Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Otvoreno pismo Branimira Bilića

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.04.2011. 10:05 
Naslov:  Otvoreno pismo Branimira Bilića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.04.2011. 20:05 
Naslov:  Re: Otvoreno pismo Branimira Bilića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svađa dvojice umišljenih kokošara. Bilić i Kuljiš su proizvod svojih okolina, ne treba se zamarati njihovim visokim tonovima. Ako je Kuljiš bio gost svih emisija od 90-tih na ovamo, sigurno ga boli što ga više ne zovu, a Bilić se pravi važan, jer pokušava naslijediti Latina. Moram priznati da je meni osobno on bolji voditelj, ako ništa barem se trudi biti nepristran. Dominacija u studiju ga izdaje, dobro drži konce, opušten je.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rori 1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: sasvim blizu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.04.2011. 6:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chager je napisao/la: ›
Svađa dvojice umišljenih kokošara. Bilić i Kuljiš su proizvod svojih okolina, ne treba se zamarati njihovim visokim tonovima. Ako je Kuljiš bio gost svih emisija od 90-tih na ovamo, sigurno ga boli što ga više ne zovu, a Bilić se pravi važan, jer pokušava naslijediti Latina. Moram priznati da je meni osobno on bolji voditelj, ako ništa barem se trudi biti nepristran. Dominacija u studiju ga izdaje, dobro drži konce, opušten je.


Ha ha Bilić nepristran daj molim te.Očnjaci mu rastu a krv vrije kad priča i pokušava uvjeriti gledatelje u svoje (ekstremno desne )stavove.Kad ga pokušavam gledati ( nebitno u kojoj emisiji) od njegove huškačke retorike prolaze me žmarci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.04.2011. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rori 1 je napisao/la: › Ha ha Bilić nepristran daj molim te.Očnjaci mu rastu a krv vrije kad priča i pokušava uvjeriti gledatelje u svoje (ekstremno desne )stavove.Kad ga pokušavam gledati ( nebitno u kojoj emisiji) od njegove huškačke retorike prolaze me žmarci.
Ja ću se ubaciti samo da pitam što to znači u današnjoj Hrvatskoj: EKSTREMNO DESNI STAVOVI?! ŠTO JE TO?
Čitao sam tekst kao takav i nisam dobio dojam da Bilić kao takav iznosi neke teške riječi osim eventualno obračanja datom gospodinu. Doduše rekao bih da ga i razumijem (Bilića) jer po prvi put vidim da se on dopisom obraća nekoj osobi što znači da su ga stavovi iste prema njemu vjerojatno dobro naljutili.
Ali da još jednom napomenem, Bilić kao takav u opisu stavova koje sam predstavlja nije rekao ništa loše. Pustimo sad na stranu ono što mu se inputira da je neki desni zlikovac i sl.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rori 1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: sasvim blizu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2011. 6:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivice,napisala sam da je nebitno koju emisiju Bilić vodi njegovi stavovi i mentalni sklop je uvijek isti.Uostalom on to i ne krije čak štoviše ponosan je na njih.Stoga ako su tebi njegova razmišljanja bliska moje objašnjenje ti ništa neće značiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rori 1 je napisao/la: ›
Ivice,napisala sam da je nebitno koju emisiju Bilić vodi njegovi stavovi i mentalni sklop je uvijek isti.Uostalom on to i ne krije čak štoviše ponosan je na njih.Stoga ako su tebi njegova razmišljanja bliska moje objašnjenje ti ništa neće značiti.
Napisala si ovo:
rori 1 je napisao/la: › Ha ha Bilić nepristran daj molim te.Očnjaci mu rastu a krv vrije kad priča i pokušava uvjeriti gledatelje u svoje (ekstremno desne )stavove.Kad ga pokušavam gledati ( nebitno u kojoj emisiji) od njegove huškačke retorike prolaze me žmarci.

Ne kužim, zbog čega sam i postavio pitanje, koji su to ekstremno desni stavovi tog Bilića?! I koja je uopće definicija tih ekstremno desnih stavova?! Jeli to nešto loše ili što več? Jer koliko sam čitao tekst on kao takav nije nikakav mrziteljski i sl.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2011. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Ne kužim, zbog čega sam i postavio pitanje, koji su to ekstremno desni stavovi tog Bilića?! I koja je uopće definicija tih ekstremno desnih stavova?! Jeli to nešto loše ili što več? Jer koliko sam čitao tekst on kao takav nije nikakav mrziteljski i sl.


Ivice, linkao si otvoreno pismo sadržaj kojega je odgovor na pitanje koje postavljaš cijelom temom.
Što su ekstremno desni stavovi u hrvata? Nažalost, kod nas se to svodi na okrivljavanje drugoga za sranja; masoni, soroševi plaćenici, komunjare, reptili, iluminati, ovi, oni, a mi bogom odabran narod pa nas ni sotonisti ne vole...
Jebote, čak su nam i desničari patetični! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2011. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Ivice, linkao si otvoreno pismo sadržaj kojega je odgovor na pitanje koje postavljaš cijelom temom.
Što su ekstremno desni stavovi u hrvata? Nažalost, kod nas se to svodi na okrivljavanje drugoga za sranja; masoni, soroševi plaćenici, komunjare, reptili, iluminati, ovi, oni, a mi bogom odabran narod pa nas ni sotonisti ne vole...
Jebote, čak su nam i desničari patetični! Very Happy
Pa ok, ali daj mi nešto svojim riječima, jer ovako ispada da tih definicija desničara ima na stotine.
Dakle, imamo jednog Bilića sa svojim "ekstremno desnim" stavovima paralelno tomu imamo nekog badžu koji viče zakolji Srbina koji također ima te "ekstremno desne" stavove. Ali prijatelju ja nemogu gurati u isti koš jednog Bilića i tog Badžu koji viče zakolji Srbina. Meni to moj razum jednostavno nedopušta.
I dakle da skratim sad se događa to da svako malo netko komu se nešto nesviđa kod nekoga, automatski trpa tog čovjeka ili slično u EKSTREMNE DESNIČARE. I onda dobivamo zaključak da zapravo taj termin ekstremni desničar je zapravo definicija koja predstavlja sve što je u ovoj državi loše, a potom izvlačim zaključak da je ono EKSTREMNI LJEVIČAR nešto svijetlo prosvjetiteljski i slično.
Mislim totalna lakrdija. Dakle ovo lakrdija nemislim za ekstremne ljevičare nego za načina definiranja pojmova u Hrvata Very Happy
Meni je praktičnije davati nazive kao u Britaniji, odnosno imamo Konzervativce i imamo Liberale, a negdje između imamo neke neopredjeljene koji neznaju šta bi, te na kraju one koji su po samoj strani koje niš ne interesira, odnosno budale Very Happy I TO JE TO. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rori 1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: sasvim blizu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.05.2011. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivice, uzet ću tvoj primjer badže i uglađenog Bilića( moš misliti).Razlika među njima u mišljenju ne postoji .Samo ih dijeli stupanj obrazovanja i pokazivanja svojih stavova.Bilić nikada neće na Tv-u reći da nekoga treba tjerati ili ne daj Bože ubiti.On će svoje mišljenje umotati u fini celofan i uglađenim riječnikom poručivati naciji što misli naravno do mjere koju mu dopušta tv kuća.Primitivci će to glasno i jasno govoriti .To je jedina razlika između jednih i drugih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2011. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rori 1 je napisao/la (Pogledaj post): › Ivice, uzet ću tvoj primjer badže i uglađenog Bilića( moš misliti).Razlika među njima u mišljenju ne postoji .Samo ih dijeli stupanj obrazovanja i pokazivanja svojih stavova.Bilić nikada neće na Tv-u reći da nekoga treba tjerati ili ne daj Bože ubiti.On će svoje mišljenje umotati u fini celofan i uglađenim riječnikom poručivati naciji što misli naravno do mjere koju mu dopušta tv kuća.Primitivci će to glasno i jasno govoriti .To je jedina razlika između jednih i drugih.
Pa dobro ajde idemo ih onda podjeliti na dobre i loše jer takvih primjera o celofanima kakvim ti pričaš ima i na jednoj i na drugoj strani. Odnosno na lijevoj i desnoj. Zašto onda opet pitam nekog nazivamo ekstremno desnim odnosno ekstremno lijevim ili pak umjereno desnim i umjereno lijevim?! Jer prema onome što imam prilike čuti, čitati i sl. ni sami ljudi koji pišu i komentiraju nemaju pojma o čemu pišu i nazivaju (smještaju) druge pod neke strane Lijeve-desne premda ni sami neznaju koja je definicija čega?! Very Happy

Znači ovako da skratim: Čačić je pošten i plemenit jer je ljevičar, a Bilić je stoka i đubre jer je ekstremni desničar Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rori 1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: sasvim blizu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.05.2011. 8:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po meni se ljudi dijele na dobre i loše .Svaki ekstremizam u bilo kojem obliku nije dobar, dapače vrlo je štetan za cijelo društvo.Na žalost kod nas se godinama na vlasti ne mijenja nitko tako da nas vode i zastupaju kreteni,profiteri,lopovi, osobe bez morala itd.U tom kolu su zajedno i neki lijevi a i desni.Tako da je bespredmetno nabrajati ljude po strankama već ih treba klasificirati po zaslugama i dobrobiti a toga je u ovoj jadnoj opljačkanoj zemlji zadnjih 20 godina bilo najmanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2011. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rori 1 je napisao/la (Pogledaj post): › Po meni se ljudi dijele na dobre i loše .Svaki ekstremizam u bilo kojem obliku nije dobar, dapače vrlo je štetan za cijelo društvo.Na žalost kod nas se godinama na vlasti ne mijenja nitko tako da nas vode i zastupaju kreteni,profiteri,lopovi, osobe bez morala itd.U tom kolu su zajedno i neki lijevi a i desni.Tako da je bespredmetno nabrajati ljude po strankama već ih treba klasificirati po zaslugama i dobrobiti a toga je u ovoj jadnoj opljačkanoj zemlji zadnjih 20 godina bilo najmanje.
To sve stoji, ali i dalje mi nitko nije rekao kako to da se par osoba različitog karaktera, moralnih nazora i sl. sve svrstava pod ekstremne desničare Very Happy
I koja je vaša definicija ekstremnog desničara?
Hvala. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: