Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Neverwinter nights 2

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Sljedeći tjedan želim recenziju

World in conflict
20%
 20%  [ 3 ]
Fallout 3 (punu recenziju)
40%
 40%  [ 6 ]
Swat 4
40%
 40%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 15


Autor Poruka
psihodelija
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2011. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav!
I meni je omiljena igra NN2, ali neko može malo da pomogne? Tamo na drugom sreenshotu ima taj veliki zmaj to ne mogu da ubijam kako treba?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2011. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ekipa - bar 1 sorcerer, 1 neki cleric ili još 1 sorcerer ili wizard za liječenje, 1 fighter al jeben level koji će preokupirat zmajčeka, jedan summoner koji će stalno summonirat koješta.

taktika - summonirat koječega i poslat na zmaja, s njima i fightera, s udaljenosti netko da zmaju spušta spell resistance i probat s death fingerom ili desintegrationom ... upalit će prije il kasnije ... ni slučajno držat skupa ekipu i imat dovoljno ressurect spellova jer će svi ugibat jako brzo ... glavnim charovima dat spell ili neki item da ih fear ne ukolje i probavat ... ja sam to prelazio danima al sam uspio na kraju ... najvažnije ti je sorcerera držat po strani, po mogućnosti skrivenog s nekim spellom da ga svinja ne vidi, dizat iz mrtvih one koji zamru, spuštat resistance i šiljit najjače spellove ... obavezno summonirat 7,8,9 lvl kojekakve beštije da se zabavlja svinja s njima

da te obradujem ... to nije najgori fight u igri Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: