Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB ne da Čehoka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Winter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2011. 4:51 
Naslov:  HDSSB ne da Čehoka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

16:10 - Sabor je ukinuo imunitet varaždinskom gradonačelniku i nezavisnom saborskom zastupniku Ivanu Čehoku. Za skidanje imuniteta glasalo je 87 saborskih zastupnika, suzdržana je bila HDZ-ovka Dubravka Šuica, dok su protiv bili HDSSB-ovci Ivan Drmić i Boro Grubišić. Drmić je u raspravi rekao da je HDSSB za skidanje imuniteta, ali ne i da se Čehoka liši slobode.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2011. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa u redu im je teza

trazilo se uhicenje prije nego se raspravljalo za sto je osumnjicen, samo su rekli da ga istrazuju

a kako nije bilo neke sumnje da ce covjek pobjec, kao neki

osobno mislim da je ovo parada za eu, no dobro, i da je parada ako ce neki koji su pogodovali zavrsit tamo di trebaju, idemo nekim koracima naprijed

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.06.2011. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ne znam. S obzirom da čika Čehok ima(o) imunitet sve što policija može napraviti je pred istražne radnje. Dakle doći samo sa sumnjama a ne nečim konkretnim jer za nešto konkretno moraš napraviti pravi istragu. Kako nju napraviti kad ne možeš dobiti nalog za premetačinu jer Čehok ima imunitet? Može ga se pozvati na obavijesni razgovor kojemu se nemora nikada odazvati jer ima imunitet.

Dakle jedino što policija može MIP-u poslati je sumnja. A MIP na temelju te sumnje tj dostavljenih informacija od policije donosi odluku. Tako da ne treba po MIP-u odmah opaliti, ja sam za ako potsoji osnovana sumnja u kazneno dijelo neka se imuniteti skidaju. Da nije zastpnik već bi davno bio iza rešetaka.

A nije samo stvar u pokušaju bijega, stvar je i u utjecaju na svjedoka (iako budimo realni zatvorenici se i vidio vezama iz zatvora javljaju Very Happy).

A iskreno MIP odlučuje o imunitetu, a ne o daljnjim postupcima policije. Dakle ako su mu ukinuli imunitet, u najmanju ruku je neozbiljno tražiti da ga se ne uhiti. To je pravosudni postupak a ne politički...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2011. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je vrijeme da se Čehok i Dropulička ošišaju.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.09.2011. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da je vrijeme da se Čehok i Dropulička ošišaju.

Čehok siguran da bi izlaskom na izbore dobio mandat gradonačelnika u prvom krugu? Jel možemo nekako Sanadera pustiti iz Remetinca, čujem da i on u prvom krugu parlamentarnih izbora prolazi izborni prag bez po muke. Svaka čast Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: