Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Drmiću ukinut imunitet

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.06.2011. 11:57 
Naslov:  Drmiću ukinut imunitet
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na sjednici MIP danas je ukinut imunitet saborskom zastupniku HDSSB-a Ivanu Drmiću u slučaju podmićivanja suca u slučaju Glavaš



Ajmo komentare, što mislite o ovome i kako će ovo završiti ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.06.2011. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U skladu sa zakonima pravne države u kojoj živimo.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.06.2011. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › U skladu sa zakonima pravne države u kojoj živimo.

Hm, nikako mi da dođemo na istu valnu duljinu s tom pravnom državom. Eto "Europa" misli da neredi na gay paradi i nisu neki razlog da se monitoring pooštri, kako je predlagala ona Holandijka, a Klauški i čitava svita požurila da tomu nasuprot navede sve razloge zašto takav stav Europe nije dobrodošao. Ma nisam za laži, nisu oni daleko od istine, ali molim, pa zar uvijek moramo prvi popljuvati sami sebe. Lijepo je B. Bušić za života navodio kako je sve još dobro dok nam tuđi rade o glavi i kradu nas, ali kad "naši" počnu, onda ćemo tek vidjeti svu raskoš truleži iznutra.
Nije mi do kraja jasno kako je taj Drmić uopće postao zastupnik? Moć nije nešto što prelazi s toplijeg na hladnijeg, kako predmnijevam da se u njegovom slučaju dogodilo. Micanjem Drmića, Bajić i HDZ pokušavaju odvojiti HDSSB i Glavaša. U prošlom vremenu se i Bajić čak pokušavao svidjeti Drmiću, koliko god to bilo milozvučno. U jednom trenutku, kamikaza potezom Drmić prokazuje Bajića kao običnog, ali ambicioznog lika koji se po najboljem pravilu politike nastoji svidjeti ponajprije vlasti.
Još uvijek ne vidim kako je Drmić postao zastupnik. ponajprije jer nema neku biračku bazu, a ono što je pokušao samostalno, završilo je debaklom. Desna ruka Branimirova, čovjek od povjerenja, pit bull, glasnik, svakako su ga u medijima opisivali. Kao takav uvijek je bio blizu vatri pa se i ogrijao, valjda. Koliko je sposoban sam donositi odluke, nisam siguran, vrijeme će pokazati.
Neutraliziranjem njega, pokušava se presjeći veza između Glavaša i ostatka predsjedništva, koja je u posljednje vrijeme iz poznatih razloga ionako slaba.
O pravnoj državi, pih, neću ni spominjati, jer bi mi iskreno trebali lupiti ogradu, sa strujom, i s jedne strane odvojiti dobre, a s druge loše. Jedino bi teško bilo dogovoriti koji bi bili koji Laughing
Ima normalnih ljudi, ali je zaista teško očekivati da se laktaju protiv onih koji će pod svaku cijenu pokušati zadržati ono što su probali, a moć je najopasnija droga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.06.2011. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemam nikakvih saznanja o krivici dotičnog, niti ostalih koje HDZ vrlo optužuje za koje - kakva sranja. No do izbora oporbe neće ni biti (barem na slobodi). Ali to je politika, najprljaviji od svih zanata.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2011. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@simo031, to sto ti nisi upucen u slucaj i optuznicu, ne znaci da "nema nikakvih saznanja". Ako je suditi po clanku, postoje transkripti telefonskih razgovora. Bit ce zanimljivo pratiti jos jedan pravosudni slucaj s kojim Osijek samo potvrdjuje vodecu poziciju na listi gradova slucaja. Naravno, kao siva eminencija u svim tim slucajevima se pojavljuje Capo di tutti capi! Covjek cija su politika i jataci od Osijeka napravili grad nicega, grad slucaj, grad sramotu.


_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2011. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Edit ...


Zadnja promjena: simo031; 18.06.2011. 13:30; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2011. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
@simo031, to sto ti nisi upucen u slucaj i optuznicu, ne znaci da "nema nikakvih saznanja". Ako je suditi po clanku, postoje transkripti telefonskih razgovora. Bit ce zanimljivo pratiti jos jedan pravosudni slucaj s kojim Osijek samo potvrdjuje vodecu poziciju na listi gradova slucaja. Naravno, kao siva eminencija u svim tim slucajevima se pojavljuje Capo di tutti capi! Covjek cija su politika i jataci od Osijeka napravili grad nicega, grad slucaj, grad sramotu.




a i ti si našao uzimat vjerodostojnim jedan članak koji je tako temeljito napisan, da novinar od silne predanosti svom poslu piše informacije u budućem vremenu, ( " Sutradan ujutro, 24. srpnja 2011., "), toliko što jedan novinski članak može biti mjerilo ičeg..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2011. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
@simo031, to sto ti nisi upucen u slucaj i optuznicu, ne znaci da "nema nikakvih saznanja".

Ja napisah kako sam i mislio. Nemam nikakvih saznanja... nisam rekao da i drugi nemaju ... ne trpaj mi ponovo riječi u usta ...
Pravna država (ma kakva ona bila) reći će svoje ...


P.S. Sviđa li ti se sad moj avatar više nego prije? Laughing

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2011. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali od čače je napisao/la: ›
toliko što jedan novinski članak može biti mjerilo ičeg..


Imamo još nekolikoo novinskih članaka, i svi su istog sadržaja. Truli Hdssb-ovci će to nazvati nekakvom zavjerom da se oporba pospremi u zatvor (neshvatljiva bedastoća), a zapravo se radi o pospremanju u zatvor kriminalne skupine Hdssb preko njihovih najvažnijih ljudi, koji su zajedno sa priznatim mafijašima i tajkunima pokušali potkupiti suce da bi svome voždu koljaču Srba osigurali slobodu. Ili pak svi opet lažu, izmišljaju, i tom talogu društva netko montira "političke procese". To je ta bratija, Glavaš, Drmić, Marketićka, Tadić, Pripuz, zadarski i ini poduzetnici, državni tajnici, doušnici u policiji (koji su ih izgleda alarmirali), i tako dalje. Hdssb je zločinačka organizacija, ništa manje nego majka Hdz.

http://www.vecernji.hr/vijesti/tadic-jurisicu-bjezi-svega-provaljeni-smo-clanak-302111

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Winter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.06.2011. 4:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Članak 2. ZKP-a određuje u st. 3.: Ako ovaj Zakon drukčije ne propisuje, državni odvjetnik je dužan poduzeti kazneni progon ako postoje osnove sumnje da je određena osoba počinila kazneno djelo za koje se progoni po službenoj dužnosti i nema zakonskih smetnji za progon te osobe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: