Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Farmaceutska industrija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.05.2011. 22:11 
Naslov:  Farmaceutska industrija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 















Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.05.2011. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa dobro bre root video ti je mnogo zastareo,oće ti da nam kažeš kako je sada stanje?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.05.2011. 12:00 
Naslov:  Re: Farmaceutska industrija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa to je i bitno što je video star,jer tada možeš vidjeti kako su neki ljudi u ono vrijeme pričali ,kao što i danas pričaju o tim illuminatima ili svjetskoj eliti dok su se drugi smijali ili jednostavno ne prihvačali istinu.Ljudi ne mogu to razumjeti iz toga razloga što žive svoje živote i nemaju vremena ,a ni volje istraživati pa zbog toga imaju manjak pravih infoemacija i zbog toga ne vjeruju u to ,ma nevjeruju u ništa totalno su izgubljeni.
Pitala si za novitete,sljedeći korak im je prikazivanje čipiranja ljudi kao nešto dobro,kao to će nam olakšati život bit će nam kao u bajci.Nadam se da si bila prisutna kad je krenula ona gotivna farmaceutska kampanjica sa svinjskom ,kravljom,ptičjom,majmunovom i tko zna kakvom ne još gripicom i da se nisi cijepila.Možeš slobodno se sprdati na sve moje postove jer ja ti neću zamjeriti ,slobodno navali.
Srdaćan ti pozdrav želim.






Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.05.2011. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pogrešno si ti mene shvatio, ja se obračam zafrkantski ali mislim ozbiljno. Ne pratim te teme ozbiljno kao ti, ali znam da su farmaceutika i bankarstvo dvije sestre jedna rođena prije, a jedna malo kasnije. No, mi obični ljudi nismo u mogučnosti oduprijeti im se jer sjeti se samo ptičje gripice-inspektori su trčali po selim po svijetu i tražili one koji nisu zatvorili i cijepili kokoške, a koliko je tek bilo potučeno bezveze?samo jer su sumnjive-pa što znači "sumnjive životinje"? ili ima virus ili nema! Pa sve te histerije sa cijepljenjem ljudi i na to popadaju sve svjetske vlade-osim Poljske i ultrasiromašne zemlje. A možda je na kraju skoro više krepnilo od cjepiva nego od te gripe?

Ovime želim u stvari reći-pitati što ti kao pojedinac možeš ako se donese neka uredba da svi moraju primiti određeno cjepivo? bez obzira kako se to serviralo i upakovalo, ti tu nemožeš ništa dok se ne stvori kritična masa koje očito na tvojim temama nema jer ljudima je lakše reći da si ti čudak nego vjerovati u neku teoriju zavjere masonskih loža i iluminata.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.05.2011. 23:46 
Naslov:  Re: Farmaceutska industrija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

root moras shvatiti da takvi ljudi kao taj lik pricaju takve price radi sebe i svoje promocije i u ostalom to je njegov posao takve ljude poput njega bi usporedio s ovima koji svakih par godina nicu ko gljive i nagovjestaju smak svijeta a sve neki doktori i znanstvenici sve je to promocija samoga sebe.. Ovaj Todor mi je smjesan svagdje vidi 666 pa cak i u bar kodu Smile

Ja osobno i sam znam odnosno uvjeren sam da svi ti virusi farmaceutska industrija stoji iza toga i tu nema sumnje ko sto i postoji ljek za karcinom i sidu ali se ne zeli to u javnost jer oni od toga nebi imali koristi mozda bi imali kratko vrijeme s prodajom ljeka ali nakon nekog vremena bi bolest nestala a onda oni gube posao i zaradu ko i mnoge tvornice koje prave uredjaje za otkrivanje bolesti dakle cekaj kad ce ljudski organizam sam pobjediti tu bolest a hoce samo mnoge generacije ce trpjeti to i zivjeti u strahu..

Jos nije doslo do kriticne tocke da smo u tolikoj mjeri kontrolirani i "zagadjeni" jos uvijek se moze zivjeti zdravo i od svojeg rada samo malo je takvih spremno zivjeti jer lakse je zivjeti u gradu nego na selu i kopati zemlju jer se to smatra za manje inteligente ljude a to je zasluzna reklama i medij promovira se samo bljestavilo,zlato itd. malo rada odnosno rad od kuce ili bolje reci rad na poslu ko sto se moze danas vidjeti da sve vise zele zadrzati radnike na radnome mjestu (teretane,djeci vrtici itd) su u sklopu firme.. i u tome je problem tu lezi ono sto oni debelo iskoristvaju.. i pitanje je sad jesu li ti ljudi inteligenti ili samo ovce i misle li da svaka zelena trava je dobra trava..

Za kraj bi rekao samo da jos uvijek postoji izbor a kad njega nece biti jao si ga nama..

A sad idem van se napiti!! Popoij Pivo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.05.2011. 0:24 
Naslov:  Re: Farmaceutska industrija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 




Ja tebe u potpunosti razumijem kao i sve ostale Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: