Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Autobusni kolodvor: danas otvorenje novog, a uskoro zatvaranje starog

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Noelle
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2011. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la (Pogledaj post): ›
multi je napisao/la: ›
i ja se toplo nadam da 031 dobije normalne forumaše za normalan forum..a ako se k tome još odljepe sa svojih fotelja i zaposle za šalterom novog autobusnog kolodvora i pokažu sav svoj optimizam i nadnaravnu pristojnost..to bi bilo odlično Smile


hoćeš da ti skeniram 8 autobusnih karata gdje 6 karata ima drugačiju cijenu i kopiran mail koji sam poslao njima s odgovorom gdje su mi doslovno napisali da se cijene određuju doslovno kako oni hoće i kako se njima svidiš i da rade što god oni hoće? ili da ti kopiram račune od njih gdje su mi naplatili 50 kuna više njihove usluge a dan nakon toga kad sam otišao tražiti povrat svojeg novca su mi rekli da je to nemoguće iako su priznali da su krivo unijeli popust i uzeli mi 50 kuna više a da nepričam da kad sam ih došao pitati njihovo "dobar dan " je bilo šta hoćeš mali....svi koji rade na tim šalterima su primitivne balkanske seljačine sa 3 godine osnovne škole i knjigama za četvrti...treba im svima dati otkaz i kupiti knjigu za bonton da se malo nauče pristojnosti.





tako je i to će potvrditi svi koji se silom prilika koriste njihovim uslugama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2011. 13:26 
Naslov:  Re: Autobusni kolodvor: danas otvorenje novog, a uskoro zatvaranje starog
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šeks na otvaranju zajedno s bubijem i co.? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


p.s. vec sad ne rade sve lampice po noci Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
multi
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2011. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la (Pogledaj post): ›
multi je napisao/la: ›
i ja se toplo nadam da 031 dobije normalne forumaše za normalan forum..a ako se k tome još odljepe sa svojih fotelja i zaposle za šalterom novog autobusnog kolodvora i pokažu sav svoj optimizam i nadnaravnu pristojnost..to bi bilo odlično Smile


hoćeš da ti skeniram 8 autobusnih karata gdje 6 karata ima drugačiju cijenu i kopiran mail koji sam poslao njima s odgovorom gdje su mi doslovno napisali da se cijene određuju doslovno kako oni hoće i kako se njima svidiš i da rade što god oni hoće? ili da ti kopiram račune od njih gdje su mi naplatili 50 kuna više njihove usluge a dan nakon toga kad sam otišao tražiti povrat svojeg novca su mi rekli da je to nemoguće iako su priznali da su krivo unijeli popust i uzeli mi 50 kuna više a da nepričam da kad sam ih došao pitati njihovo "dobar dan " je bilo šta hoćeš mali....svi koji rade na tim šalterima su primitivne balkanske seljačine sa 3 godine osnovne škole i knjigama za četvrti...treba im svima dati otkaz i kupiti knjigu za bonton da se malo nauče pristojnosti.


a čuj,ako si već toliko ogorčen na ljude koji tamo rade i iskustva koja si prošao,sa svim tim dokazima papirnatim i inim ,mogao si riješit probleme putem medija,novinskih ili ovakvih webovskih..ili čak nabaviš malu kamericu pa sve to snimiš,staviš na you tube...slanje mailova iz fotelje.?...nedovoljno.
ovako ti ja mogu vjerovat na riječ a i nemoram..svejedno je..osim ako nešto ne poduzmeš oko toga..ovako ostaješ spiter kao i ostali...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison_ivy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2011. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

multi je napisao/la: ›
chosen je napisao/la (Pogledaj post): ›
multi je napisao/la: ›
i ja se toplo nadam da 031 dobije normalne forumaše za normalan forum..a ako se k tome još odljepe sa svojih fotelja i zaposle za šalterom novog autobusnog kolodvora i pokažu sav svoj optimizam i nadnaravnu pristojnost..to bi bilo odlično Smile


hoćeš da ti skeniram 8 autobusnih karata gdje 6 karata ima drugačiju cijenu i kopiran mail koji sam poslao njima s odgovorom gdje su mi doslovno napisali da se cijene određuju doslovno kako oni hoće i kako se njima svidiš i da rade što god oni hoće? ili da ti kopiram račune od njih gdje su mi naplatili 50 kuna više njihove usluge a dan nakon toga kad sam otišao tražiti povrat svojeg novca su mi rekli da je to nemoguće iako su priznali da su krivo unijeli popust i uzeli mi 50 kuna više a da nepričam da kad sam ih došao pitati njihovo "dobar dan " je bilo šta hoćeš mali....svi koji rade na tim šalterima su primitivne balkanske seljačine sa 3 godine osnovne škole i knjigama za četvrti...treba im svima dati otkaz i kupiti knjigu za bonton da se malo nauče pristojnosti.


a čuj,ako si već toliko ogorčen na ljude koji tamo rade i iskustva koja si prošao,sa svim tim dokazima papirnatim i inim ,mogao si riješit probleme putem medija,novinskih ili ovakvih webovskih..ili čak nabaviš malu kamericu pa sve to snimiš,staviš na you tube...slanje mailova iz fotelje.?...nedovoljno.
ovako ti ja mogu vjerovat na riječ a i nemoram..svejedno je..osim ako nešto ne poduzmeš oko toga..ovako ostaješ spiter kao i ostali...


Svaka cast, dobra ideja. Mogli bi poceti snimati filmice iz kucne radinosti o ljudim akoji ne rade za sto su placeni. (istina da ce tema biti more, ali nije lose za pokusati)

_________________
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Poison Ivy
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
multi
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2011. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Noelle je napisao/la (Pogledaj post): ›
multi je napisao/la (Pogledaj post): › i ja se toplo nadam da 031 dobije normalne forumaše za normalan forum..a ako se k tome još odljepe sa svojih fotelja i zaposle za šalterom novog autobusnog kolodvora i pokažu sav svoj optimizam i nadnaravnu pristojnost..to bi bilo odlično Smile


čuj multi, dovoljno sam pristojna da ti ne vratim dozom sarkazma kojom se ti služiš na 031 forumu, a čini se kako si baš ti jedan ili jedna od šalteraša, što po načinu izražavanja i odaješ.


pokušavam se uklopiti u moto foruma..inertnost da,mobilnost ne...Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2011. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@multi: braniš neobranjivo Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65977
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2011. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.06.2011. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="chosen";p="365496"]
multi je napisao/la: ›
svi koji rade na tim šalterima su primitivne balkanske seljačine sa 3 godine osnovne škole i knjigama za četvrti...treba im svima dati otkaz i kupiti knjigu za bonton da se malo nauče pristojnosti.


Nisu baš svi, ali... uglavnom jesu Very Happy Meni prošlo ljeto nisu dali sa izvadim mjesečnu iako je akademska godina još trajala. Tek nakon što sam se posvađala s njima nekoliko puta, postigla sam cilj... nadalje, već u 9. mjesecu su rekli da im moram donijeti potvrdu da sam upisala novu godinu studija (Iako akademska godina počinje u 10. mjesecu), tako da su opet uslijedile svađe i vrijeđanja s njihove strane...

P.S. Nadam se da će objaviti kada će točno stari autobusni kolodvor biti zatvoren (a ne bi me ni malo čudilo da ne objave)...

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.06.2011. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A multi, zbilja ne znam u kakvom ti svijetu živiš kad ne vidiš da su mediji pod utjecajem vlasti... u svim medijima možeš vidjeti kakva se politika vodi. Žalosno, ali istinito... a upravo ta politika bi tu vijest, kao i mnoge druge, strpala pod tepih Wink

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2011. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
p.s. vec sad ne rade sve lampice po noci Wink


To je poslovna politika. Sada će se raspisati javni natječaj za zamjenu lampica i pobjedit će Bubi Electronics d.o.o. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
skoro_skorojevic
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2011. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

multi je napisao/la: ›
i ja se toplo nadam da 031 dobije normalne forumaše za normalan forum..a ako se k tome još odljepe sa svojih fotelja i zaposle za šalterom novog autobusnog kolodvora i pokažu sav svoj optimizam i nadnaravnu pristojnost..to bi bilo odlično Smile


Moram reći da sam inace tolerantan na kojekakve salterase, upravo uzimajući u obzir da im nije lako. Ali ovi s busnoga kolodvora zaista zasluzuju epitet najneljubaznijih bica u Hrvatskoj. Dugo sam to drzao za sebe, ali i drago mi je sto je i netko drugi to primijetio...Ne znam u cemu je stvar, ali gro puta su se pokazali neugodnima, ne nuzno prema meni, jer me nije briga za takve, nego ljudima ispred ili iza mene, da mi je bilo zao NJIH... Zalosno je sto je nekima to prvi,ili jedini, kontakt s Hrvatima...Oduvijek sam govorio da susret s njima nikom ne bih pozelio.
Koliko bi mi bilo zao da ljudi na blagajni Europe i Uranije ostanu bez posla zbog novih kina, toliko za ovima ne bih plakao.
Bas me zanima kako bi reagirali na neki edukacijski tečaj o ophođenju s ljudima. jedan bi im trebao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pootzko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2011. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahahaha, pa kakva je ovo lakrdija? par komadića stakla i lima koje su sklapali godinama oni nazivaju kolodvorom..? odlično Very Happy

_________________
...I put on my robe and a wizard hat...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: