarine u hr, udri na Bosnu, stani na čevape, pa na mlado janje, i za 500-600 kn goriva ste dolje, isto tako i nazad,kad se sve zbroji i oduzme, izadje vas povrat 200-300 kn po osobi, što je jeftinije od svakog drugog oblika prijevoza, a ne ovisiš o nikakvom busu, presjedanju itd..živio!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan1602
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2011. 1:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe, je da, znam, a morat ćemo isprobat jednom prilikom stat svih 5 u auto i provozat se po gradu i vidit kako bi to išlo Very Happy ako ne jbg bus i vlak i ajmo Very Happy

sva sreća pa imamo još vremena pa možemo smislit najbolje rješenje Smile

_________________
ne volim ljude koji uzimaju drogu, a pogotovo carinike!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.06.2011. 2:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

reci ti nama o kojem se autu radi , pa da mal vidimo... ak je yaris ili polo, normalno da nema smisla da vas 5 ide autom...

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan1602
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2011. 4:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

opel astra h, nije gtc Smile

_________________
ne volim ljude koji uzimaju drogu, a pogotovo carinike!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: