Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MMC Slavija: Uskrsni Playboy Party + Uskrsni Rock & rolla-a koncert [Galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2011. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dečki, to su kompleksi i frustracije.
Hranite ga pažnjom,to i želi:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.04.2011. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: ›
Vrlo zgodno! Boli me uvce za Isuseka i za Playboy. Party je smeće, a vama neće biti dovoljno još 3 stoljeća da to shvatite. Super ste. Idite vijat sise i slušat wannabe, lošu, elektronsku mjuzu. osijek031.com smile

Jedini svjetli trenutak će biti kada netko od presvetlih gostiju ili ti VIPa oplete u bulju jednu od starleta. Po duhu svetome. Ejmen.

Btw sada bi od prilike bilo vrijeme da se dežurni Amiši suzdrže komentara. Jedao Vas ***, kojem god da se molite. Wink


Pošto znam tko si nisam očekivao ovakav komentar...ali dobro neka ti bude,ja idem na party čisto zato što drugo ništa ni nema,a Tvrđa je trula da ne može bit gora.

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.04.2011. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
EKVATOR je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › e a sta ako netko nema obitelj i jedva ceka da bude s nekim ili u necijem drustvu a ne sam docekati uskrs???

Psyhosoldier, ne znam da li misliš na sebe , u svakom slučaju , tko god da je osamljen i nema nikoga , zasigurno neće naći utjehu u partijima ! Ali će ju stoposto sigurno naći u vjeri u Isusa Krista , zato neka dođe na mjesto gdje se uistinu slavi Uskrs !

ma ne mislim na sebe, nisam to napisao, ali je meni ovaj vikend ko svaki drugi i ici cu se van zabaviti, ali necu ici na taj party ak mislis.
ljudi su strasno licemjerni, najveci su vjernici pred bozic i uskrs i onda djele moralne prodike drugima, a ne razmisljaju o svojim djelima i ponasanju tokom ostatka godine kad nisu blagdani


Brate slažem se s tobom,a ima stvarno ljubomornih likova to je strašno. Čak evo vidim da su i neki dj-evi ovdje ljubomorni što je netko drugi napravio party. Pa šta se buniš? Ili napravi svoj party pa se dokaži ili faking šuti. E-Base nije vrh vrhova definitivno ali ovdje nijedan lokalni dj me nikada nije ništa impresionirao. Sviranje Pol Van Dajka na cedeovima je tinedjžerski fazon,skuži to. I eto sad zato što je to "Playboy" party treba pobacat svo drvlje i kamenje jer je line-up bezveze a party sam po sebi ne pripada našem turbokatoličko-hrvatskom kodeksu. Ma fafajte ga,ja kažem bolje išta nego ništa a organizatorima zasad zahvaljujem na trudu,vrijedi otići tamo i vidjeti oće bit dobro ili ne. Stvarno svakakvi likovi komentiraju ovdje na forumu to je smijeh...

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2011. 18:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
markonato je napisao/la (Pogledaj post): ›
Boost je napisao/la (Pogledaj post): ›

Razlozi zašto sam moralan, tj. moralniji od nekog primoša je vjerojatno odgoj, vrlo dobri odnosi u obitelji, zdravlje, dobro financijsko stanje itd.


Ovo govori i previše o tebi...

Radije primitivni balkanoid, nego ovakav Very Happy


hmmm, da, ovo sam mislio istaknuti, dobro financijsko stanje i zdravlje nema nikakve veze sa moralom, stovise prije ce ti pomoci netko sa manje novaca nego neki bogatas i ti "siromasniji" su darezljiviji nego netko tko se rasipa novcem ( a ako mislis kako ti bogati daruju novce u dobrotvorne svrhe onda se grdno varas jer oni to cine samo da budu javno ekspinirani, da se pise o njima i da se ne misli da su lopovi ili da se na taj nacin rijese poreza).
takoder, ne znam jesi li kad vidio teze bolenu osobu ili jos gore dijete??? pa ta djeca kad te pogledaju dode ti dazaplaces kolko dobrote isijava iz njihovih ociju dok ce te njihov vrsnjak pogledati i odma nesto traziti ili izvoljevati...

dobri odnosi u obitelji, hahahahahh jooooooj. znam podosta ljudi ciji su roditelji teski vjernici, redovni u crkvi i ostala sranja, odgajana u krscanskom dugu i da budu moralisti, slusal svake nedjelje propovjedi da treba biti dobar prema drugome, pomagati, ne traziti za uzvrat,i opet ostala sranja, pa mi sada mudruju o parama i grebu za svaku jebenu kunu, pitas ga za prijevoz - trazi za gorivo...

razmisli malo o svojim rijecima


Uopće me nisi me shvatio. Nisam baš religiozan, odem u crkvu 2 puta godišnje, niti je moja obitelj, osim mame.
Poanta je da je lakše biti moralna neisfrustrirana osoba kada ti je u životu lijepo, kada te služi zdravlje, kada sve šljaka u obitelji i kada se ima dovoljno novca. Jer vidiš, mnogi ljudi popuše na živce zbog male plaće, nezadovoljni su, frustrirani, a to se onda odražava na obitelj, zdravlje i na sve ostalo.
Mnogi moraju raditi i po 2 posla pa nemaju vremena odgajati djecu.
Mnogi su bolesni, lijekovi koštaju, novca nema...
I da sada ne nabrajam dalje, mislim da ćeš ovaj puta shvatiti. Sve je to povezano jedno s drugim te stvara predispozicije za ljudko ponašanje.
No, da ne skrećemo s teme....

Dakle USKRS i Playboy hostese
- Go go plesačice
- Starlete

Ovo jednostavno ne ide zajedno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.04.2011. 19:29 
Naslov:  Re: MMC Slavija: Uskrsni Playboy Party + Uskrsni Rock & rolla-a koncert [nagradna igra je završe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost shvatili smo,nisam ni ja neki super vjernik i da,i mene su pogodili i kriza,ne cvatu ruže itd. itd. no nemam ništa protiv partya jer iako nekima line up nije po svjetskim mjerilima (smijeh) a nekima su playboy hostese vulgarne onda dođi večeras u kju klab pa vidi što je tamo sve super kulturno... A kao drugo te go go plesačice neće biti ni približno gole (nažalost),vjeruj mi da će večeras klinkice po Tvrđi biti oskudnije odjevene nego one. Čovječe shvatili smo,ne idu jedno uz drugo Uskrs i golotinja,ali brate ne idu zajedno ni Uskrs i opće sezonsko dizanje cijena u trgovinama pa nikom ništa! Po meni to je vulgarnije nego činjenica da su neki ljudi dovoljno odrasli da odu ovako na party da se opuste,popiju koje pićence i pogledaju koje dupence... Ljudi koji će ovaj Uskrs biti bez hrane na stolu...e to je sramota,to je ono što je stvarno odvratno!

Da ne bi ovako išli u nedogled u tim prepucavanjima o ukusima i neukusima,boli me briga tko će što raditi večeras i sutra ako ćete se voljeti i biti veseli. Želim vam svima sretan Uskrs,bili vi na misi,pod šankom ili u krevetu,svejedno je...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
IK Javor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2011. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dajte molimvas playboyeve hostese su iste one koje hostesiraju za osječko pivo, meggle sir i špahtle za auto. (one za ribanja leda sa stakla)

A neznam koja će starleta ući u šupu od slavije.

Stvarno ste smješni svi. Moralna vertikala društva se davno okupila na osijek031.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.04.2011. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hhehehehhe dobar... Pa to je u biti šteta što će hostese biti ove iste koje izviru iz paštete,da oni dovedu prave zečice ja mislim da bi ljudi hrlili glavom bez obzira... A eto da,moralna vertikala je tu...a mi smo svi zapravo balkanoidi,ustašoidi,prikriveni četnici i lopovi... Very Happy

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.04.2011. 2:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U biti su svi promašili poantu cijele priče.... Playboy party je samo zato što je jebeni sponzor "Playboy Energy Drink".... prema tome, uzalud svo filozofiranje i ine spike....Promašeno do jaja...

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.04.2011. 6:38 
Naslov:  Re: MMC Slavija: Uskrsni Playboy Party + Uskrsni Rock & rolla-a koncert [nagradna igra je završe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: MMC Slavija: Uskrsni Playboy Party
[Foto: Daniel Antunović][23.04.2011. MMC Slavija]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.04.2011. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
U biti su svi promašili poantu cijele priče.... Playboy party je samo zato što je jebeni sponzor "Playboy Energy Drink".... prema tome, uzalud svo filozofiranje i ine spike....Promašeno do jaja...


galerija nadasve vjerno prikazuje kako je promašena poanta i usporedba sa Playboyem....
dopicnjaci i pi*de ispadaju gotovo na svakoj fotki... Very Happy

al dobro...kad se neki vec nemaju s kim tucati (tucati=stara tradicija lupanja uskrsnim pisanicama)....eto sad ce barem imati priliku drkati na fotke.....

Sretan Uskrs

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.04.2011. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel se na partiju otvorilo grotlo pakla?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.04.2011. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›

al dobro...kad se neki vec nemaju s kim tucati (tucati=stara tradicija lupanja uskrsnim pisanicama)....eto sad ce barem imati priliku drkati na fotke.....

Sretan Uskrs


Kod tebe vjerojatno ne starija od 90-te, oni koji su tu tradiciju i prije te godine primjenjivali nemaju potrebu na forumu ljude upućivat u nju, nego ju primjenjuju zbog svojih običaja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.04.2011. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

machor je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›

al dobro...kad se neki vec nemaju s kim tucati (tucati=stara tradicija lupanja uskrsnim pisanicama)....eto sad ce barem imati priliku drkati na fotke.....

Sretan Uskrs


Kod tebe vjerojatno ne starija od 90-te, oni koji su tu tradiciju i prije te godine primjenjivali nemaju potrebu na forumu ljude upućivat u nju, nego ju primjenjuju zbog svojih običaja.




oooo da.....ajmo sad u ovu temu ubaciti glavaša i hdssb

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.04.2011. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
U biti su svi promašili poantu cijele priče.... Playboy party je samo zato što je jebeni sponzor "Playboy Energy Drink".... prema tome, uzalud svo filozofiranje i ine spike....Promašeno do jaja...


galerija nadasve vjerno prikazuje kako je promašena poanta i usporedba sa Playboyem....
dopicnjaci i pi*de ispadaju gotovo na svakoj fotki... Very Happy

al dobro...kad se neki vec nemaju s kim tucati (tucati=stara tradicija lupanja uskrsnim pisanicama)....eto sad ce barem imati priliku drkati na fotke.....

Sretan Uskrs


A tebi je to sve odvratno i nemoralno, ali ipak si morao pogledati galeriju Very Happy sigurno su te neke zle sile natjerale na to, ako ne i sam sotona Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.04.2011. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Poanta je da je lakše biti moralna neisfrustrirana osoba kada ti je u životu lijepo, kada te služi zdravlje, kada sve šljaka u obitelji i kada se ima dovoljno novca.


Da, pogotovo ovo zadnje, ima toliko primjera oko nas da su oni sa najviše novaca i najmoralniji Very Happy Very Happy Very Happy dečko ti si izgubljen slučaj, jedino ako nemaš 9 godina, ali ako si u 29. kako tamo piše onda jednostavno više ne želim trošiti riječi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: