Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Žao mi je što nema kina?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Žao mi je što nema kina?

Da
75%
 75%  [ 53 ]
Ne
5%
 5%  [ 4 ]
Svejedno mi je
18%
 18%  [ 13 ]
Ukupno glasova : 70


Autor Poruka
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2006. 23:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Zaboravili ste kako mi jedini posjedujemo Surround bioskop sa balkonom, tako da kad sjedish ispod balkona imas osječaj da se nalazis u bačvi po kojoj neko lupa baseve. I da ne govorim da mi još uvijek imamo idiota koji jedu špice u kinu a znam jednog koji ih je nosio i u kazalište.


word up! trebali su napravit kino bez balkona. surround nema svrhu u takvom prostoru. ali ipak vratit nam kina!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2006. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Zaboravili ste kako mi jedini posjedujemo Surround bioskop sa balkonom, tako da kad sjedish ispod balkona imas osječaj da se nalazis u bačvi po kojoj neko lupa baseve.


word up! trebali su napravit kino bez balkona. surround nema svrhu u takvom prostoru. ali ipak vratit nam kina!!!


A nije vam to baš tako. Istina je nije baš kak trea sriktano, ali Kino Zagreb u istoimenom gradu isto ima balkon, a prvi su imali "double dolby surround system" istočno od Beča.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2006. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaboravio si da je i kino Apollo isto imalo balkon ali to nisu kina u koja se islo gledat Matrix i sl spektakle ako imalo voliš kvalitetan sound, ili sto bi moj Truljo reko Sound arround hehe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.11.2006. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u metropoli će biti 2. dani azijskog filma........ piše, između ostalog, u newsletteru koji primam...

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.11.2006. 18:14 
Naslov:  Re: Žao mi je što nema kina?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A čekali smo premijeru "Nafake"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.11.2006. 22:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam čekao kavu, a kažu da je i kava "nafaka"...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2007. 18:42 
Naslov:  Re: Žao mi je što nema kina?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prošle godine više od 2,5 milijuna Hrvata kupilo je ulaznicu za neku od 87 kinodvorana u zemlji. Kinematografi zarađuju, filmovi se podjednako prikazuju, no kina se i dalje zatvaraju.

Podaci koje je u utorak objavio Državni zavod za statistiku otkrivaju kako je prošle godine broj posjetitelja kino predstava u Hrvatskoj porastao za 22,8 posto na ukupno 2,67 milijuna.

Više posjetitelja zabilježile su gotovo sve županije, a najveći broj posjetitelja zabilježen je u Zagrebu gdje je filmove pogledalo 1,69 milijuna gledatelja (+19,3 posto). Godinu ranije u glavnom je gradu zabilježeno 1,42 mil. gledatelja kino predstava.

Porast zabilježen u Splitsko-dalmatinskoj županiji iznosio je 35,1 posto na 236 tisuća gledatelja, dok je u Primorsko-goranskoj županiji bilo 25,2 posto više gledatelja, odnosno njih ukupno 228,8 tisuća.

Lani je nastavljen trend zatvaranja kino dvorana pa ih je u 2006. radilo tek 87 što je za dvadeset manje nego godinu dana ranije, dok je broj kino predstava lani bio tek 1,3 posto veći nego u 2005. godini.

Uz prosječnu cijenu kinoulaznice od 20 do 25 kuna, kinematografi su lani u Hrvatskoj, samo od prodaje ulaznica, ostvarili između 53,4 i 66,7 mil. kuna prihoda, prenosi Bankamagazin.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.06.2007. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni i nije žao. Isplativost kina je završila sa pojavom DVD.
Ja sam par puta bio i to je to. Nemam neki filing za to. DVD pregledaš par puta, napraviš pauzu kad hoćeš, ukratko pogledaš film u miru.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: