Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječki šinteri ilegalno ubijaju pse u napuštenoj kući

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
oblak
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2011. 15:18 
Naslov:  Osječki šinteri ilegalno ubijaju pse u napuštenoj kući
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilja
Offline
Ukupno postova: 165
Lokacija: tu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2011. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

AZILU za napuštene pse prijeti zatvaranje ali grad VETAMU može davati novce za ovakva sranja i-nikom ništa...

http://www.slobodnadalmacija.hr/Crna-kronika/tabid/70/articleType/ArticleView/articleId/133792/Default.aspx

treba natjerati Bubala da plati Azilu i volonterima..ili je već dogovorio sa VETAMOM da pokrkači sve pse i to im plati pa Azil zatvori

Info: http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=31177#ixzz1ICnYID8R

_________________
najnasilniji element društva je neznanje Tup, tup
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Enigma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2011. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljilja je napisao/la: › AZILU za napuštene pse prijeti zatvaranje ali grad VETAMU može davati novce za ovakva sranja i-nikom ništa...

http://www.slobodnadalmacija.hr/Crna-kronika/tabid/70/articleType/ArticleView/articleId/133792/Default.aspx

treba natjerati Bubala da plati Azilu i volonterima..ili je već dogovorio sa VETAMOM da pokrkači sve pse i to im plati pa Azil zatvori

Info: http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=31177#ixzz1ICnYID8R
S obzirom kakva je ekonomska situacija potpuno se slazem da treba sve te pse pobiti na bezbolan nacin i taj novac za azil preusmjeriti na djecu koja vjerovatno danas nemaju na stolu banane ili drugo voce ili cak nemaju sto za jesti...
Osobno imam tri psa i obozavam ih ali ono u azilu je VELIKA PATNJA za te jadne zivotinje...

_________________
Enigma
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.06.2011. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jadni tvoji psi.. ma sve treba pobit... sve što se kreće a ne zarađuje 3000 eura bi ja dao ubit... dobra logika, jel?

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2011. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Enigma je napisao/la: ›

ali ono u azilu je VELIKA PATNJA za te jadne zivotinje...


na žalost nemaju kud, izdao ih njihov najbolji prijatelj-čovjek, izbacio psića iz auta negdje uz cestu jer više nije mal i bucmast pa će si nabaviti novog za Božić kojeg će držati do ljeta, a onda....mora na more, ta on drži do svojeg statusa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Enigma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2011. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
jadni tvoji psi.. ma sve treba pobit... sve što se kreće a ne zarađuje 3000 eura bi ja dao ubit... dobra logika, jel?


Hm volio bi tebe vidjeti u tom azilu,pa bih te onda pitao kako ti je???

A ovi nazovimo ih volonteri znaju vrlo dobro zasto i iz koji interesa volontiraju,Kako netko tko voli pse moze gledati tamo onaj cirkus i smrad i patnju tih zivotinja to je uzas uzasavam se takvih kao sto si ti i takvi azila...A i takvi volontera..

_________________
Enigma
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.06.2011. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel ti znaš što znači VOLONTER? Pa ja se grozim takvih kao što si ti... Iz kojih to oni razloga volontiraju? Psi su životinje, akad ih je 250 i žive u prašini sigurno ne mirišu po lenoru... Bitno da piješ mlijeko i jedeš kulen, jel... Krave mirišu za popizdit..a tek svinje...
Treba sve siromašne ljude pobit, šta da se pate

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Enigma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2011. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
jel ti znaš što znači VOLONTER? Pa ja se grozim takvih kao što si ti... Iz kojih to oni razloga volontiraju? Psi su životinje, akad ih je 250 i žive u prašini sigurno ne mirišu po lenoru... Bitno da piješ mlijeko i jedeš kulen, jel... Krave mirišu za popizdit..a tek svinje...
Treba sve siromašne ljude pobit, šta da se pate

Stobom vise ne komentiram jer neznas sto pises ,sad polako idi redom citaj sve pa ce ti mozda biti jasno sto sam ja pisao iako nevjerujem da imas umnu sposobnost zapamtiti ono sto si tek procitao.. ljep pozdrav i ugodan dan...

_________________
Enigma
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.06.2011. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti si stvarno ENIGMA za suvremenu civilizaciju...ti si neki relikt, šta ja znam.. kameno doba?

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
braco-Nemetin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8
Lokacija: OSIJEK - NEPOKORENI GRAD
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.06.2011. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kod mene u Nemetinu su ti kerovi glupi, stalno bježe iz tog azila, pa dodju u selo, budu dosadni, laju, ovaj stari od lege susjed tu, ih gadja iz zračike, taj ih je pobio u ovih 10 godina ni sam nezna kolko, heheh.

_________________
Batine mogu da budu i edukativna stvar, rodžaci...
Malo proveriš, dal si čovek ili pička.
Problem je samo što večina ukapira, da je ono drugo...


Pinki - Rane
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: