Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pegle/uvijači za kosu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.05.2011. 17:09 
Naslov:  Pegle/uvijači za kosu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tražim peglu za kosu koja ima nastavak za cik-cak efekt. Tražila sam u Emmezeti, ali imaju samo za ravnanje i obično kovrčanje kose. Ako netko zna gdje se i može li se u Osijeku uopće negdje kupiti nova pegla s nastavcima za cik-cak i po kojoj cijeni, bila bih zahvalna kad bi napisao. Wink

Tražim nešto na ovu foru...


_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ana matija
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.05.2011. 0:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imaš na njuškalu širok izbor takvih i sličnih pegli

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.05.2011. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella, imam ja identičnu takvu. Hoćeš kupiti (ako ne mora baš biti nova)?

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.05.2011. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ana matija je napisao/la: ›
imaš na njuškalu širok izbor takvih i sličnih pegli

Znam, vidjela sam nekoliko koje mi se sviđaju, ali sam htjela pitati ima li gdje u Osijeku za kupiti takva nova pegla, I'm curious. Laughing
Anastazija je napisao/la: ›
Stella, imam ja identičnu takvu. Hoćeš kupiti (ako ne mora baš biti nova)?

Jeeej! Ma ne mora biti nova, pitala sam jer me zanima...po onome što mi je rekao djelatnik Emmezete, rekla bih da više baš i ne proizvode takve pegle s nastavcima (mooožda proizvode, ali ih je teško pronaći). Od 20-ak vsta pegli, u Emmezeti imaju samo one za ravnanje i uvijanje kose.

Još prije koju godinu, koristila sam tetkinu peglu s cik-cak efektom. U međuvremenu sam ju vratila, poželjela si sad kupiti svoju, kad ono... Laughing

Btw, koliko para, u kakvom je stanju, do koliko stupnjeva zagrijava, koliko nastavaka ima, koliko je stara/korištena..? Možeš i u inbox ako želiš... Wink

Pozz

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: