Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vonj partnera / partnerice

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
the__maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2009. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bitna je higijena, inače pri ljubljenju razmišljam o tom kako ljubim 3 kile pepela, a što se tiče ostatka tijela, ok je znojiti se zajedno pri raznim radnjama, ali da se ti prvo uznojiš sam pa meni dođeš, e tako nećemo...

_________________
i tako ti to, ha da...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2009. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odlicna tema!
I meni je bitan prirodni miris partnera.
Gledala sam jedan super dokumentarac bas o mirisima i kako on utjece na odabir partnera, tako su napravili eksperiment: uzeli su 5 muskih i 5 zenskih studenata svima su podijelili iste obicne majce u kojima su morali prespavati 2 noci, nakon toga su te majce stavili u nekakve zatvorene posude poput tapervera i oznacili ih brojevima naravno da se zna cija je majca.Tada su svaki od tih 10 studenata nasamo mirisali te majce i govorili svoje inpresije i da li im se svidja miris ili ih izrazito odbija........tako su dosli do vrlo logicnog i naravno zanimljivog zakljucka a to je da te privlaci prirodan miris neke osobe koja ima totalno drugaciju DNK od tebe sto znaci da nasi potomci dobiju konbinaciju DNK koja ce se unapredjivati, evoluirati i biti sto kvalitetnija u borbi protiv nekih bolesti i da se ojaca imunoloski sustav.

Meni su isto neki mirisi odbojni dok me neki izrazito privlace, takodjer ne volim da muskarci stavljaju te mirise na sebe uglavnom su mi svi odvratni i odbijaju me a cure kad se naspricaju sa parfemom i osjetis ju iza ugla to mi nije jasno pogotovo ak je parfem kvalitetan dovoljno je jednom ga naspricati.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.01.2009. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin, to što kažeš ima apsolutnog smisla, potraga za kvalitetnom DNA nikad ne prestaje! Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2009. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›


Ako pretpostavimo da je s osobnom higijenom u jednom paru sve u redu... Zašto uvijek postoje oni kojima se gadi oralni i analni seks, koji imaju "problem" s partnerovim stopalima, ušima, tjelesnim izlučevinama, koji se prije svakog seksa mahnito peru, ne dopuštajući da ih iznenadi situacija ili da se spontano poševe jer nisu netom izašli ispod tuša?

Gdje su onda strast, želja, požuda? Ono kad se crni pred očima, kad ste oboje znojni, skliski, vlažni, napaljeni, kad sve klizi, ulazi, izlazi, sjedinjuje se, kad nije bitno koji dio tijela dodiruješ, kad je jedino što osjećaš koža onog koga voliš, miris njegova tijela i seksa, uzdasi, dodiri, ugrizi, stenjanje, slina, znoj, sperma, sokovi... U tim trenucima nema toga što ne bi polizao, oblizao, dodirnuo, ljubio, milovao...




Jesi li razmisljala da pises erotske romane, ovo nekoliko recenica i uspjela si docarati seks koji svi prizeljkujemo!! Smile

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meteje
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.04.2011. 17:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anita_os je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
Dakle, koliko vam je miris partnera bitan?! Dakle, miris tijela, koze, odjece, zadah, sve se olfaktorno registrira...


Jako bitan!
Bas sto je i Cat pisala, ja sam isto jako osjetljiva na njuh, isto pamtim po mirisu, ne mogu podnijeti kada me neki miomiris opali po nosu..hoćeš iz usta, ovak..
Na faxu hvalim te Boze isto ima svega. Npr jedna cura, ja ne znam ko je tu lud, al naočigled joj je prljava i masna kosa, veste joj smrde ko da ih uvijek iznova uznojene nosi, ma grozno...i da to ne osjeti? ..ili da joj ne smeta?! Pa kako?!

Svatko od nas ima svoj neki karakterističan miris, ne mislim tu sad na znoj, smrad itd..već onaj 'čisti' miris Smile ..i konkretno u jednoj vezi, mi je uzasno smetao! Jednostavno ko da te bocka cijelo vrijeme i kak da kazes covjeku da ti se ne sviđa njegov tjelesni vonj Smile bez obzira sto je čist?!
Ne znam...osobi kao sto sam ja je to znak da to nije to, i bok-bok!
A najgora dva smrada su mi kada netko podrigne i smrad nogu! Imala sam slučajeva kada sam morala diskretno otvarati prozor (kao iz nekih dr razloga...) kada mi je ušetao tak netko i počeo širiti smrad po sobi nakon cijelog dana provedenog u nekvalitetnim patikama od skaja s koridora!!
osijek031.com smile Priznajem da u takvim situacijama znam biti jako netaktična!..al sta da radim.. isto popizdim na te ljude u tramvaju koji ne daju otvarati prozore a po torbama nose leševe ko zna čega, neku smrdljivu janjetinu a i sami smrde ko da se nisu godinama prali!
osijek031.com smile



slažem se s tobom
alergičan sam na druge smradove ,u tolikoj mjeri da mi se nekad povraća.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
water
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.04.2011. 9:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



_________________
If I had a world of my own, everything would be nonsense. Nothing would be what it is, because everything would be what it isn't. And contrary wise, what is, it wouldn't be. And what it wouldn't be, it would. You see?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KittyCatIvy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2011. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Bože dragi......možda imaš nekakvu infekciju pa ti dismr na ribu....


Ok, kasno palim, ali o čemu ti pričaš?! Smile Lijepo i jasno sam pitala zašto spominju miris ribarnice na +40 kad je riječ o ženskom genitalnom području i rekla da je miris tjelesnih izlučevina dosta povezan s prehranom. Moja miriši ko ružina latica, fala na pitanju Rolling Eyes

Ako pretpostavimo da je s osobnom higijenom u jednom paru sve u redu... Zašto uvijek postoje oni kojima se gadi oralni i analni seks, koji imaju "problem" s partnerovim stopalima, ušima, tjelesnim izlučevinama, koji se prije svakog seksa mahnito peru, ne dopuštajući da ih iznenadi situacija ili da se spontano poševe jer nisu netom izašli ispod tuša?

Gdje su onda strast, želja, požuda? Ono kad se crni pred očima, kad ste oboje znojni, skliski, vlažni, napaljeni, kad sve klizi, ulazi, izlazi, sjedinjuje se, kad nije bitno koji dio tijela dodiruješ, kad je jedino što osjećaš koža onog koga voliš, miris njegova tijela i seksa, uzdasi, dodiri, ugrizi, stenjanje, slina, znoj, sperma, sokovi... U tim trenucima nema toga što ne bi polizao, oblizao, dodirnuo, ljubio, milovao...

Kako se tada itko može opterećivati bilo čime?! Da ponovim još jednom, pitanje je postavljeno pod pretpostavkom da je s osobnom higijenom u tom slučaju sve u redu.


Potpisujem sa pljeskom.

_________________
I am nobody special, and neither are you, we all just are and only for a brief instant.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.04.2011. 16:33 
Naslov:  Re: Vonj partnera / partnerice
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Strast je strast, ali ništa me ne može viš odbiti nego loš zadah iz usta.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.05.2011. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KittyCatIvy je napisao/la (Pogledaj post): ›
wendy je napisao/la: ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Bože dragi......možda imaš nekakvu infekciju pa ti dismr na ribu....


Ok, kasno palim, ali o čemu ti pričaš?! Smile Lijepo i jasno sam pitala zašto spominju miris ribarnice na +40 kad je riječ o ženskom genitalnom području i rekla da je miris tjelesnih izlučevina dosta povezan s prehranom. Moja miriši ko ružina latica, fala na pitanju Rolling Eyes

Ako pretpostavimo da je s osobnom higijenom u jednom paru sve u redu... Zašto uvijek postoje oni kojima se gadi oralni i analni seks, koji imaju "problem" s partnerovim stopalima, ušima, tjelesnim izlučevinama, koji se prije svakog seksa mahnito peru, ne dopuštajući da ih iznenadi situacija ili da se spontano poševe jer nisu netom izašli ispod tuša?

Gdje su onda strast, želja, požuda? Ono kad se crni pred očima, kad ste oboje znojni, skliski, vlažni, napaljeni, kad sve klizi, ulazi, izlazi, sjedinjuje se, kad nije bitno koji dio tijela dodiruješ, kad je jedino što osjećaš koža onog koga voliš, miris njegova tijela i seksa, uzdasi, dodiri, ugrizi, stenjanje, slina, znoj, sperma, sokovi... U tim trenucima nema toga što ne bi polizao, oblizao, dodirnuo, ljubio, milovao...

Kako se tada itko može opterećivati bilo čime?! Da ponovim još jednom, pitanje je postavljeno pod pretpostavkom da je s osobnom higijenom u tom slučaju sve u redu.


Potpisujem sa pljeskom.


+ 1

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.05.2011. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prirodni vonj je najboji vonj osijek031.com smile

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2011. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam jednom vonjao...

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: