Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kamo za "neradni" vikend?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66033
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.04.2011. 12:22 
Naslov:  Kamo za "neradni" vikend?
Od 30.04.2011. 12:21 do 01.05.2011. 23:20 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pred nama je još jedan vikend. Udobno se smjestite jer slijedi pregled najava događanja za subotu i nedjelju.

Za one koji ne znaju što bi ovaj vikend posjetili, portal Osijek031.com objedinio je najave raznih događanja koja se održavaju u Osijeku i okolici. Ako Vam je promaklo, možete svakodnevno pogledati što se događa u gradu putem mjesečnog pregleda Najave 031.

Subota

U Muzeju Slavonije održava se izložba pod nazivom "DODIRni i spoznaj", stoga biste subotu mogli iskoristiti za dodirivanje predmeta koje je inače u muzejima zabranjeno. Također možete i posjetiti radionicu zlatoveza. Galerija Kazamat bit će dom radova Stjepana Šandrka sve do 08. svibnja 2011. Zavirite u Glazbenu školu Franje Kuhača i pogledajte što se događa u sklopu Međunarodnog natjecanja mladih pijanista.

Želite li pogledati kazališnu predstavu, posjetite HNK i pogledajte predstavu pod nazivom Slavonska rapsodija, ili Dječje kazalište Branka Mihaljevića, zajedno sa svojim klincima i pogledajte predstavu "Patkica Blatkica". U Dječjem kazalištu održava se i radionica hip hopa, lockinga, housea, jazza i experimentala.

Ukoliko ste ljubitelj filmova, posjetite jedno od osječkih kina i opustite se uz poznate filmske naslove koji se prikazuju u kinima Europa i Urania, CineStar ili Cineplexx.

U Robnoj kući IPK još danas se održavaju "Dani otvorenih vrata", u sklopu projekta "Protiv poroka ulice".

Pogledajte što je organizirano povodom 20. obljetnice osnivanja legendarne postrojbe 3.A brigade ZNG-a ("Kune").

Danas u Avenue Mall dolazi Mystery shopper koji će dijeliti lovu za shopping. Svi Vi kojima je shopping druga ljubav...pravac Avenue Mall... Wink

Još samo danas možete izreći svoje volim u sklopu kampanje GPP-a "Inspirirano proljećem".

Nightlife

Sada slijedi dio koji je mlađa populacija s nestrpljenjem dočekala, a to su subotnji izlasci. Mnogi osječki barovi i klubovi organizirali su partyje, čije najave donosimo.

Barcelona Pub poziva Vas na Warm up for 1st May, a Old Bridge Pub na svirku Canasta Band-a i DJ-a Night. U Excaliburu se održava Osječko Weekend, na kojem je Osječko dominantno za sve ljubitelje piva. Cadillac organizira Saturday Night Madness. U De Modeu, subota će proći u znaku Jägermeistera, dok će u Night baru Pandur proći u znaku Jack Daniel'sa. U Big Benu održava se već poznati Acoustic Live by Jimi. U Siesti se održava Medica Dance Party. U S.Co.Bar-u gostuju No Escape. Lotus bar organizira Playboy energy drink party uz DJ-a Greys i specijalnog gosta večeri Marka Žulja. Posjetite Caffe night bar Svik90 (Darda) i uživajte na velikom Cocktail Partyju. U Vukovaru - Danube Gardens, moći ćete se zabaviti na Cro Partyju. Malo dalje od Osijeka, točnije u Virovitici, održava se Festival Urbane Kulture - FUK 6.

Nedjelja

Za one koji nisu isplanirali proslavu Praznika rada, ima i pokoje događanje u Osijeku i okolici. Wink

Možete zapaliti autom za Vukovar, gdje se održava proslava 1. svibnja i otvorenje plaže Danube Gardens. Želite li nešto promijeniti, učinite to na Praznik rada. Naime, na Trgu Ante Starčevića održat će se akcija "Dan za promjene".

Ukoliko u subotu niste posjetili kina, to biste mogli učiniti i danas. Kina Europa i Urania, CineStar i Cineplexx svakodnevno Vam nude veliku dozu novih filmskih naslova.

Kome u subotu nije bilo dosta, nek' svrati u Barcelona Pub i uživa laganini na Afteru 1st May.

Pivo, roštilj kobasice i sve ostalo kupite na vrijeme jer većina trgovina u nedjelju neće raditi. Pogledajte servisne informacije, kako ne biste zalutali do koje trgovine i poljubili vrata nosom.

Nadamo se da ćete se lijepo zabaviti i opustiti, gdje god bili i što god radili. Roštiljajte, odmarajte, provedite se jer, la vita è bella!

Ugodan "neradni" vikend i odličnu zabavu Vam želimo!

Tekst: Ana Mišin
Foto: foto-arhiv 031


Zadnja promjena: Redakcija 031; 30.04.2011. 15:46; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.04.2011. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dođem danas u trgovinu, na tabli vani piše:

Sretan Vam praznik rada!

Radno vrijeme sutra 7 - 12.


Toliko o prazniku rada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.04.2011. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: ›
Dođem danas u trgovinu, na tabli vani piše:

Sretan Vam praznik rada!

Radno vrijeme sutra 7 - 12.


Toliko o prazniku rada.

A čuj, mora netko i raditi. Ne zove se bezveze Praznikom rada. Laughing

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.04.2011. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
-nella- je napisao/la: ›
Dođem danas u trgovinu, na tabli vani piše:

Sretan Vam praznik rada!

Radno vrijeme sutra 7 - 12.


Toliko o prazniku rada.

A čuj, mora netko i raditi. Ne zove se bezveze Praznikom rada. Laughing


Po meni, ako je praznik rada, trebaju raditi samo hitne službe i ništa više. Da bi bilo poštenije. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.04.2011. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: ›
Po meni, ako je praznik rada, trebaju raditi samo hitne službe i ništa više. Da bi bilo poštenije. Wink

Ja sam za da se preimenuje u Praznik NErada i da nitko ne radi. Laughing

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.04.2011. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: ›
Po meni, ako je praznik rada, trebaju raditi samo hitne službe i ništa više. Da bi bilo poštenije. Wink

po meni, ako je praznik rada trebaju svi raditi! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.04.2011. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
-nella- je napisao/la: ›
Po meni, ako je praznik rada, trebaju raditi samo hitne službe i ništa više. Da bi bilo poštenije. Wink

po meni, ako je praznik rada trebaju svi raditi! Smile

Bilo bi logično, tako i ja kontam. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: