Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Proslava Sv.Antuna u Tvrđi [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2011. 13:42 
Naslov:  Re: Proslava Sv.Antuna u Tvrđi [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): ›
Uz najbolju želju, nije bilo ikakve šanse da se pohodi koncert. Naime, dogodio se Surduk za vikend, a vjeruj mi da degustacija vina od petka u večer do nedjelje u jutro, to sve bez spavanja, nosi koje kakve posljedice. U ovom konkretnom slučaju, to bi bilo propuštanje koncerta koji se ionako već nekoliko puta vidio i poslušao. Btw lijepo od tebe što brineš.

nisu svi rockeri iz grada bili 3 dana na surduku.
ali evo izbor u gradu, da se ne kaze da je sve srot i smece. i sta onda? dode 7 ljudi. a besplatno!!! i isto iz javnog proracuna (ovo iz gradske cetvrti, ono iz studentskog zbora) kao i oljm.
a ovo da je koncert vise puta viden i slusan... koliko se ja sjecam rozga je bila na otvorenju avenue mall, a koliko sam cuo bilo je puno do jaja. sada je uskoro u vegi i ajmo se kladit da ce opet biti puno do jaja? a razlika izmedu koncrta nepune pola godine.
na ovom topicu nitko se nije nasao srati o 20-30 tisuca kuna iz javnog proracuna bacenih u vjetar, a prisustvovalo mu sacica ljudi. kao sto je npr bio slucaj sa pljuvanjem po oljm-u.
i sad je to u redu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2011. 18:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elonora je napisao/la: ›
stvarno me nasmiješ sa svojom mržnjom


Eleonora mila, što tebi dijete nije jasno? Moj je post upravo usmjeren protiv mržnje, pastirskog je karaktera, a i ovce bi ga shvatile.

Umjesto da mrzim, ja sam sretan što katolici u miru slave jednog od svojih par tisuća svetaca, i nitko im ne prigovara niti ih vrijeđa, a još prije 2000 godina su ih kamenovali, razapinjali i palili na lomači - valjda ih nisu tolerirali, nisu ljudi tada bili tolerantni prema različitima. To je tako - bili su kršćani tada u manjini, kako kažu tu na forumu nekakvi mali neoustaščići, a većina uvijek ima problema sa manjinom, jel. Trebalo je proći vremena da ih prihvate. Navodno su najžešći progonitelji bili upravo oni nesigurni u svoju vjeru - kažu da i homoseksualce napadaju najviše oni nesigurni u svoju seksualnost (kad čitamo stavove svećenika u Hrvatskoj, ta je činjenica samorazumljiva).

Nego, možda da se nešto i pročita, a da nisu napisi po fejsbuk grupama, evo nam tu najboljeg novinara među piscima (ali ne tako dobrog pisca), čovjek se tu i tamo dobro našali sa primitivcima:
http://www.jutarnji.hr/ante-tomic--jadan-ti-je-rim--bez-katolika-i-teologa/953250/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2011. 19:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Zamisli, 2-3 forumaška levičara napast 1000 katolika Rolling Eyes pa objesili bi vas tamo na stup ulične rasvjete

zdravo katolički! osijek031.com smile


Zadnja promjena: DonQuijote; 14.06.2011. 19:17; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.06.2011. 19:17 
Naslov:  Re: Proslava Sv.Antuna u Tvrđi [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zuvvu je napisao/la (Pogledaj post): › steta sto je prosao oljm da svi vrli "glazbeni kriticari" mogu i dalje pljuvati i srati. a jucer na dadi topicu i zvucnom zidu bilo 7 ljudi slomljenih od cuge. bas me zanima koji su sada razlozi... Wink


Nemoj srat nije istina,bilo nas je najmanje 50... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.06.2011. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Btw. ne mogu vjerovat da ste se raspisali o TAKVIM GLUPOSTIMA na ovu temu...no zar niste skontali da je kuhani kukuruz bio čak 10 kuna?! Ili da je jedan lik prodavao rahatluk na strogo katoličkom kirbaju! osijek031.com smile

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2011. 19:30 
Naslov:  Re: Proslava Sv.Antuna u Tvrđi [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nemoj srat nije istina,bilo nas je najmanje 50... Rolling Eyes

Laughing Laughing Laughing

Duminske Trake je napisao/la: ›
Btw. ne mogu vjerovat da ste se raspisali o TAKVIM GLUPOSTIMA na ovu temu...no zar niste skontali da je kuhani kukuruz bio čak 10 kuna?! Ili da je jedan lik prodavao rahatluk na strogo katoličkom kirbaju! osijek031.com smile

sveti ante=raj za deparose i birtijase u tvrdi. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.06.2011. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uh kako su se ugostitelji fino oparili...ali moram pohvaliti našeg čuvenog Jozu jer je uz standardnu kvalitetu (hehe) imao i povoljnu cijenu - hambi 10 kuna a ćevapi 17,drugi su bili dosta skuplji...

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GrgaZlatoper
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: iza čoška opali te Joška
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.06.2011. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la: ›
GrgaZlatoper je napisao/la: ›
Elonora je napisao/la: ›
(bolje bi im bilo da se učlane u Hdz ili Hdssb),
reče netko..

Ili kod Bilje i Linića u SDP pa da nam svima bude bolje ha ha ha ha i cvijeće procvijeta i da prestanu ratovi...

stvarno me nasmiješ sa svojom mržnjom


ispravno. dvoje prvaka sdp-a zbog kojih mase 'hrle' po partijske knjižice. jedan upropastio banku pa je sanirali našim poreznim novcem, a ovu drugu postavio drug Milanović kao svoju marionetu.


volio bi kad bi mi netko od partizana sa ovog foruma objasnio tko je od tih pametnih i urbanih SDPovaca naša budućnost? Tko nam nudi nadu?
Zoki pobjegulja Milanović? Linić? Bilja? Jadni mi kad je to najjača oporbena stranka


Pa ova je najbolja, naša komsomolka Bilja koja radi odličan posao.

- Nedavno sam tako čestitao Draganu Kovačeviću na rasturanju HDZ-a, a sada i Biljani Borzan za SDP. Samo neka tako nastave - poručio je Bubalo u

http://slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/140783/Default.aspx

_________________
Ujo na n-tu kada n->∞
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.06.2011. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da se Bilja makne iz osječkog sdp-a ne vidim tko bi ju mogao zamjeniti..ako su felt, mungos,vilenjak ili crveni u mladeži sdpa onda tek nemaju blistavu budućnost.
Dobit će uvijek svojih 10ak % i to je to..i gunđat kako su oni masa i kako se njihovo "urbano" i liberalno mišljenje ne sluša..a zapravo su veći fašisti od svih desničara ovdje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: